لکه قهوه ای کمرنگ، نشانه لانه گزینی است؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Hamit

لکه قهوه ای کمرنگ، نشانه لانه گزینی است؟

پاسخ پیشنهاد شده

Salam.man ghasde bardari daram.mahe ghabl eghdam kardim.mahe ghabl 23 khordad ta 25 lake bini dashtm badesh peri shodam.1 haftas del dard o kamar darde ziad daram .3ruz moonde be periodam.diruz ye lake ghermez kheyli kam didam emruz lake ghahvei vali meghdaresh bishtare.aya period shodam ya lane gozinie?che moghe beram azmayesh khoon bedam?baby chek alan javabe dorosti mide ya .zoode

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان

والا من میترسم دیگه جواب بدم به خدا،،تاخیر پریودت شد حتما بی بی چک بزن،مطمئن شو،،لک لانه گزینی بعد قطعییت از بارداری رخ میده لزوما در همه نیست

لینک به ارسال
Barana1363 1 ساعت قبل گفته :

والا من میترسم دیگه جواب بدم به خدا،،تاخیر پریودت شد حتما بی بی چک بزن،مطمئن شو،،لک لانه گزینی بعد قطعییت از بارداری رخ میده لزوما در همه نیست

منم نمیتونم ایندفعه قطعی بگم. چون 23 تا 35 لکه بینی چه خبره. مشکوکه

عزیزم سعی کن فارسی تایپ کنی. من تا بیام خط دوم و بخونم خط اول یادم میرهxD تازه من اسم عنوانتم لاک بینی خوندم.. گفتم لابد باز این تبلیغاتیه باز پیداش شده و ایندفعه لاک بینی رو تبلیغ میکنه:ph34r: به جون خودم راس میگم

بزا چندروز از موعدت بگذره بعد بی بی بزن که درست تر نشون بده. ولی اینجوری که گفتی اینهمه روز لکه بینی داری شاید مشکل دیگه ای داشته باشی. حتما برو دکتر

ویرایش شده در توسط kianfar
  • خوشحال 2

لینک به ارسال
kianfar 55 دقیقه قبل گفته :

منم نمیتونم ایندفعه قطعی بگم. چون 23 تا 35 لکه بینی چه خبره. مشکوکه

عزیزم سعی کن فارسی تایپ کنی. من تا بیام خط دوم و بخونم خط اول یادم میرهxD تازه من اسم عنوانتم لاک بینی خوندم.. گفتم لابد باز این تبلیغاتیه باز پیداش شده و ایندفعه لاک بینی رو تبلیغ میکنه:ph34r: به جون خودم راس میگم

بزا چندروز از موعدت بگذره بعد بی بی بزن که درست تر نشون بده. ولی اینجوری که گفتی اینهمه روز لکه بینی داری شاید مشکل دیگه ای داشته باشی. حتما برو دکتر

من  حوصله فینگیلیش خوندن نداشتم

همون‌که تو و بارانا گفتید

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
FATEME1234 5 ساعت قبل گفته :

من  حوصله فینگیلیش خوندن نداشتم

همون‌که تو و بارانا گفتید

با تشکر از کاربر فاطمه

اما من خوندم،ج دادم،و یاد جوونیم افتادم که فینگیلیش پیام میزدم برای بعضی ها🤑

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان

خب خیلی باکلاسه،اومده فینگیلیش نوشته،من دوست دارم،mochaker azat ke mano yade gozashte andakhti,har jor dos dari benevis kheyli ham ba hale😚

لینک به ارسال
Barana1363 12 دقیقه قبل گفته :

با تشکر از کاربر فاطمه

اما من خوندم،ج دادم،و یاد جوونیم افتادم که فینگیلیش پیام میزدم برای بعضی ها🤑

بعضی ؟

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
Negar1395 1 دقیقه قبل گفته :

بعضی ؟

شما نیومده سوال میپرسی؟! نپرس،،بعضی هاااا،بعضی

لینک به ارسال
Negar1395 2 ساعت قبل گفته :

بعضی ؟

دیر اومدی نخا زود بری

تو اونجا ننوشته بود اگه شوهرش بد بود اگه شوهرش معتاد بود

• خوشحال 1

لینک به ارسال

لانه گزینی معمولا بعد از حاملگی ایجاد می شود، لانه گزینی یکی از مراحل بارداری است که برای خانم ها اتفاق می افتد اما شما لزوما متوجه این اتفاق نمی شوید. برای اینکه بدانید باردار هستید یا نه نیز باید تا به تاخیر افتادن پریودتان صبر کرده و بعد آزمایش خون بدهید.

لینک به ارسال

دوست عزیز به طور کلی بی بی چک تست دقیقی نیست. عجله نکنید و هر وقت پریودتان عقب افتاد تست بتا بدهید تا ببینید که باردارید یا نه. چون قبل از تاخیر در پریود در تست بتا هم ممکن است درصدی خطا داشته باشیم. 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif