بارداری با قرص اورژانسی، چقدر احتمال داره؟ - صفحه 3 - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

mrymmmmm

بارداری با قرص اورژانسی، چقدر احتمال داره؟

پاسخ پیشنهاد شده

mrymmmmm 3 دقیقه قبل گفته :

بدون اینکه خانواده ها بفهمن امکانش نیست

ولی بازم خودت می‌دونی شاید ما هرچی بگیم نتوانیم قانعت کنیم ولی پیش مشاور برو حتما تا راهنماییت کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Shima.shiri 21 دقیقه قبل گفته :

ولی بازم خودت می‌دونی شاید ما هرچی بگیم نتوانیم قانعت کنیم ولی پیش مشاور برو حتما تا راهنماییت کنه

خیلی ممنون مرسی😔❤️

لینک به ارسال
☆°•●Reyhaneh●•°☆ 25 دقیقه قبل گفته :

خوب چه اشکالی داره بفهمن خانوادت الان باید بدونن عزیزم ضربه ی روحی که به تو وارد میشه جبران ناپذیره بعدها پشيمون میشی که کاش حداقل بخاطر کارش مجازاتش می کردن.

اصلا برام‌مهم نیست تنها چیزی که برام مهمه الان اینه ک اتفاقی برام نیفته دیگه😔

لینک به ارسال
ترانه3 24 دقیقه قبل گفته :

شهر منم کوچیکیه و درکت میکنم ولی به قرآن میدونم آیندت خراب میشه من دیدم شب اول ازدواج دختر را به خاطر همین موضوع خونه باباش فرستادن پس نترس برو با مامانت حرف بزن یا اگه مادربزرگ داری به او بگو یا برو به یه کسی بگو که حرفشو قبول دارن 

این کارو حتما میکنم ولی قبلش میخوام فقط اتفاقی نیفته همین😔

لینک به ارسال
Shima.shiri 27 دقیقه قبل گفته :

ببخشید گلم شما به فکر این نباش که عقد میکنم نمی‌خوام چون زندگیت درمیون هستش عقدکنی لااقل ابروتو نمیره

خب امکانش نیست من سنم کمه هنوز ۱۷ سالمم کامل نشده اصلا نمیشه😔

لینک به ارسال
mrymmmmm 8 ساعت قبل گفته :

سلام ممنون از سایت خوبتون

راستش امشب یه اتفاقی افتاد و مورد تجاوز قرار گرفتم از طرف شخصی ک اشنا بودن متاسفانه خواهش ها و فریاد های من هم روی ایشون تاثیری نداشت

من ۱۷ سالمه

از واژن اقدام به این کار کردن و بعد از کارشون گفتن که (کاندومی) که استفاده کردن پاره بوده یا حالا پاره شده. یک نوع قرص ضد بارداری خوردم که یکی دیگه اش رو‌هم ۱۲ ساعت دیگه باید بخورم خواستم بدونم احتمال بارداری چقد وجود داره و راهی برای جلوگیری از اون هست؟ مرسی 

میگی سنش کمه پشیمون شده نه عزیزم این خبرا نیست بزرگ میشه و تو راهو براش باز کردی مطمئنم ازت سوء استفاده میکنه ، به این فکر کن تو این سن کم این بلا را سرت آورده اگه بزرگتر بشه چیکارت میکنه ؟

عزیزم من از تو بزرگترم میدونه همه جا پر گرگ شده ، فوقش یکی دو ماه از نظر روحی بهم میریزی ولی بعدش آسوده میشی برای آیندت ، نگران نباش چون زوری بوده دادگاه هم شما را عقد نمیکنه ، حرفامونو به عنوان یه خواهر گوش کن انشالله خدا کمکت میکنه به حق این ماه مبارک

لینک به ارسال
mrymmmmm 6 دقیقه قبل گفته :

این کارو حتما میکنم ولی قبلش میخوام فقط اتفاقی نیفته همین😔

باشه عزیزم ولی نزار دیر بشه بعدا نمیتونی ثابت کنی 

به فکر اونم نباش ببین از قبل برات نقشه کشیده برای همین کاندوم همراهش داشته ، به فکر آینده باش 

لینک به ارسال
ترانه3 6 دقیقه قبل گفته :

میگی سنش کمه پشیمون شده نه عزیزم این خبرا نیست بزرگ میشه و تو راهو براش باز کردی مطمئنم ازت سوء استفاده میکنه ، به این فکر کن تو این سن کم این بلا را سرت آورده اگه بزرگتر بشه چیکارت میکنه ؟

عزیزم من از تو بزرگترم میدونه همه جا پر گرگ شده ، فوقش یکی دو ماه از نظر روحی بهم میریزی ولی بعدش آسوده میشی برای آیندت ، نگران نباش چون زوری بوده دادگاه هم شما را عقد نمیکنه ، حرفامونو به عنوان یه خواهر گوش کن انشالله خدا کمکت میکنه به حق این ماه مبارک

اگه کار به خانواده بکشه باتوجه به شناختی که از خانواده ام دارم برای خودم خیلی خیلی بد میشه

خیلی ممنون.ایشالا که خدا کمکم کنه و چیزی نشه دیگه😔

لینک به ارسال
ترانه3 3 دقیقه قبل گفته :

باشه عزیزم ولی نزار دیر بشه بعدا نمیتونی ثابت کنی 

به فکر اونم نباش ببین از قبل برات نقشه کشیده برای همین کاندوم همراهش داشته ، به فکر آینده باش 

بله از قبل برنامه داشت متاسفانه ولی اگه چیزی بشه خیلی واسم بد میشه

ممنون از راهنماییتون❤️

لینک به ارسال
mrymmmmm 8 دقیقه قبل گفته :

اگه کار به خانواده بکشه باتوجه به شناختی که از خانواده ام دارم برای خودم خیلی خیلی بد میشه

خیلی ممنون.ایشالا که خدا کمکم کنه و چیزی نشه دیگه😔

میدونم چی میگی خودمم تو یه خونواده سنتی بزرگ شدم ولی چاره ای نیست " برای همین میگم به کسی بگو حرفش خریدار داشته باشه تا قانعشون کنه از طرفی چون تجاوز بوده به تو کاری ندارن مطمئن باش 

ولی با پنهان کردن هم خودتو نابود میکنی هم خونوادتو ، چون اگه دیر بشه اونا هم بهت شک میکنن و خدای نکرده شاید قربانی هم بده این پنهان کاری 

منظورم سکته والدین یا خودکشی تو در چند سال آینده 

خدا حتما کمک میکنه خودتو بهش بسپار

ویرایش شده در توسط ترانه3

لینک به ارسال
ترانه3 2 دقیقه قبل گفته :

میدونم چی میگی خودمم تو یه خونواده سنتی بزرگ شدم ولی چاره ای نیست " برای همین میگی به کسی بگو حرفش خریدار داشته باشه تا قانعشون کنه از طرفی چون تجاوز بوده به تو کاری ندارن مطمئن باش 

ولی با پنهان کردن هم خودتو نابود میکنی هم خونوادتو ، چون اگه دیر بشه اونا هم بهت شک میکنن و خدای نکرده شاید قربانی هم بده این پنهان کاری 

بله میدونم ولی قبلش باید از این مطمئن بشم که حامله نشده باشم😔

نمیدونم راجبش باید از کی سوال کنم 

بازم ممنون برای حرفاتون

لینک به ارسال

بله از قبل برنامه داشت متاسفانه ولی اگه چیزی بشه خیلی واسم بد میشه

ممنون از راهنماییتون❤️

بهتره بری اول دکترتاببینی پرده ات سالمه یانه اونجوری که گفتی دخول کامل بوده که دراینده برات خیلی بدمیشه .

لینک به ارسال

بله میدونم ولی قبلش باید از این مطمئن بشم که حامله نشده باشم😔

نمیدونم راجبش باید از کی سوال کنم 

بازم ممنون برای حرفاتون

خدا بزرگه  به خودش تکیه بده، خدا شاهده واقعا نگرانتم کاش خواهرت بودم به خدا تا آخرش همراهیت میکردم

انشالله که خبری نیست 

ویرایش شده در توسط ترانه3

لینک به ارسال

همه مطالبو خوندم فقط ی چیزی یادم میاد

یکی دخترای همکلاسیم تو دانشگاه

اونم همین مشکلو داشت ولی به کسی نگفت فقط فرقتون اینه که اون خانم مورد تجاوز قرار نگرفت ولی با ی دستکاری بچه گانه توسط دوسپرش پردش پاره شد

خود من بارها بهش گفتم با یکی صحبت کن ولی پنهان کرد تازه با اون‌پسر دوستیشو بهم زد

فکر کن وقتی موقعیت خوبی واسه ازدواج گیرش اومد تازه فهمید چه خاکی به سرش شد حداقل ی سال هم از ماجراش میگذشت

هرچی پیگیر شد که کار اون پسره هیچی تو دستش نموند اون پسر هم خونشونو جابجا شد و حتی خود دختره گفت پسره زیرش زد که کار من نیست از کجا معلوم کار یکی دیگه نبود

خانم محترم ما حتی نمیدونیم کجا اتفاق افتاده؟  من که میگم از پیش تعیین شده بود که کاندوم هم همراهش بود

ایا تو اون موقع نمیتونستی جیغ بزنی یا کمک بخوای؟؟ 

اصلا مخالفتی کردی؟؟ اگه کرده باشی آثار دعوا حتما رو بدنت هست!!

خیلیا تو سن پایین تر از شما هم ازدواج کردن پس نگران ازدواج نباش

نگران ابروی رفته ات باش که بازم این آقا پسر به خودش اجازه میده و دوباره سراغت میاد وقتی تو هیچی نگی اونم پیش خودش فکر میکنه اون میترسه پس منم میتونم هرکاری بخوام انجام بدم

• پسند 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

سرتونو درد نیارم

اگه مخالف نبودی باید به خانوادت بگی

این کارت میشه

هیس🤐 دختران فریاد نمیزنن

و این پسر سراغ دخترهای دیگه هم میره

اگه به فکر خودت نیستی به فکر دخترهای دیگه باش که با کار این پسر بدبخت نشن

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg