بیماری دیابت در بارداری، برنج و نون را حذف کنم؟ - صفحه 2 - بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Saeede.heidary

بیماری دیابت در بارداری، برنج و نون را حذف کنم؟

پاسخ پیشنهاد شده

Homa.zare 8 ساعت قبل گفته :

دکتر غدد به من گفت روزی دوتا خرما بخور

آخه کلا که نمیشه قند رو حذف کرد، قند و شکر خالص رو باید حذف کرد

خرما رو من شنیدم اگه با مایعات گرم بخوری قند را یکجا میبره بالا اما با مایعات سرد مثل شیر نه. بنظرتون یه قاشق عسل تو روز هم ضرر داره؟من شدیدا دلم یه چیز شبرین میخاد از بس دارم پرهیز میکنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Saeede.heidary 7 ساعت قبل گفته :

خرما رو من شنیدم اگه با مایعات گرم بخوری قند را یکجا میبره بالا اما با مایعات سرد مثل شیر نه. بنظرتون یه قاشق عسل تو روز هم ضرر داره؟من شدیدا دلم یه چیز شبرین میخاد از بس دارم پرهیز میکنم

عسل رو به من گفت نخور فکر کنم چون اکثرا شیره هست! 😕 توت خشک دوست نداری؟ بشورش خوب و بخور 

سیب هم بد نیست انگار 

لینک به ارسال
Saeede.heidary 10 ساعت قبل گفته :

الان یه جا خوندم رطب بهتر از خرما هست واسه دیابت، دیگه نمیدونم چقدر درسته ولی من خودم رطب میخورم معمولا. فقط پوست بکن حتما

لینک به ارسال
Homa.zare 3 ساعت قبل گفته :

عسل رو به من گفت نخور فکر کنم چون اکثرا شیره هست! 😕 توت خشک دوست نداری؟ بشورش خوب و بخور 

سیب هم بد نیست انگار 

نه زیاد توت خشک دوست ندارم.مویز و کشمش میخورم .ولی خیلی سخته همش حس میکنم دلم یه چیز شیرین میخاد 

لینک به ارسال
Saeede.heidary 1 ساعت قبل گفته :

نه زیاد توت خشک دوست ندارم.مویز و کشمش میخورم .ولی خیلی سخته همش حس میکنم دلم یه چیز شیرین میخاد 

حتما از متخصص تغذیه سوال کن، یه جا خوندم قند رو کامل نباید حذف کنین از رژیم ولی دکتر به منم گفت نخور 

لینک به ارسال
Homa.zare 12 ساعت قبل گفته :

حتما از متخصص تغذیه سوال کن، یه جا خوندم قند رو کامل نباید حذف کنین از رژیم ولی دکتر به منم گفت نخور 

اوکی عزیزم .سپاس فراوان دارم ازت بخاطر کمک هات .

• پسند 1

لینک به ارسال

همراه گرامی تنظیم دقیق غذای شما با دانستن قد و وزن شما و تحت نظر مشاور تغذیه باید انجام شود.
به جز رژیم، باید روزی ۲۰ دقیقه هم پیاده روی آرام داشته باشید.
اگر بعد از ۱۰روز رژیم مناسب و پیاده روی ،مجددآزمایش دادید(قندناشتا.۲ساعت بعدازصبحانه ونهار وشام وHbA1c) و اعداد نرمال نبود،ممکن است دارو لازم باشد.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg