چسبندگی شدید رحم، آیا امکان بارداری دارم؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

نسترن لیراوی

چسبندگی شدید رحم، آیا امکان بارداری دارم؟

پاسخ پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب من 22 سالم هست اندومتریوز و کیست 5 سانت شکلاتی در تخمدان چپ دارم ام ار ای انجام دادم که نشان دهنده چسبندگی شدید رحم است الان در دوران عقد هستم و دو ماه دیگر ازدواج میکنم و ازمایش ca125  80.8 و ازمایش amh  5.2  و تنها نگرانی من ناباروری است از شما دکتر عزیز راهنمایی میخواهم که ایا باردار می شوم ؟؟ و چکاری باید انجم بدهم

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام عزیزم منم مشکل اندومتریوز داشتم رفتم دکتر بهم گفتن هر چه سریعتر باید باردار بشی و بعد از اینکه زایمان کردی این مشکل به احتمال خیلی زیاد حل میشه البته کیست هم داشتم

که به لطف خدا الان باردارم و کیستم رفع شده و توی سونوهایی که دادم چیزی راجب وجود اندومتریوز بهم نگفتن

ویرایش شده در توسط پریا خانوم

لینک به ارسال
پریا خانوم 23 ساعت قبل گفته :

سلام عزیزم منم مشکل اندومتریوز داشتم رفتم دکتر بهم گفتن هر چه سریعتر باید باردار بشی و بعد از اینکه زایمان کردی این مشکل به احتمال خیلی زیاد حل میشه البته کیست هم داشتم

که به لطف خدا الان باردارم و کیستم رفع شده و توی سونوهایی که دادم چیزی راجب وجود اندومتریوز بهم نگفتن

وای خداروشکر الان چند ماهتونه ؟؟ کیستتون چند سانت بود ممنون میشم جواب بدید چون منم مشکل اندومتریوز دارم 

لینک به ارسال
Shivamirzayi 4 دقیقه قبل گفته :

وای خداروشکر الان چند ماهتونه ؟؟ کیستتون چند سانت بود ممنون میشم جواب بدید چون منم مشکل اندومتریوز دارم 

الان ۶ماهو خورده ایم یادم نمیاد کیستم چند سانت بود 

اگه میخواید کیستتون زود رفع بشه ۳ ماه کامل مصرف لبنیاتتونو قطع کنید مثل شیر ماست کشک دوغ روغن محلی

لینک به ارسال
پریا خانوم 6 ساعت قبل گفته :

اگه میخواید کیستتون زود رفع بشه ۳ ماه کامل مصرف لبنیاتتونو قطع کنید مثل شیر ماست کشک دوغ روغن محلی

منم تو اقدامم برای بارداری ایشالله جواب بگیرم ایشالله به سلامتی زایمان کنی ماه اول اقدام نتیجه گرفتی؟؟

لینک به ارسال
Shivamirzayi ۱ ساعت قبل گفته :

منم تو اقدامم برای بارداری ایشالله جواب بگیرم ایشالله به سلامتی زایمان کنی ماه اول اقدام نتیجه گرفتی؟؟

نه بعد ۳ماه یه سایتی پیدا کردم ماشین حساب تخمک گذاری

تاریخ پریودیام رو که وارد کردم بهم چند روز رو گفت که احتمال تخمک گذاریمه یک شب درمیون رابطه داشتم و همون ماه جواب گرفتم

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
نسترن لیراوی در 20 تیر 1397 در 15:12 گفته :

با سلام و عرض ادب من 22 سالم هست اندوتریوز و کیست 5 سانت شکلاتی در تخمدان چپ دارم ام ار ای انجام دادم که نشان دهنده چسبندگی شدید رحم است الان در دوران عقد هستم و دوماه دیگر ازدواج میکنم و ازمایش ca125  80.8 و ازمایش amh  5.2  و تنها نگرانی من ناباروری است از شما دکتر عزیز راهنمایی میخواهم که ایا باردار میشوم ؟؟ و چکاری باید انجم بدهم

نسترن جان نگران نباش،فقط یه مانع قابل حل و قابل درمان هست،حتما پیگیر باش

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
پریا خانوم 9 ساعت قبل گفته :

پریا خانوووم،پریاا خانوم😂هروقت آهنگ اندی میخونه یادت میوفتم

لینک به ارسال
Barana1363 23 دقیقه قبل گفته :

پریا خانوووم،پریاا خانوم😂هروقت آهنگ اندی میخونه یادت میوفتم

😂😂😂اتفاقا تو عروسیم شوهرم این اهنگو درخواست داده بود کلی ذوق کردم😍😍

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
پریا خانوم 21 دقیقه قبل گفته :

😂😂😂اتفاقا تو عروسیم شوهرم این اهنگو درخواست داده بود کلی ذوق کردم😍😍

اسمتو دوست دارم 😘😘

لینک به ارسال
پریا خانوم در 20 تیر 1397 در 15:28 گفته :

عزیزم شما چه مدت در اقدام بودید ک باردار شدید؟؟

لینک به ارسال
دکتر مرجان قاجار در 23 تیر 1397 در 19:12 گفته :

دوست عزیز شما باید بلافاصله بعد از ازدواج اقدام کنید و اگر تا  ۶ماه باردار نشدید برای اقدامات کمکی به متخصص مراجعه کنید.

ممنونم از راهنماییتون ولی استرس دارم برای باردار نشدنم شوهرم و خانوادش به شدت بچه میخوان

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif