به هم خوردگی پریود، مشکلات هورمونی دارم - صفحه 2 - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Mahnaz0o0o0

به هم خوردگی پریود، مشکلات هورمونی دارم

پاسخ پیشنهاد شده

Barana1363 مهمان
FATEME1234 1 دقیقه قبل گفته :

بابا لامصب درد داره😢😢😢😢

میگم یه ماه نشه چی میشه

خودتو بزن به کوچه علی چپ

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Barana1363 هم اکنون گفته :

خودتو بزن به کوچه علی چپ

اره رفتیم کوچه علی چپ بنبست بود همونجا چادر زدیم 

لینک به ارسال

دوست عزیز نکته اول اینکه با مصرف اسپیرونولاکتون بارداری ممنوعه و شما باید حتما جلوگیری کنید.
اگر آزمایش بتا منفی است،باردار نیستید.برای اطمینان یکبار دیگر آزمایش بتا را تکرار کنید.
علت عقب افتادن همان تنبلی تخمدان است که خودتان مطرح کردید و باید برای بررسی از نظر کیست و اختلالات هورمونی به متخصص مراجعه و دارو بگیرید.

لینک به ارسال

میگم من فکر کنم دستور قرصو اشتباه کردم.رو  قرص ویتاگنوس نوشته بود از روز سوم پریود هر روز یکی بخورم اما نزده بود تا کی.من فکر میکنم تا ۱۵ روز باید میخوردم.دست خط دکترمم نتونستم بخونم.الان یک ماه و نیمه هر روز میخورم.امیدوارم مشکلی ایجاد نشه.

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان در 22 تیر 1397 در 01:43 گفته :

مهناز،،😱😱😱

واااااااا

گریه چرااا،همه چی چاره داره الا مرگ

اعصاب ادم خرد میشه.نمیدونه از چیه این پریود نشدن.

لینک به ارسال
Mahnaz0o0o0 در 20 تیر 1397 در 00:14 گفته :

سلام.من ۲۹ سالمه و ۱۰ ماهه ازدواج کردم.۸ماهه اقدام به بارداری کردم.اول کیست تخمدان داشتم درمان کردم.تنبلی تخمدان دارم الان.دکتر بهم قرص ویتاگنوس و اسپیرونولاکتون ۲۵.یدوفولیک و گلوکوفاژ ۵۰۰ داده.کم کاری تیروییدم داشتم که لووتروکسین داد.قبل خوردن اینا که واسه کیست درمان می کردم پریودام منطم بود.اما این ماه الان یک هفته است پریود نشدم.بی بی چک زدم منفی بود.روز ۴ عقب افتادگیم ازمایش خون دادم اونم منفی بود.بنظرتون از چیه.من حامله ام و ازمایش و زود انجام دادم؟یا از این قرصاست و پریود میشم؟

سلام عزیزم هورمون هات بخاطر تیروئیدت بهم ریخته و تیروئیدت باعث بهم ریختگی پریودت شده داروهاتو برای تیروئیدت تجویز شده مصرف کن برای تنبلی تخمدان هم داروهاتو بخور و کنارش ورزش کن که هم برای تیروئیدت خوبه هم تنبلیت راستی رازیانه هم بخور برای تنبلیت خیلی خوبه.

ان شالله که به زودی دامنت سبز بشه عزیزم 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif