امروز روز تولد پسرمه 🎂🎂🎂🍥🍥🎂🎂🎂 - صفحه 2 - گفتگوی خودمانی - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Barana1363 مهمان

امروز روز تولد پسرمه 🎂🎂🎂🍥🍥🎂🎂🎂

پاسخ پیشنهاد شده

sogol22 1 ساعت قبل گفته :

بارانا جان،همه بچه ها دوستت دارن،حتما دوست خوبی هستی.فقط یه سوال ،تحصیلاتت چی هستش؟میدونی،توی پاسخ دادنهات به همه یه جوری، ببخشید ب دل نگیر برام سوال شده واقعا،صحبت میکنی آدم شک میکنه ب اینکه فرد متکبری هستی.

آخه مامانم همیشه بهم یاد داده هرچی درخت پربارتر افتاده تر.

واقعا تعجب میکنم چرا چنین مسله ای رو مطرح کردید! از نوشته های بارانا کاملا مشخصه انسان مهربان و با شخصیتی هستش، مادری دلسوز، سختی کشیده و تحصیل کرده س، و چنین مادرانی مطمئنا فرزندان خوب، مفید برای جامعه و آینده داری رو تحویل جامعه میدن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

کاربر بارانا بیشتر ما کمک کردنش رو میبینیم و نکات مثبتش رو تا نکات منفی، یعنی مثبت ها بیشتر به چشم میاد تا یه نکته منفی

• پسند 1

لینک به ارسال
sogol22 2 ساعت قبل گفته :

بارانا جان،همه بچه ها دوستت دارن،حتما دوست خوبی هستی.فقط یه سوال ،تحصیلاتت چی هستش؟میدونی،توی پاسخ دادنهات به همه یه جوری، ببخشید ب دل نگیر برام سوال شده واقعا،صحبت میکنی آدم شک میکنه ب اینکه فرد متکبری هستی.

آخه مامانم همیشه بهم یاد داده هرچی درخت پربارتر افتاده تر.

قضاوتت اشتباه است.بارانا خیلی خاکی و خودمونیه.راهنمایی کردناش عالیه.

لینک به ارسال
Barana1363 2 ساعت قبل گفته :

سوگول جان قدم رو چشمم گذاشتی،از تبریکت ممنون،،حالا برم سراغ جواب دادن به شما،،،،

من کاربری ام که همه اخلاقمو میشناسن،به حرفام احترام میزارن،و تا پای جون کمکشون میکنم،اگر متکبرم شما چی هستید؟که در صفحه تولد اومدید اینگونه حرف میزنید،شما بی ملاحظه نیستید؟؟ به جای تبریک بدون در نظر گرفتن جایگاه،بیان میکنید من متکبرم؟؟میتونستید بیایید توی پیام خصوصی بامن حرف میزدید ،انتقاد میکردید،به قول استادم دکتر هلاکویی انتقاد  در جمع  هیچ  سودی نداره،،شما بی ملاحظه و بی انصاف،اونم شب تولد پسرم،که وسط مهمونا من نشستم جواب شمارو میدم (چقدم متکبرم من😂) قضاوت با دوستانم

قوانین سایت رو خوندی؟!!؟؟چقدر به مدیر بابت قوانین گفتم تا الان این کاربر مطالعه کرده بود،و الان به من اشتباه طوسی رو نمیگفت،،قوانین سایت میگه هر کاربری که اینجاست پست میزاره،ممکنه اشتباه باشه و این بدین معنا نیست که درست میگه،،منم انسانم جایزه الخطاام،دقت به پست من کردی؟؟؟گفتم طوسی من خدا نیستم،،دیدی سوگول جان؟؟؟یک درصد،یک درصد هم بزار طوسی بارداریش به دروغ باشه(گفتم مثااال),,,

اینهمه خوبی داشتم،شما یکی از نقاط مثبت منو بهم گفتید که به خودت اجازه میدی منفی بیان کنی؟؟اصلا من باشما هم کلام بودم؟؟

تحصیلات من،سال اول دکترای روانشناسی است،دوتا لیسانس دارم،شاگرد اول دانشگاه هم در کارشناسی بودم هم ارشد،

و اما مثال درخت مادرتون،،من پربار نبستم،یعنی اینجور درختم،سرم بالاست،پایین نیست،ایا من آسیبی به شما زدم؟؟اینجور درخت تاثیری در زندگی شما داره؟؟

من کاربر قدیمی اینجام،از لحنمم همه میدونن من کی هستم،نمیخام باعث اتفاقات از پیش اومده باشم،،بی دردسر در توانم در کلامم مخلص کاربرا هستم،دلیل نداره همه از من خوششون بیاد،من به نظرت حست احترام میزارم

به مادرت گلت سلام برسون،از طرف من بگو زمونه گذشت،ضرب المثل ها هم عوض شدن،درختها دیگه سربزیر نیستن،برای وجودشون که سرو هستند و توانا سرشون بالاست،نه پایین،،موفق باشی

ای وااااااااااای خواهر چته اینهمه حرص... بابا بچه منظوری نداشت لااقل من اینو از نوشته اش فهمیدم.. به تو نمیاد انقد راحت به دل بگیری و زود ناراحت بشی.. قبول. باید تو خصوصی میگفت نه اینجا. ولی کشتیش خواهر.. بابا بیخیال.. تو که صبورتر از این حرفا بودی بچه.. حالا حالاها حرفی بهت برنمیخورد.. زود عصبانی نمیشدی.. همه که تورو نمیشناسن حق بده در موردت قضاوتهای متفاوتی بکنن..برداشت همه که یکی نیست..  دکتر روانشناس.. آروم خواهرم.. تولد نی نی دوساله ات بازم بسیار بسیار مبارک

ویرایش شده در توسط kianfar

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
kianfar 1 دقیقه قبل گفته :

ای وااااااااااای خواهر چته اینهمه حرص... بابا بچه منظوری نداشت لااقل من اینو از نوشته اش فهمیدم.. به تو نمیاد انقد راحت به دل بگیری و زود ناراحت بشی.. قبول. باید تو خصوصی میگفت نه اینجا. ولی کشتیش خواهر.. بابا بیخیال.. تو که صبورتر از این حرفا بودی بچه.. حالا حالاها حرفی بهت برنمیخورد.. زود عصبانی نمیشدی.. همه که تورو نمیشناسن حق بده در موردت قضاوتهای متفاوتی بکنن.. دکتر روانشناس.. آروم خواهرم.. تولد نی نی دوساله ات بازم بسیار بسیار مبارک

اره حق باتوست،،شاید سوگول راست میگه من پستهام از اطمینان هست،نه تکبر،،

لینک به ارسال
sogol22 3 ساعت قبل گفته :

حالا شاید هم طوسی نبود دقیق یادم نیس

طوسی نبود سوگل.. صابری بود.. تا اونجا که من یادمه:D

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
kianfar 2 دقیقه قبل گفته :

ای وااااااااااای خواهر چته اینهمه حرص... بابا بچه منظوری نداشت لااقل من اینو از نوشته اش فهمیدم.. به تو نمیاد انقد راحت به دل بگیری و زود ناراحت بشی.. قبول. باید تو خصوصی میگفت نه اینجا. ولی کشتیش خواهر.. بابا بیخیال.. تو که صبورتر از این حرفا بودی بچه.. حالا حالاها حرفی بهت برنمیخورد.. زود عصبانی نمیشدی.. همه که تورو نمیشناسن حق بده در موردت قضاوتهای متفاوتی بکنن.. دکتر روانشناس.. آروم خواهرم.. تولد نی نی دوساله ات بازم بسیار بسیار مبارک

خدا دامنتو سبز کنه،دلتو شاد کنه کیانای عزیز

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
kianfar هم اکنون گفته :

از دست تو😂

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
kianfar 2 دقیقه قبل گفته :

شایدم به خاطر عکس پروفایلمه،که میگه مشکی ها جذابن،بزار عوض کنم،بلکه سوگول ازم راضی بشه 😂

لینک به ارسال
Barana1363 هم اکنون گفته :

اره حق باتوست،،شاید سوگول راست میگه من پستهام از اطمینان هست،نه تکبر،،

خوب بچه نظر هرکسی متفاوته و برداشتش از هر موضوعی.. تو که خودت اینو بهتر میدونی.. چرا اینهمه عصبانیت. اصلا بیجا میکنی وسط تولد بچه با گوشی بازی میکنی.. >:(گوشی رو بزار تو کمد... ه. برو پیش بچه باش و به مهمونا برس.. نترس وسط تولد کسی باهات کاری نداره. من جای بچه بودم یه جیش سرپایی رو مامانم میکردم که دیگه از این کوتاهیا نکنه

لینک به ارسال
Barana1363 هم اکنون گفته :

شایدم به خاطر عکس پروفایلمه،که میگه مشکی ها جذابن،بزار عوض کنم،بلکه سوگول ازم راضی بشه 😂

عوض کن بابا فهمیدیم جذابی-_-

لینک به ارسال
Barana1363 4 دقیقه قبل گفته :

خدا دامنتو سبز کنه،دلتو شاد کنه کیانای عزیز

جووووون به دعای قشنگت نصفه شبی(ببخشید قشتنگت) ... اتفاقا من دامن سبز ندارم اصلا:D

ویرایش شده در توسط kianfar

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
kianfar 25 دقیقه قبل گفته :

خوب بچه نظر هرکسی متفاوته و برداشتش از هر موضوعی.. تو که خودت اینو بهتر میدونی.. چرا اینهمه عصبانیت. اصلا بیجا میکنی وسط تولد بچه با گوشی بازی میکنی.. >:(گوشی رو بزار تو کمد... ه. برو پیش بچه باش و به مهمونا برس.. نترس وسط تولد کسی باهات کاری نداره. من جای بچه بودم یه جیش سرپایی رو مامانم میکردم که دیگه از این کوتاهیا نکنه

عصبانی نشدم،دلم گرفت،،کاش توی خصوصی میومد میگفت،اونم توی صفحه تولد پسرم،بدون تبریک

لینک به ارسال
FATEME1234 8 ساعت قبل گفته :

به به تولد داریم که پس کو کیک کجاس🎂🎂🎂 من شکمو هستم 😂😂 صدای اهنگ نمیاد که 🎶🎶🎶🎶🎶😉😉

به افتخار خودتو گل پسرت‌میخواااام قررررررش بدم فقط صداشو زیاد کنیا💃💃💃💃 

تولدش مبارک انشالله روز به روز شاهد موفقیت هاش باشی و به مادر بودنت افتخار کنی و خدا تن سالم به خودت و همسرت هم بده دوتا فنچ های عاشق

😒😒😒😒😒😒😒

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif