بارداری با قرص اورژانسی، چقدر احتمال داره؟ - صفحه 2 - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

mrymmmmm

بارداری با قرص اورژانسی، چقدر احتمال داره؟

پاسخ پیشنهاد شده

به نظر من که با خانوادت در میون بذار 

اگه نخوای به کسی بگی ممکنه اون طرف بخواد از این مسئله سواستفاده کنه و هر وقت گه دلش خواست به شما تجاوز کنه چون مطمئنه شما به کسی نمیگید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
پریا خانوم 1 دقیقه قبل گفته :

به نظر من که با خانوادت در میون بذار 

اگه نخوای به کسی بگی ممکنه اون طرف بخواد از این مسئله سواستفاده کنه و هر وقت گه دلش خواست به شما تجاوز کنه چون مطمئنه شما به کسی نمیگید

اگه بتونم پیش مشاور میرم😔قرص خوردم ولی تمام ترسم الان از حامله شدنه😔

لینک به ارسال
mrymmmmm 8 ساعت قبل گفته :

سلام ممنون از سایت خوبتون

راستش امشب یه اتفاقی افتاد و مورد تجاوز قرار گرفتم از طرف شخصی ک اشنا بودن متاسفانه خواهش ها و فریاد های من هم روی ایشون تاثیری نداشت

من ۱۷ سالمه

از واژن اقدام به این کار کردن و بعد از کارشون گفتن که (کاندومی) که استفاده کردن پاره بوده یا حالا پاره شده. یک نوع قرص ضد بارداری خوردم که یکی دیگه اش رو‌هم ۱۲ ساعت دیگه باید بخورم خواستم بدونم احتمال بارداری چقد وجود داره و راهی برای جلوگیری از اون هست؟ مرسی 

ببخشید خانومی شما الان شکایت هم نکنی اون سواستفاده می‌کنه ازت هی میخواد باهاش باشی فردا اگه این کارا ادامه دار شد چی اون موقع اصلا کاری ازت برنمی‌اد همه میگن خودش راضی بوده نمی‌دونم طرف ون سالشه تو این اتفاق شما کجا بودی کسی به دادن نرسید 

• پسند 1

لینک به ارسال

شما الان فقط از حامله شدن میترسی تا رسوا نشی فقط همین ؟ یعنی داری کارشو پنهون میکنی و باهاش همکاری میکنی ؟

عزیزم ناراحت نشو ولی اگه شکایت نکنی زندگیت نابود میشه دیگه هیچکس باهات ازدواج نمیکنه و اون آغا هم به کارش ادامه میده و این تویی که بدبخت میشی ، سن مهم نیست آبروت مهمه ، فوقش بعدا زود ازش طلاق بگیر بهتر از تنها بودنته تا آخر عمرت، 

اگه خودت پاکی و اون مقصره برو شکایت کن 

@mrymmmmm

لینک به ارسال
Shima.shiri 6 دقیقه قبل گفته :

ببخشید خانومی شما الان شکایت هم نکنی اون سواستفاده می‌کنه ازت هی میخواد باهاش باشی فردا اگه این کارا ادامه دار شد چی اون موقع اصلا کاری ازت برنمی‌اد همه میگن خودش راضی بوده نمی‌دونم طرف ون سالشه تو این اتفاق شما کجا بودی کسی به دادن نرسید 

مطمئنم که اون طرف هیچوقت دیگه سمت من نمیاد چون خودش هم سنش کمه و به شدت ترسیده الان تنها مشکل من همینه که باردار نشم😔بعدش به خانوادم میگم فقط الان میخوام این اتفاق نیفته

لینک به ارسال
mrymmmmm 8 ساعت قبل گفته :

سلام ممنون از سایت خوبتون

راستش امشب یه اتفاقی افتاد و مورد تجاوز قرار گرفتم از طرف شخصی ک اشنا بودن متاسفانه خواهش ها و فریاد های من هم روی ایشون تاثیری نداشت

من ۱۷ سالمه

از واژن اقدام به این کار کردن و بعد از کارشون گفتن که (کاندومی) که استفاده کردن پاره بوده یا حالا پاره شده. یک نوع قرص ضد بارداری خوردم که یکی دیگه اش رو‌هم ۱۲ ساعت دیگه باید بخورم خواستم بدونم احتمال بارداری چقد وجود داره و راهی برای جلوگیری از اون هست؟ مرسی 

سلام چقد راحت داری کنار میای اگه واقعا بی گناهی برو شکایت کن 

لینک به ارسال
ترانه3 5 دقیقه قبل گفته :

شما الان فقط از حامله شدن میترسی تا رسوا نشی فقط همین ؟ یعنی داری کارشو پنهون میکنی و باهاش همکاری میکنی ؟

عزیزم ناراحت نشو ولی اگه شکایت نکنی زندگیت نابود میشه دیگه هیچکس باهات ازدواج نمیکنه و اون آغا هم به کارش ادامه میده و این تویی که بدبخت میشی ، سن مهم نیست آبروت مهمه ، فوقش بعدا زود ازش طلاق بگیر بهتر از تنها بودنته تا آخر عمرت، 

اگه خودت پاکی و اون مقصره برو شکایت کن 

@mrymmmmm

خب راستش جایی که من هستم شهر کوچیکیه... نمیدونم چکار کنم😔هرچی زودتر میرم پیش مشاور ولی الان تنها ترسم اونه

لینک به ارسال
☆°•●Reyhaneh●•°☆ هم اکنون گفته :

سلام چقد راحت داری کنار میای اگه واقعا بی گناهی برو شکایت کن 

اگه شکایت کنم کار به خانواده کشیده میشه و دادگاه عقد میکنه من اینو نمیخوام😔

لینک به ارسال
mrymmmmm 1 دقیقه قبل گفته :

مطمئنم که اون طرف هیچوقت دیگه سمت من نمیاد چون خودش هم سنش کمه و به شدت ترسیده الان تنها مشکل من همینه که باردار نشم😔بعدش به خانوادم میگم فقط الان میخوام این اتفاق نیفته

عزیزم بعدا گفتن فایده ندارد نمیتونی ثابت کنی حرفتو چون باور نمیکنن میگن اگه تو روراست بودی همون روز نیومدی میگفتی

لینک به ارسال
Shima.shiri 1 دقیقه قبل گفته :

عزیزم بعدا گفتن فایده ندارد نمیتونی ثابت کنی حرفتو چون باور نمیکنن میگن اگه تو روراست بودی همون روز نیومدی میگفتی

من الان این مشکلمو چکار کنم راهی هست واسه اینکه مطمئن بشم باردار نشم؟😔😔

لینک به ارسال
mrymmmmm 1 دقیقه قبل گفته :

اگه تو نخوای عقد نمیکنن ولی پدر اون طرفو در میارن و مجازاتش هر چی باشه میکشه 

لینک به ارسال
☆°•●Reyhaneh●•°☆ 1 دقیقه قبل گفته :

اگه تو نخوای عقد نمیکنن ولی پدر اون طرفو در میارن و مجازاتش هر چی باشه میکشه 

بدون اینکه خانواده ها بفهمن امکانش نیست

لینک به ارسال
mrymmmmm هم اکنون گفته :

بدون اینکه خانواده ها بفهمن امکانش نیست

خوب چه اشکالی داره بفهمن خانوادت الان باید بدونن عزیزم ضربه ی روحی که به تو وارد میشه جبران ناپذیره بعدها پشيمون میشی که کاش حداقل بخاطر کارش مجازاتش می کردن.

لینک به ارسال
mrymmmmm هم اکنون گفته :

ببخشید گلم شما به فکر این نباش که عقد میکنم نمی‌خوام چون زندگیت درمیون هستش عقدکنی لااقل ابروتو نمیره

لینک به ارسال
mrymmmmm 5 دقیقه قبل گفته :

خب راستش جایی که من هستم شهر کوچیکیه... نمیدونم چکار کنم😔هرچی زودتر میرم پیش مشاور ولی الان تنها ترسم اونه

شهر منم کوچیکیه و درکت میکنم ولی به قرآن میدونم آیندت خراب میشه من دیدم شب اول ازدواج دختر را به خاطر همین موضوع خونه باباش فرستادن پس نترس برو با مامانت حرف بزن یا اگه مادربزرگ داری به او بگو یا برو به یه کسی بگو که حرفشو قبول دارن 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg