خونریزی در دوران بارداری، پس از نزدیکی رخ داد - بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Saraji

خونریزی در دوران بارداری، پس از نزدیکی رخ داد

پاسخ پیشنهاد شده

سلام. شش هفته و چهار روز باردارم بعد از نزديكي خون ديدم در حد دو سه قطره، البته امروز هم خيلي خسته شده بودم زياد از پله بالا پايين رفتم، يعني براي بچه م مشكلي پيش اومده؟ سابقه سقط هم ندارم يه دختر هم دارم، درد خاصي هم ندارم الان

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
Saraji 1 دقیقه قبل گفته :

سلام. شش هفته و چهار روز باردارم بعد از نزديكي خون ديدم در حد دو سه قطره، البته امروز هم خيلي خسته شده بودم زياد از پله بالا پايين رفتم، يعني براي بچه م مشكلي پيش اومده؟ سابقه سقط هم ندارم يه دختر هم دارم، درد خاصي هم ندارم الان

خدا قوت😂

مراقب باش دیگه،،هیجانی انجام نده،به دکترت بگو،اگه ادامه داشت،اسیبی بهش نمیزنه،فقط آهسته و با احتیاط عمل کن،دکترتو در جریان بزار 

لینک به ارسال
Saraji 33 دقیقه قبل گفته :

عزیزم پله رو بی خیال شو.. نبودی اینجا یکی سقط کرد بخاطر این قضیه... دور از جونت.. خیلی مواظب باش

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
kianfar 7 دقیقه قبل گفته :

عزیزم پله رو بی خیال شو.. نبودی اینجا یکی سقط کرد بخاطر این قضیه... دور از جونت.. خیلی مواظب باش

کیانا چطوری؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif