بارداری با قرص اورژانسی، چقدر احتمال داره؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

mrymmmmm

بارداری با قرص اورژانسی، چقدر احتمال داره؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام ممنون از سایت خوبتون

من ۱۷ سالمه

از واژن رابطه داشتم و بعد از اتمام متوجه شدیم که (کاندومی) که استفاده کردیم پاره بوده یا حالا پاره شده. یک نوع قرص ضد بارداری خوردم که یکی دیگه اش رو‌هم ۱۲ ساعت دیگه باید بخورم خواستم بدونم احتمال بارداری چقدر وجود داره و راهی برای جلوگیری از اون هست؟ مرسی 

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
mrymmmmm 3 ساعت قبل گفته :

سلام ممنون از سایت خوبتون

راستش امشب یه اتفاقی افتاد و مورد تجاوز قرار گرفتم از طرف شخصی ک اشنا بودن متاسفانه خواهش ها و فریاد های من هم روی ایشون تاثیری نداشت

من ۱۷ سالمه

از واژن اقدام به این کار کردن و بعد از کارشون گفتن که (کاندومی) که استفاده کردن پاره بوده یا حالا پاره شده. یک نوع قرص ضد بارداری خوردم که یکی دیگه اش رو‌هم ۱۲ ساعت دیگه باید بخورم خواستم بدونم احتمال بارداری چقد وجود داره و راهی برای جلوگیری از اون هست؟ مرسی 

سلام قرص ضد بارداری که استفاده کردی اسمش چیه شاید یکی تاثیر نداشته باشه دوتا دوتا باید مصرف میکردی من به شخصه قضاوت نمیکنم ولی بهترین راه اینه بری شکایت کنی  چون  نمیشه صددرصد گفت باردار نمیشی و چند ساعت بعد تجاوز قرص مصرف کردی بلافاصله اگه ال دی مصرف کردی تاثیر نداره 

لینک به ارسال
●●sepideh●● 2 ساعت قبل گفته :

سلام قرص ضد بارداری که استفاده کردی اسمش چیه شاید یکی تاثیر نداشته باشه دوتا دوتا باید مصرف میکردی من به شخصه قضاوت نمیکنم ولی بهترین راه اینه بری شکایت کنی  چون  نمیشه صددرصد گفت باردار نمیشی و چند ساعت بعد تجاوز قرص مصرف کردی بلافاصله اگه ال دی مصرف کردی تاثیر نداره 

سلام اسمش لونژیل ۷۵/۰ هستش که گفتن یکیشو همون شب بخورم یکیشو ۱۲ ساعت بعد الان دوتاشو خوردم

نمیخوام به شکایت و خانواده ها بکشه

لینک به ارسال
mrymmmmm 20 دقیقه قبل گفته :

سلام اسمش لونژیل ۷۵/۰ هستش که گفتن یکیشو همون شب بخورم یکیشو ۱۲ ساعت بعد الان دوتاشو خوردم

نمیخوام به شکایت و خانواده ها بکشه

پس آیندت چی میشه؟؟ نمیخوای ازدواج کنی؟؟ 

من که سردر نمیارم اینقدر راحت باهاش کنار بیای😤

برو ازش شکایت کن دادگاه مجبورش میکنه باهم عروسی کنید

لینک به ارسال
sorayya 36 دقیقه قبل گفته :

پس آیندت چی میشه؟؟ نمیخوای ازدواج کنی؟؟ 

من که سردر نمیارم اینقدر راحت باهاش کنار بیای😤

برو ازش شکایت کن دادگاه مجبورش میکنه باهم عروسی کنید

خب من نمیخوام همچین اتفاقی بیفته من تازه ۱۷ سالم شده :)

لینک به ارسال
tandiseh 22 دقیقه قبل گفته :

ببخشید شما پرده بکارتم داشتین بهتون تجاوز شده؟؟؟شکایت نکنی بعدا پشیمون میشی ها

بله ولی نمیدونم از نوعی بود که اصلا یه قطره خون هم نیومد چند سال پیش ژیمناستیک کار میکردم بهم گفتن (حلقوی) هستش ولی خب متاسفانه نمیشه شکایت کنم و خانواده در جریان باشه فقط میخوام بیشتر از این چیزی نشه😔

لینک به ارسال

سلام

خواهرمحترم خب به خانواده ها الان بکشه بهتره که چندسال دیگر که ازدواج کردی به خانواده هابرسه.الان شما می تونیدتا اثار تجاوزوجودداره هرچه زودتر اقدام کنیدتا پزشک قانونی پس از تاییدقانونی ان شخص را به مجازات برسونه اگر هم طرف متاهل باشه حکم ومجازات سنگینی داره چرا اجازه میدهی این افرادرذل وپست وقتی دیدن کسی از انان شاکی نشدبه فرددیگری تجاوز کنن؟

لینک به ارسال
ABBAS SAEEDNEJAD 12 دقیقه قبل گفته :

سلام

خواهرمحترم خب به خانواده ها الان بکشه بهتره که چندسال دیگر که ازدواج کردی به خانواده هابرسه.الان شما می تونیدتا اثار تجاوزوجودداره هرچه زودتر اقدام کنیدتا پزشک قانونی پس از تاییدقانونی ان شخص را به مجازات برسونه اگر هم طرف متاهل باشه حکم ومجازات سنگینی داره چرا اجازه میدهی این افرادرذل وپست وقتی دیدن کسی از انان شاکی نشدبه فرددیگری تجاوز کنن؟

متاسفانه شخص اشناست و اگه به خانواده ها بکشه واسه خودم بد میشه چون به دادگاه کشیده میشه و مجبور به عقد میکنن من تازه ۱۷ سالم شده

لینک به ارسال

@mrymmmmm من نمیگم به عقد اون دربیا اما فکر نمی کنی اگر برای این تجاوز ایشون مجازات بشه خیلی به نفعتون خواهدبودچون در اینده با هرکسی ازدواج کنی نخواهی تونست این ماجرا را پنهان کنی وبعد مجبور به اعتراف خواهی شدان وقت بیشتر مورد سرزنش قرار خواهی گرفت.

لینک به ارسال
ABBAS SAEEDNEJAD 4 دقیقه قبل گفته :

@mrymmmmm من نمیگم به عقد اون دربیا اما فکر نمی کنی اگر برای این تجاوز ایشون مجازات بشه خیلی به نفعتون خواهدبودچون در اینده با هرکسی ازدواج کنی نخواهی تونست این ماجرا را پنهان کنی وبعد مجبور به اعتراف خواهی شدان وقت بیشتر مورد سرزنش قرار خواهی گرفت.

بله حرف شما درسته ولی کسی توی موقعیت الان من که نه خودش میتونه کاری کنه نه به خانواده بگه شکایت چیز بی معنییه من سنی ندارم که بتونم کاری کنم

لینک به ارسال

@mrymmmmm ببین خواهر گرامی شما تجربه ای برای تصمیم گیری درست را الان نداریدواین حق شماست که از حقوقت دفاع بشه لااقل می تونی این موضوع را با مادرت مطرح کنی لا اقل بزرگتر ها بهتر می توننددر این زمینه ها تصمیم بهتری بگیرند که برای اینده ات مشکلات کمتری به وجودبیاید.اگر هم نگران هستی لا اقل می تونی با مشاورمدرسه ات این موضوع را بیان کنی تا ایشان شما را راهنمایی کنه تا از اسیب های بیشتر پیشگیری شود.

لینک به ارسال
ABBAS SAEEDNEJAD 9 دقیقه قبل گفته :

@mrymmmmm ببین خواهر گرامی شما تجربه ای برای تصمیم گیری درست را الان نداریدواین حق شماست که از حقوقت دفاع بشه لااقل می تونی این موضوع را با مادرت مطرح کنی لا اقل بزرگتر ها بهتر می توننددر این زمینه ها تصمیم بهتری بگیرند که برای اینده ات مشکلات کمتری به وجودبیاید.اگر هم نگران هستی لا اقل می تونی با مشاورمدرسه ات این موضوع را بیان کنی تا ایشان شما را راهنمایی کنه تا از اسیب های بیشتر پیشگیری شود.

اگه بتونم حتما هرچی سریع تر پیش یه مشاور میرم

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg