تب ناگهانی کودک، علتش چی می تونه باشه؟ - کودک - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

2018 selena

تب ناگهانی کودک، علتش چی می تونه باشه؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام،دختر 14ماهه ام از دیشب تب داره،تبش رو با استامینوفن پایین آوردم،ولی قطع نشده هنوز،هیچ علایم سرماخوردگی،اسهال وبیقراری نداره،از چی میتونه باشه؟عفونت ادراری؟دندون دراوردن؟گرمازدگی؟اخه دوروزه شهرمون خیلی گرم شده،بنظرتون ببرم دکتر؟

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
2018 selena 1 دقیقه قبل گفته :

سلام،دختر 14ماهه ام از دیشب تب داره،تبش رو با استامینوفن پایین آوردم،ولی قطع نشده هنوز،هیچ علایم سرماخوردگی،اسهال و... نداره،از چی میتونه باشه؟عفونت ادراری؟گرمازدگی؟اخه دوروزه شهرمون خیلی گرم شده،بنظرتون ببرم دکتر؟

سلوم سلنا خانوم

ممکنه از دندون باشه،اگه بعد دوروز تب ادامه داشت،حتما به پزشک مراجعه کن،گاهی علایم سرماخوردگی خودشو نشون نمیده،دکتر ببری گلوشو چک میکنه،حتی اگه سرفه نداشته باشه،و گوششو،،،

لینک به ارسال
Barana1363 هم اکنون گفته :

سلوم سلنا خانوم

ممکنه از دندون باشه،اگه بعد دوروز تب ادامه داشت،حتما به پزشک مراجعه کن،گاهی علایم سرماخوردگی خودشو نشون نمیده،دکتر ببری گلوشو چک میکنه،حتی اگه سرفه نداشته باشه،و گوششو،،،

ممنون باراناجون،منم احتمال میدم از دندونه،دوروزه همه چی رو میکوبه به دندوناش،میتونم بجای قطره از شربت استامینوفن استفاده کنم؟شبا میتونم از شیاف استفاده کنم؟

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
2018 selena 1 دقیقه قبل گفته :

ممنون باراناجون،منم احتمال میدم از دندونه،دوروزه همه چی رو میکوبه به دندوناش،میتونم بجای قطره از شربت استامینوفن استفاده کنم؟شبا میتونم از شیاف استفاده کنم؟

شیاف در مواقع اورژانسی هست،اذییت میشه،اره میتونی از شربت استفاده کنی،یکسالش شده

لینک به ارسال
2018 selena 28 دقیقه قبل گفته :

سلام،دختر 14ماهه ام از دیشب تب داره،تبش رو با استامینوفن پایین آوردم،ولی قطع نشده هنوز،هیچ علایم سرماخوردگی،اسهال وبیقراری نداره،از چی میتونه باشه؟عفونت ادراری؟دندون دراوردن؟گرمازدگی؟اخه دوروزه شهرمون خیلی گرم شده،بنظرتون ببرم دکتر؟

به به سلنا خانم.. عزیزم من هر وقت سلنارو تو پروفایلت میبینم روحم تازه میشه.. زود زود بیا من بیشتر ببینمش.. جوووون به او لباس عروسش. ماششششاللله

عزیزم دندوناش که دراومد خیالت راحت میشه.. این دندون درآوردن بچه رو بیچاره میکنه و مادرو بیچاره تر:(

لینک به ارسال
kianfar 11 ساعت قبل گفته :

به به سلنا خانم.. عزیزم من هر وقت سلنارو تو پروفایلت میبینم روحم تازه میشه.. زود زود بیا من بیشتر ببینمش.. جوووون به او لباس عروسش. ماششششاللله

عزیزم دندوناش که دراومد خیالت راحت میشه.. این دندون درآوردن بچه رو بیچاره میکنه و مادرو بیچاره تر:(

قربونت برم عزیزم،خانومی،خدا ایشالا یکی مثل سلنا بهت بده

منم فک کنم از دندوناشه،هیچ علایم دیگه ای بجز تب نداره

لینک به ارسال
2018 selena در 22 تیر 1397 در 13:46 گفته :

قربونت برم عزیزم،خانومی،خدا ایشالا یکی مثل سلنا بهت بده

منم فک کنم از دندوناشه،هیچ علایم دیگه ای بجز تب نداره

انشالله.. مرسی عزیزم از دعای قشنگت.. همسر من انقد دختر دوس داره که یکی مثل اینو ببینه که نمیزاره به من برسه. خوردتش..

هر روز قبل باشگاه شیرموز میخوره. بهش میگم انقد شیر موز بخور تا پسرشه. بعدنیای بگی چرا پسر شدا..

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif