ورود افراد با دل های آشوب مجاز است😑 - صفحه 2 - گفتگوی خودمانی - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

FATEME1234

ورود افراد با دل های آشوب مجاز است😑

پاسخ پیشنهاد شده

بهار خانممممممم 1 دقیقه قبل گفته :

ممنوووووون گلم.خداروشکر 

نمیتونستم بکسی بگم ممنون بهم گفتی  خیالم راحت شد😘😘

استرس نداره 

الان این مشکلات برای درصد بالایی از خانمها پیش میاد و درمانش هم راحته

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
طوسی هم اکنون گفته :

حتی اینکه فکر جدایی به سرم میزته دارم دیوونه میشم.

ما خیلی عاشقیم. خیلییییی. اما روزگار داره بد تا میکنه.

اعصاب شوهرم بخاطر مسائل کاری و فشار زندگی ضعیف شده زود عصبی میشه. منم این وسط حال روحیم بد شده. دارم اونم اذیت میکنم. نمیشه هم با اون زایاد در مورد این چیزا حرف بزنم. چون خودشم ناراحته درگیر مشکلاته. منم نمیخوام عصبیش کنم بیشتر. کاش حداقل حال من خوب بود میتونستم بیشتر به زندگیمون کمک کنم. اما وقتی می بینم الان که حالم بده دارم اذیتش میکنم میخوام بمیرم 😢 هی به خودم میگم نیلوفر برو بذار حداقل فقط خودت اذیت شی. اونو اذیت نکن:'( خیلی عاشقشم. 

نروو و،،تو هم مثه من نمیتونی دووم بیاری نرووو،،،،توهم طاعون غم میگیری نرووووو،،نروو

لینک به ارسال
Barana1363 7 دقیقه قبل گفته :

منم یه مسافرت میخام،،تنها برم نوک کوه بشینم بدون گوشی و وسایل ارتباطی،,

یکی در بزنه تق تق،بگه بارانا جووون،این شیشلیک مال شما بفرمایید 🍖🍖🍖🍖🍖🍗🍗🍚🍚

از صبح یه خانمی توی واحد روبرویی لب پنجره نشسته داره به حرف مردی که بالا سرش گوش میکنه،دوست دارم ببینم چی میگن

خیلی نگران آینده کاریم هستم،منتظر جواب ازمونم که جمعه آزمون دادم،

نگران بچمم که معنای جای خصوصی رو که یادش دادم،بفهمه،ازش درست استفاده کنه

نگران کاربرای اینجام،دلم میخاد حامله بشن،راست راست نچرخن،و به تمام معنا گه بشورن😷

نگران خودمم،،نیاز به استراحت دارم،بیش از اندازه بیدارم و درس میخونم

دیگه اینکه کاربر عباس کجاست خبر دارید ازش؟!

عزیزم. ان شالله که به ارامش فکری برسی و همه چیزایی که میخوای رو به دست بیاری. واقعا خیلی خوبه استراحت. منم دلم یه زیارت مشهد میخواد‌ و یه خواب طوووووولااااااانی که وقتی بیدار شدم هیچی از گذشته یادم نیاد. از این حس و حالای بدی که این چند ماهه داشتمو دارم

لینک به ارسال
Barana1363 2 دقیقه قبل گفته :

نروو و،،تو هم مثه من نمیتونی دووم بیاری نرووو،،،،توهم طاعون غم میگیری نرووووو،،نروو

فدات بشم. همیشه حس خوب میدی. 

خدا خیر بده به تو و فاطمه.

ان شالله هرچی میخواید خدا بهتون بده.

مهربونا

لینک به ارسال
طوسی 2 دقیقه قبل گفته :

حتی اینکه فکر جدایی به سرم میزته دارم دیوونه میشم.

ما خیلی عاشقیم. خیلییییی. اما روزگار داره بد تا میکنه.

اعصاب شوهرم بخاطر مسائل کاری و فشار زندگی ضعیف شده زود عصبی میشه. منم این وسط حال روحیم بد شده. دارم اونم اذیت میکنم. نمیشه هم با اون زایاد در مورد این چیزا حرف بزنم. چون خودشم ناراحته درگیر مشکلاته. منم نمیخوام عصبیش کنم بیشتر. کاش حداقل حال من خوب بود میتونستم بیشتر به زندگیمون کمک کنم. اما وقتی می بینم الان که حالم بده دارم اذیتش میکنم میخوام بمیرم 😢 هی به خودم میگم نیلوفر برو بذار حداقل فقط خودت اذیت شی. اونو اذیت نکن:'( خیلی عاشقشم. 

دختر خوب منم دقیقا این دوران رو گزروندم 

خیلی خیلی خیلی سخته کسی که نکشیده درک نمیکنه

ولی من موندم پابه پاش تازه من دوران عقد بودم

هنوزم هستم کنارش الان حالش بهتر شده

میگم که تحمل کنی میگزره و بعدها میشه یه خاطره که وقتی ازش حرف میزنید میخندید

ولی اگه الان شوهرت داغونه با رعتن تو دیگه تموم میشه

تحمل کن گلم سنگ صبورش باش بیشتر باهاش مدارا کن

حرف دلشو بیشتر بفهم

لینک به ارسال
FATEME1234 2 دقیقه قبل گفته :

دختر خوب منم دقیقا این دوران رو گزروندم 

خیلی خیلی خیلی سخته کسی که نکشیده درک نمیکنه

ولی من موندم پابه پاش تازه من دوران عقد بودم

هنوزم هستم کنارش الان حالش بهتر شده

میگم که تحمل کنی میگزره و بعدها میشه یه خاطره که وقتی ازش حرف میزنید میخندید

ولی اگه الان شوهرت داغونه با رعتن تو دیگه تموم میشه

تحمل کن گلم سنگ صبورش باش بیشتر باهاش مدارا کن

حرف دلشو بیشتر بفهم

اره منم چندین سال تو هزارتا بدبختی جورواجور موندم. باهم خیلی ساختیم. واسم عجیبه که فکر جدایی میزنه به سرم. گریم میگیره که این فکر میاد سراغم‌‌. با اینکه میدونم نمیتونم ازش یه لحظه جدا شم اما این فکر و خیالا میادو دیوونم میکنه

لینک به ارسال
طوسی 2 دقیقه قبل گفته :

اره منم چندین سال تو هزارتا بدبختی جورواجور موندم. باهم خیلی ساختیم. واسم عجیبه که فکر جدایی میزنه به سرم. گریم میگیره که این فکر میاد سراغم‌‌. با اینکه میدونم نمیتونم ازش یه لحظه جدا شم اما این فکر و خیالا میادو دیوونم میکنه

فکرشم قشنگ نیست بخدا

ببین اینقدر عاشقش هستی که با حرف زدنشم وبوونه میشه

با این فکرا فقط خودتو داغون میکنی و بجای اینکه ارومش کنی خودتم افتادی به دل مشغولی

یکم ریلکس کن و بعد فکر کن به اینکه چطور میتونی کمکش کنی

لینک به ارسال
FATEME1234 4 دقیقه قبل گفته :

فکرشم قشنگ نیست بخدا

ببین اینقدر عاشقش هستی که با حرف زدنشم وبوونه میشه

با این فکرا فقط خودتو داغون میکنی و بجای اینکه ارومش کنی خودتم افتادی به دل مشغولی

یکم ریلکس کن و بعد فکر کن به اینکه چطور میتونی کمکش کنی

اره. واسه همین دلم اشوب میشه که چطور من که انقد عاشقم همچین فکرایی میکنم! از بس حال روحیم بد بوده این چند ماه‌. 

خدا کمکم کنه.

لینک به ارسال
FATEME1234 41 دقیقه قبل گفته :

عزیز دلم اینجا گوش برای حرف ها و گله هایی که داری آزاده.

پس هر چه میخواهد دل تنگت بگو

من دلم میخاد برگردم به دوران مجردی ک هیچ غمی نبود هیچ افکارمنفی بیخودی ک خودت میدونی وجود نداره اما به مغزت نمیتونی حالی کنی بیخیال این افکارو شو دلم میخاد تنها دقدقه من امتحان سخت فیزیک بود دلم میخاد برگردم به خانه پدری ک مامانم صدام کنه بسه دیگه درس نخون بیا ناهار بخورم دلم میخاد منو خاهرم دخترعمم برگردم به گذشته فقط بخندیم بخندیم دلم میخاد بچه نمیخاستم 

• پسند 1

لینک به ارسال

سلام من اکثرا اینجا میامو همرو میخونم‌معمولا چیزی نمینویسم اما نمیدونم چرا الان یهو دلم گرفت و اشکم‌در اومد اخه چرا این همه مشکلات زیاده هم برا خودم هم بقیه میخام که زودتر مامان شن واقعا نه دلم مسافرت میخاد نه خونه بزرگتر نه ماشین بهتر نه پول فقط و فقط یه بچه سالم میخام میشه دعا کنید خدا به من رحم کنه بهم یه دونه نی نی بده همش میگم کاش بمیرم من ۳ ماهه پیش یه سقط داشتم خیلی افسرده شدم واقعا انگار رسیدم به ته خط فقط و فقط و فقط امیدم به خداس

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
Shivamirzayi 1 دقیقه قبل گفته :

سلام من اکثرا اینجا میامو همرو میخونم‌معمولا چیزی نمینویسم اما نمیدونم چرا الان یهو دلم گرفت و اشکم‌در اومد اخه چرا این همه مشکلات زیاده هم برا خودم هم بقیه میخام که زودتر مامان شن واقعا نه دلم مسافرت میخاد نه خونه بزرگتر نه ماشین بهتر نه پول فقط و فقط یه بچه سالم میخام میشه دعا کنید خدا به من رحم کنه بهم یه دونه نی نی بده همش میگم کاش بمیرم من ۳ ماهه پیش یه سقط داشتم خیلی افسرده شدم واقعا انگار رسیدم به ته خط فقط و فقط و فقط امیدم به خداس

نوشتن خوبه بیا بنویس،،حق داری،۳ ماهه سقط کردی،توقع نداشته باش حالت عادی باشه،،،مادرم میشی

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
Shivamirzayi 6 دقیقه قبل گفته :

اگه تو مادر نشدی،قرارمون همین جا،بیا فحشم بده👣ببین کی گفتم

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان

من دیروز تاپیک زدم،هرکی اینستاگرام داره

خوود نی نی بان بخشی داره به اسم هرچه میخواهد دل تنگت بگو،،،از اینجا وسیع تره،(گفتم هرکی اینستاگرام داره)

خیلی خوبه ،ممکنه این تاپیک کسی دوباره نیاد،ولی اونجا پابرجاست،حال ادمو خوب میکنه،لطفا احترام بگذارید و سری بزنید💞💞💝💝💝💝💝💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

ویرایش شده در توسط Barana1363

لینک به ارسال
Barana1363 1 دقیقه قبل گفته :

اگه تو مادر نشدی،قرارمون همین جا،بیا فحشم بده👣ببین کی گفتم

مررررسی انشالله از دعای شما یکی از دوستام که باردار بود بچش الان دوماهشه عاشق بچشم خیلب دوسش دارم اما انگار یه حسرت بزرگ رو دلمه 

حتما مادر شدم انشالله میام اینجا خبرشو به همتون میدم ❤❤

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
Shivamirzayi هم اکنون گفته :

مررررسی انشالله از دعای شما یکی از دوستام که باردار بود بچش الان دوماهشه عاشق بچشم خیلب دوسش دارم اما انگار یه حسرت بزرگ رو دلمه 

حتما مادر شدم انشالله میام اینجا خبرشو به همتون میدم ❤❤

ایشالله

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif