امروز روز تولد پسرمه 🎂🎂🎂🍥🍥🎂🎂🎂 - صفحه 5 - گفتگوی خودمانی - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Barana1363 مهمان

امروز روز تولد پسرمه 🎂🎂🎂🍥🍥🎂🎂🎂

پاسخ پیشنهاد شده

Barana1363 1 ساعت قبل گفته :

من به تو فقط قول دادم،سر قولمم هستم،پیرهن تن نیست عوض بشه

جونز به تو با مرام معلوم شد زن زندگی هستی 

حتما میگیرمتا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
1368Homa 10 دقیقه قبل گفته :

تو بهترین مادری.تولدش مبارک.دامادش کنی

واقعا بارانا بهترین مادر هستش، انشاالله پسر گلش رو توی لباس دامادی ببینه.

لینک به ارسال
Barana1363 در 21 تیر 1397 در 16:57 گفته :

سلام ،،،دوستای خوبم

در همچنین روزی مادر شدم،امروز دومین ساله که کلمه سخت مادرو به دوش دارم،،دختری شیطون،پر هیجان،قلبی آکنده از مهربانی،که ذهنم در کتاب و هیاهوی زمان سپری میشد،خداوند بعد ۸ سال،با تک تک دونه های اشکم،و دلی پر از غم،در عین ناباوری،پسری هدیه داد،و اون دختر شلوغ و پر هیاهو شد،ارام،سربزیر،مهربان تر,با تعهداتی که سنگینیش از هزار تن آجر سنگین تره،،اینکه تمام کتابها و معلومات و نمرات علمی ام رو به پاهای پسرم ریختم،اگر خواستم بد باشم،به خاطر پسرم خوب تر شدم،به خاطرش خندیدم،و اشکهایم را از رنجهام زیر بالش شبانه ام پنهان کردم،تمام کتابهایم را بستم،تمام آرزوهایم را پس ناهشیار ذهنم دفن کردم،تا مادر باشم،شاید روزی که پسرم متولد شد منه خودم مرد،،خودم را فراموش کردم،دلبستگی ها و جوانی هایم را نادیده گرفتم تا پسرم مغرور،با ارزش،و خاص تربیت بشه

امروز روز تولدشه،هنوز رد پای سختیه بارداری ام و برای داشتنش روی شکمم پیداست،،

تولدش مبارک،به این دنیا خوش امدی،،پسرم بهترین باش،باگذشت،مهربون،شجاع،و خاص عین ننه ات😂

در این روز آرزو میکنم برای تمام زنان کشورم،برای کاربرای منتظر اینجا،که مادر بشن،و طعم مادر شدن رو بچشن،،،

تولدت مبارک 💕💗💗💝💞 

سلام عزییییزم تولد پسر گلت رو از صمیم قلب تبریک میگم براش بهترین هارو آرزو میکنم...ان شالله همیشه کنار هم لباتون بخنده و شاد باشین.بی شک بهترین مامان برای پسر نازنینت هستی...❤❤❤

تولد نازدونه پسرت مبااااااارک 🎂🎂🎂🎂🎂🎁🎁🎁🎁🎁🎁

متن خیلی زیبا و دلنشینی گذاشتی عالی بود دوست خوبم 🌼🌹🌼🌹🌹

لینک به ارسال

@Barana1363 سلام باراناجون خیلی وقته تو سایت نیستم تازه تاپیکتو دیدم از این ک نتونستم شادیتو باهات شریک باشم بی نهایت متاثر شدم. .....برای تبریک خیلی دیره ولی امیدوارم بهترینها براش اتفاق بیفته 

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
Farzanehasali172 3 ساعت قبل گفته :

@Barana1363 سلام باراناجون خیلی وقته تو سایت نیستم تازه تاپیکتو دیدم از این ک نتونستم شادیتو باهات شریک باشم بی نهایت متاثر شدم. .....برای تبریک خیلی دیره ولی امیدوارم بهترینها براش اتفاق بیفته 

دیر کوجا بود،تمام کاربرا تا فصل پاییز وقت دارن بهم تبریک بگن،،عزیزمی،میدونی که چقدر برام قابل احترام هستی،ذهنم پیشته،امیدوارم آرامش داشته باشی،از تبریکت سپاسگزارم 🌸💐💐🌹

لینک به ارسال

@Barana1363 ممنونم ب فکرمی شما گلی عزیزم. ....حالا که مهلت هست تبریک میگم امیدوارم ایشونم مث مادرشون قلبی پراز مهرو احساس ب مردم داشته باشه. ...اگه وقت کردی لطفا بیا شخصی کارت دارم. ..

لینک به ارسال

اه لعنتی نمی دونم چرا اصلا نمی شد جواب بدم تا الان سایت واسم خراب بود

ببخشید بارانای عزیزم دیر رسیدم

تولد گل پسرت مبارک باشه هر چی آرزوی خوبه مال تو و پسر نازت 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif