درد زیر شکم در زنان، ایا نشانه بارداریست؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

zizi7442

درد زیر شکم در زنان، ایا نشانه بارداریست؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام خسته نباشین من کیست ریز داشتم و دکتر بهم متفورمین داد من یک ماه مصرف کردم و پریود شدم این ماه دوممه و 4 روز پیش وقت قاعدگیم بود ولی پریود نشدم الانم حالات بدی دارم بی حالم و زیر شکمم هم درد میکنه چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین😢

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
zizi7442 10 دقیقه قبل گفته :

سلام خسته نباشین من کیست ریز داشتمو دکتر بهم متفورمین داد من یک ماه مصرف کردم و پریود شدم این ماه دوممه و 4 روز پیش وقت قاعدگیم بود ولی پریود نشدم الانم حالات بدی دارم بی حالم و زیر شکمم هم در میکنه چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین😢

بزار بشه یکهفته اگه پریود نشدی بی بی چک بزن تا مطمین بشی 

ولی بخاطر وجود کیست ریز اختلالات و عقب افتادگی پریود زیاده و احتمالا نیاز به قرص یا امپول برای تنظیم داری

لینک به ارسال

@FATEME1234 اخه قرص میخورم تا به نظم بیوفته دکترم داده متفورمین ماه قبل ده روز هم زودتر پریود شدم ولی این ماه بازم نشدم 

لینک به ارسال
zizi7442 3 ساعت قبل گفته :

@FATEME1234 اخه قرص میخورم تا به نظم بیوفته دکترم داده متفورمین ماه قبل ده روز هم زودتر پریود شدم ولی این ماه بازم نشدم 

میدونم من خودمم متفورمین میخورم ولی به تنهایی منظم نمیکنه و همراهش اگه قصد بارداری نداشته باشین که قرص های ضد بارداری باید بخوری اگر هم که قصدت بارداری باشه که در صورت عدم پریود و اطمینان از عدم بارداری براتون امپول پرژسترون تجویز میکنه که پریود بشی و دوباره قرص برای تحریک تخمک

لینک به ارسال

دوست عزیز ما معمولا به خانم هایی که سیکل قاعدگی منظمی دارند و به موقع دچار عادت ماهانه می شوند توصیه می کنیم اگر می خواهند بدانند که باردار هستند یا نه بعد از اینکه زمان مقرر پریودشان گذشت و خونریزی اتفاق نیفتاد آزمایش بدهند. حالا این آزمایش می تواند آزمایش خون یا بارداری باشد. کلا ما انتظار داریم که بعد از به تاخیر افتادن پریود، تست بتا عدد حدود 100 را نشان بدهد و در این زمان معمولا با بی بی چک هم که چک کنند جواب مثبت است. اما در مورد خانم هایی که قاعدگی های منظمی ندارند ممکن است بعد از تاخیر در پریود آزمایش بدهند و نتیجه منفی باشد اما چند روز بعد که مجددا تست می دهند پاسخ مثبت است. 

لینک به ارسال
zizi7442 در 4 تیر 1397 در 16:07 گفته :

سلام خسته نباشین من کیست ریز داشتم و دکتر بهم متفورمین داد من یک ماه مصرف کردم و پریود شدم این ماه دوممه و 4 روز پیش وقت قاعدگیم بود ولی پریود نشدم الانم حالات بدی دارم بی حالم و زیر شکمم هم درد میکنه چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین😢

چ خبر؟باردار شدی یا پریود؟

لینک به ارسال
sogol22 در 7 تیر 1397 در 10:21 گفته :

چ خبر؟باردار شدی یا پریود؟

فعلا که پریود شدم رفتم دکتر سونوگرافی کرد گفت تخمدان هات ضعیفه قرص جستیران و متفورمین  داده جستیرانو نمیدونم چیه نمیدونم چیه 

لینک به ارسال
zizi7442 4 ساعت قبل گفته :

فعلا که پریود شدم رفتم دکتر سونوگرافی کرد گفت تخمدان هات ضعیفه قرص جستیران و متفورمین  داده جستیرانو نمیدونم چیه نمیدونم چیه 

منم نشنیدم والا این قرصو ولی حتما تحریک کننده تخمک ه.خوبه بخور ایشالا زودتر مامان میشی

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif