مصرف قرص مجسترول، علت تجویز دکتر چیست؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

zizi7442

مصرف قرص مجسترول، علت تجویز دکتر چیست؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام من قصد بارداری دارم رفتم دکتر گفت تخمدان هات ضعیفه قرص جستیران یا همون مجسترول داده میخواستم بدونم واسه چی داده هر چقدر گشتم نتونستم چیز خوبی پیدا کنم لطفا کمکم کنین میخوام بدونم این قرص ضد بارداری هست؟

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
zizi7442 6 دقیقه قبل گفته :

سلام من قصد بارداری دارم رفتم دکتر گفت تخمدان هات ضعیفه قرص جستیران یا همون مجسترول داده میخواستم بدونم واسه چی داده هر چقدر گشتم نتونستم چیز خوبی پیدا کنم لطفا کمکم کنین میخوام بدونم این قرص ضد بارداری هست؟

برای فعالیت تخمکت داده و هورمونات،،به دکترت اعتماد کن

لینک به ارسال
Barana1363 1 دقیقه قبل گفته :

برای فعالیت تخمکت داده و هورمونات،،به دکترت اعتماد کن

اخه چیه قرص ضد بارداری هست؟یا نه؟

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
zizi7442 هم اکنون گفته :

اخه چیه قرص ضد بارداری هست؟یا نه؟

نه ضد بارداری نیست،توی نتم بخونی نوشته برای هورمون مثل پروژسترون عمل می‌کنه

لینک به ارسال
zizi7442 19 دقیقه قبل گفته :

عزیزم اگه قصد بارداری داری دکترت نباید این دارورو برات تجویز میکرد.. البته بستگی به دکترت داره. که چه تشخصی داده باشه.شاید مشکل آندومترداشتی شایدم.. تاجایی که میدونم این ربطی به تخمدانای ضعیف نداره.. مطمئنی چیزای دیگه ای بهت نگفت . چرا سوال نکردی کامل برات توضیح بده

راستی یه چیزی بگم یکم بخندی استرست کم شه.. نمیدونم اسم پروفایلت و رو چه حسابی گذاشتی ولی معمولا مردای زن ذلیل و زی زی میگن;)😂

ویرایش شده در توسط kianfar

لینک به ارسال

سلام من دوماه پیش رفتم دکتر و گفت که کیست ریز دارم ولی سونو نکرد. دوماه قرص خوردم بعد باز رفتم گفت بازم کیست داری ولی برو سونو رفتم جوابشم اوردم گفت تخمدان هات بزرگه. ولی ضعیفه بعد متفورمین داد و قرص جستیران روی کاغذ هم نوشته سرطان سینه و .... منم نگران شدم هی سرچ میکنم چیز واضحی پیدا نمیکنم. و درمورد اسم پروفایلم اینکه اسمم زینبه همه زی زی صدام میکنن خخخ

kianfar 7 دقیقه قبل گفته :

عزیزم اگه قصد بارداری داری دکترت نباید این دارورو برات تجویز میکرد.. البته بستگی به دکترت داره. که چه تشخصی داده باشه.شاید مشکل آندومترداشتی شایدم.. تاجایی که میدونم این ربطی به تخمدانای ضعیف نداره.. مطمئنی چیزای دیگه ای بهت نگفت . چرا سوال نکردی کامل برات توضیح بده

راستی یه چیزی بگم یکم بخندی استرست کم شه.. نمیدونم اسم پروفایلت و رو چه حسابی گذاشتی ولی معمولا مردای زن ذلیل و زی زی میگن;)😂

لینک به ارسال
zizi7442 3 دقیقه قبل گفته :

سلام من دوماه پیش رفتم دکتر و گفت که کیست ریز دارم ولی سونو نکرد. دوماه قرص خوردم بعد باز رفتم گفت بازم کیست داری ولی برو سونو رفتم جوابشم اوردم گفت تخمدان هات بزرگه. ولی ضعیفه بعد متفورمین داد و قرص جستیران روی کاغذ هم نوشته سرطان سینه و .... منم نگران شدم هی سرچ میکنم چیز واضحی پیدا نمیکنم. و درمورد اسم پروفایلم اینکه اسمم زینبه همه زی زی صدام میکنن خخخ

اگه برای سینه ات داده نگران نباش و مصرف کن.. انقد سرطان سینه زیاده که البته خیلیا خوش خیم هستن و خیلی جزئی.. دکتر سینه بری میبینی چقد شلوغه.. البته من پیشنهاد میکنم پیش یه دکتر دیگه هم برو و ضمنا یه دکتر پستان هم برو که یه ماموگرافی واست بنویسه تا مطمئن شی زی زی جونی

ویرایش شده در توسط kianfar

لینک به ارسال
kianfar 29 دقیقه قبل گفته :

اگه برای سینه ات داده نگران نباش و مصرف کن.. انقد سرطان سینه زیاده که البته خیلیا خوش خیم هستن و خیلی جزئی.. دکتر سینه بری میبینی چقد شلوغه.. البته من پیشنهاد میکنم پیش یه دکتر دیگه هم برو و ضمنا یه دکتر پستان هم برو که یه ماموگرافی واست بنویسه تا مطمئن شی زی زی جونی

نه بابا سینه نیست اصلا ربطی نداشت که گفت الان که کیست نداری خدارو شکر کن قصدت بارداریه گفتم بله قرص ها رو نوشت متفورمین و جستیران. 

لینک به ارسال
zizi7442 در 22 تیر 1397 در 03:21 گفته :

نه بابا سینه نیست اصلا ربطی نداشت که گفت الان که کیست نداری خدارو شکر کن قصدت بارداریه گفتم بله قرص ها رو نوشت متفورمین و جستیران. 

انشالله به خیر و خوشی..

لینک به ارسال

همراه عزیز این قرص ضد بارداری نیست و از خانواده پروژسترون است.
برای تخمدان ضعیف تجویز نمی شود.
مجدد از پزشک خودتان سوال کنید که چرا تجویز شده و یا برای نظردهی توسط ما، اطلاعات کامل ازخودتان به همراه آزمایشها و سونوگرافی ها لازم است.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif