شکم بعدزایمان - گفتگوی خودمانی - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

پاسخ پیشنهاد شده

سلام من مهرماه زایمان کردم اونم سزارین ،یه هفته بعدزایمان شکممو سفت بستم اماهنوز بعد۹ ماه شکم بارداریم مونده همیشه تومهمونیا مواظبم که زیادنخورم اونوقته که شکمم مثه پنج ماهگیم میشه چه کنمممم😭😭😭

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

فدات باید ماهیچه های شکمتو سفت کنی با ورزش.بستن شکم بعد زایمان باید بمدت یک سال اونم از صب ک پاشدی تا شب که میخوای بخابی باشه و محکم ببندی نه شل.فقط واسه خواب باز کنی.

لینک به ارسال

با به اندازه خوردن در تمام روزها نه فقط مهمانی،و ورزش و تقویت عضلاتت مطمئنا مث اول میشی

لینک به ارسال

حداقل نیم ساعت روزانه پیاده روی یا تردمیل،برای اب شدن چربی های شکمت،درست خوردن برای اضافه نشدن چربیهات،و کرانچ شکم(همون دراز نشست ولی تا نصفه بلند میشی دوباره برمیگردی،کامل پانشی ک کمرت آسیب ببینه)برای جمع شدن ماهیچه شکمت،و بستن محکم.

این تجربیات اطرافیامه.😘

لینک به ارسال

ممنون از دوستان اما من کم غذام و وزنم زیادنیست قبل بارداریمم لاغربودم فقط شکم بارداری دارم‌

لینک به ارسال

خب خوبه دیگه.دوتا گزینه رو داری بقیه رو هم رعایت کنی دوباره باربی میشی.البته مهمتر از اندام،سلامتیته

لینک به ارسال

واسه من یکی ازمزیت های طبیعی بااونهمه سختی ک برام داشت این بود ک بعد 3ماه کاملا 15 کیلویی ک اضافه کرده بودم کم شد و بحالت قبل برگشت چون مدام شکممو بسته بودم و واسه شما ک سزارینی فقط بگم عزیز دلم وزنت بارعایت کردن کم میشه اما کاری نکن ک ب خودت ونی نیت کمترین اسیبی برسه دکترایی هستن ک رژیم وورزش دوران شیردهی میدن ازاونا کمک بگیر سرخودکاری نکن چون دیدم خیلیا چطور بچشون اسیب دیده اول سلامتیت بعدلاغری من الان 4ماهه مولتی ویتامین میخورم بااینکه همه میگن چاقت میکنه ولی فک کنم سلامتی مهمتر باشه 

واینکه میتونی از چای زیره وقتایی ک پریود هستی اسستفاده کنی یا اگ پریود نمیشی ماهی یک هفته واقعا معجزه میکنه بدن و صورتتو صاف میکنه و اینکه تواین دوران کاچی بحور اینا همه شکمتو صاف میکنه عزیزم

واسه کسایی ک زایمانشون نزدیکه بگم سعی کنن برنج خیلی کم بخورن برنج چیزیه ک باعث میشه پف شکم نخوابه و همونطوری بمونه و مصرف کاچی رو حتی اگ بدشونم میاد فراموش نکنن واگ بچشون پسره کنارش عرق کاسنی بخورن ک طبع گرمشو بگیره

شرمنده زیادشد

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg