قرص یدوفولیک برای بارداری، چقدر قبل تراز حاملگی بخورم؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Shaparak.m

قرص یدوفولیک برای بارداری، چقدر قبل تراز حاملگی بخورم؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام.قرص یدوفولیک رو چند ماه قبل از باردار شدن باید مصرف کرد؟ و وقتی تموم شد و بارداری صورت نگرفت،حتی تا چند ماه بعد از مصرف قرص،آیا لازمه دوباره قرص مصرف کرد یا تاثیر همون قرصا تو بدن وجود داره؟ 

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
Shaparak.m 2 ساعت قبل گفته :

سلام.قرص یدوفولیک روچندماه قبل ازباردارشدن بایدمصرف کرد؟و وقتی تموم شد وبارداری صورت نگرفت،حتی تا چندماه بعدازمصرف قرص،آیا لازمه دوباره قرص مصرف کردیا تاثیرهمون قرصا تو بدن وجود داره؟ 

شاپرک سوالاتت باید توی کن گینس ثبت کرد،نکنه داری مارو اذییت می‌کنی خواهرررر

لینک به ارسال

من رشته بهداشت خانواده خوندم.

تو دوران کاراموزی به ما میگفتن از سه ماه قبل از بارداراری تا سه ماه پس از بارداری باید یدوفولیک خورد.از سه ماه پس از بارداری تا سه ماه پس از زایمان هم قرص اهن و مولتی ویتامین.

درمورد اینکه اگه بعد از سه ماه مصرف یدوفولیک بارداری صورت نگیره بعدشدوباره باید مصرف کنید یا نه اطلاعاتی ندارم.

لینک به ارسال
Shaparak.m 13 ساعت قبل گفته :

@Barana1363 نه جدی میگم.براچی؟

عزیزم از ۳ ماه قبل اقدام بخور تا وقتی ام که بتردار نشدی بازم باید بخوری مثلا اگر ۱ سال بارداری طول بکشه تا اتفاق بیفته تو باید تو اون ۱ سال مصرف کنی 

لینک به ارسال
Shaparak.m 20 ساعت قبل گفته :

سلام.قرص یدوفولیک روچندماه قبل ازباردارشدن بایدمصرف کرد؟و وقتی تموم شد وبارداری صورت نگرفت،حتی تا چندماه بعدازمصرف قرص،آیا لازمه دوباره قرص مصرف کردیا تاثیرهمون قرصا تو بدن وجود داره؟ 

یعنی چی تو بدن آثارش وجود داره... باید بخوری.. همچنان... حتی اگر باردار هم شدی فعلا باید بخوری . پس ادامه بده. تو میتونی... من الان شیش ماهه دارم فولیک اسید میخورم.

لینک به ارسال

@Shivamirzayi من خونه بهداشت رفتم بهم داده ۳ماه تموم شد.الان نزدیک ۶،۷ماه میشه که نخوردم.خانمه گفت تا۱سال لازم نیست بخوری اگه بعد۱سال حامله نشدی دوباره۳ماه بخور

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif