آفت دهان کودک، راه درمان چیه؟ - کودک - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

nastaran__sk

آفت دهان کودک، راه درمان چیه؟

پاسخ پیشنهاد شده

با سلام ..پسرم ۱۸ ماهشه از جمعه گذشته یهویی تب کرد و فرداش دهنش پر از آفت شده..از گلوش پر زخمه تا زبونش و داخل لبش و بیرونش دونه زده..دکتر بردمش فقط برای کنترل تبش استامبنوفن داد و قطره نیستات هر ۶ ساعت و قطره آیرال وکس و شربت اموکسی سیلین هر ۸ ساعت..الان یک هفته گذشته فقط تبش سه روز پیش برطرف شد..ولی تموم زخمای دهنش هست..بچم طفلی حتی آب هم نمیتونه بخوره..حتی مایعات..نه با لیوان و نه با شیشه درد داره دهنش..به زور با سرنگ با کلی گریه که میکنه بهش مایعات و شیر میدم  که آب بدنش کم نشه ..حدودا روزانه ۵۰۰ و خورده ای تا ۶۰۰ سی سی با سرنگ بهش شیر پاستوریزه و شیر خشک میدم ..چه راه درمانی هست که سریع تر خوب بشه؟چون واقعا هم خودم خیلی اذیتم هم بچم بیچاره از درد آفتا دهنش بیقراره و بدنش هم ضعیف شده 

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
nastaran__sk 31 دقیقه قبل گفته :

با سلام ..پسرم ۱۸ ماهشه از جمعه گذشته یهویی تب کرد و فرداش دهنش پر از آفت شده..از گلوش پر زخمه تا زبونش و داخل لبش و بیرونش دونه زده..دکتر بردمش فقط برای کنترل تبش استامبنوفن داد و قطره نیستات هر ۶ ساعت و قطره آیرال وکس و شربت اموکسی سیلین هر ۸ ساعت..الان یک هفته گذشته فقط تبش سه روز پیش برطرف شد..ولی تموم زخمای دهنش هست..بچم طفلی حتی آب هم نمیتونه بخوره..حتی مایعات..نه با لیوان و نه با شیشه درد داره دهنش..به زور با سرنگ با کلی گریه که میکنه بهش مایعات و شیر میدم  که آب بدنش کم نشه ..حدودا روزانه ۵۰۰ و خورده ای تا ۶۰۰ سی سی با سرنگ بهش شیر پاستوریزه و شیر خشک میدم ..چه راه درمانی هست که سریع تر خوب بشه؟چون واقعا هم خودم خیلی اذیتم هم بچم بیچاره از درد آفتا دهنش بیقراره و بدنش هم ضعیف شده 

نسترن اومدی نقل قول بزن فوری کارت دارم

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
nastaran__sk 2 ساعت قبل گفته :

جانم

چیزایی که میگم مو به مو اجرا کن،،بعدش بیا تاپیک بزن ازم تشکر کن😁😁نه دعام کن،،از همین امروز،،سریع و فوری،کجایی شما؟؟شهر؟؟

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان

میخای اگه خوب بشه،،تجربه دوهفته پیش خودمه،بچم آب شده بود،

لینک به ارسال
Barana1363 4 ساعت قبل گفته :

چیزایی که میگم مو به مو اجرا کن،،بعدش بیا تاپیک بزن ازم تشکر کن😁😁نه دعام کن،،از همین امروز،،سریع و فوری،کجایی شما؟؟شهر؟؟

من اهوازم گلم..خیلی اسیر شدم هم خودم هم بچم..اگه راه کار دارب توردخدا بگو زودتر😥😥😗😗

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان

اینارو بگیر،که مطمئن هستم جز قرص،اهواز اون یکی داروهارو ندارهIMG_20180707_022020.thumb.jpg.33b62a6d260b09935bd599197dbeb86b.jpg

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان

اولی کرم هست،روزی ۳ بار به لبش میمالی،،،دومی اسپری دهان هست،که روزی ۳ بار داخل گلوش پاراف یا پیس پیس میزنی،دوتا پیس پبس،،،سومی مکمله،روزی یکبار ۵ سی سی،،واخری قرص هست،روزی نصف قرص ،صبح و ظهر و شب،در یه کم آب حل می‌کنی با سرنگ بهش میدی،تاکید میکنم قرص مهمه،ممکنه باقیه داروها نباشه اهواز،،،اما قرصه محشره،،منم دعا کن

لینک به ارسال
Barana1363 در 17 تیر 1397 در 03:46 گفته :

اولی کرم هست،روزی ۳ بار به لبش میمالی،،،دومی اسپری دهان هست،که روزی ۳ بار داخل گلوش پاراف یا پیس پیس میزنی،دوتا پیس پبس،،،سومی مکمله،روزی یکبار ۵ سی سی،،واخری قرص هست،روزی نصف قرص ،صبح و ظهر و شب،در یه کم آب حل می‌کنی با سرنگ بهش میدی،تاکید میکنم قرص مهمه،ممکنه باقیه داروها نباشه اهواز،،،اما قرصه محشره،،منم دعا کن

مرسی عزیزم دستت درد نکنه🤗🤗😍😍😍😍

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
nastaran__sk در 18 تیر 1397 در 16:28 گفته :

مرسی عزیزم دستت درد نکنه🤗🤗😍😍😍😍

چه خبر،بهتر شد،دارو دادی؟؟

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان
nastaran__sk 5 ساعت قبل گفته :

خدارو شکر بهتره😍😍

دارو دادی؟؟منظورم قرصه،راس بگوووو

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif