مصرف قرص اورژانسی، چطور بفهمم پیشگیری شده؟ - صفحه 2 - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

زهرا٤٤٤٤

مصرف قرص اورژانسی، چطور بفهمم پیشگیری شده؟

پاسخ پیشنهاد شده

ABBAS SAEEDNEJAD 47 دقیقه قبل گفته :

@Dinz خب کیا باید با این رسومات مبارزه کنن ؟

وقتی که خیلی از دختر خانم های تحصیل کرده ودانشگاهی این افکار عصر حجر را دارن که نباید در زمان عقد رابطه زناشویی باشه واز این حرفها پس چیزی عوض نخواهدشد باید از افریقای زناشویی منتظرعواقب روانی ان هم باشیم.

ولی بنظر من رسم خوبیه.باید خودشون رو کنترل کنن.و ذهنشونو مدام سمت رابطه نبرن ک بتونن باعقل همدیگه رو بشناسن. از این لحاظ ک ممکنه توی عقد بفهمن بدرد هم نمی خورن ب نفع دختره ک باکره بمونه.دقیقا بخاطر روان دختر که بعد جدایی مدام فکر خیال نکنه و یه حس یه جور تجاوز بهش دست نده.متاسفانه ما جوونا هر رسمی رو بدون تفکر میگیم بده و قدیمیه.

اما درمورد باردار شدن تو عقد فک نکنم دیگه کسی جز مادربزرگها باهاش مخالف باشن.

ویرایش شده در توسط sogol22

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

فک کنم استرس دخترا بیشتر بخاطر این باشه ک نمیخوان ب این زودی بچه بیارن نه ک میترسن آبرو شون بره

لینک به ارسال
Dinz ۱ ساعت قبل گفته :

اره ازنظرخیلیا حتی یه فاجعه اتفاق میفته توجامعه ما نیازجنسی یه زوج به هم تودوران عقدغیرطبیعیه .من وشما نسل امروزی میگیم محرمن زن وشوهرن اما نسل قبلی اینونمیگه .الان جامعهشده افریقای نیازجنسی 

حالا دینز جون من میگم غیر عقلیه نه غیرطبیعی.بحث یه عمر زندگی با اخلاق طرفه.رابطه زناشویی ک با هرکسی میشه داشت.اگر هم و غم شونو بذارن رو لذت زناشویی،به هم وابسته میشن و شاید بدی های همو نبینن و بعدا ب مشکل بخورن

لینک به ارسال
sorayya 7 ساعت قبل گفته :

یعنی باکره هستی🤔🤔 دختر چرا مواظب نیستی😤 

این همه قرصو ی جا خوردی😫😫 خدا نکشتت 

مگه قصد خودکشی داشتی ای بابا ای بابا😣😣

اره . واللا تو همه سایت ها نوشته بود ۴ تا اول ۴ تا بعد ۱۲ ساعت

لینک به ارسال
sogol22 1 ساعت قبل گفته :

حالا دینز جون من میگم غیر عقلیه نه غیرطبیعی.بحث یه عمر زندگی با اخلاق طرفه.رابطه زناشویی ک با هرکسی میشه داشت.اگر هم و غم شونو بذارن رو لذت زناشویی،به هم وابسته میشن و شاید بدی های همو نبینن و بعدا ب مشکل بخورن

من خودم یه سال نامزدبودم بدش عروسی گرفتیم اما تواین یه سال من ازاخلاق شوهرم چیززیادی نفهمیدم بدعروسیم دوسال اذیت شدم تا الان که همسرم فهمیده منم نیازجنسی دارم .وبدعروسی زیریه سقف رفتیم اخلاقشوفهمیدم .درثانی ۷۰درصدطلاق توایران بخاطره عدم تفاهم جنسیه.

لینک به ارسال
ABBAS SAEEDNEJAD 2 ساعت قبل گفته :

@Dinz خب کیا باید با این رسومات مبارزه کنن ؟

وقتی که خیلی از دختر خانم های تحصیل کرده ودانشگاهی این افکار عصر حجر را دارن که نباید در زمان عقد رابطه زناشویی باشه واز این حرفها پس چیزی عوض نخواهدشد باید از افریقای زناشویی منتظرعواقب روانی ان هم باشیم.

توجامعه ای که دختری که طلاق میگیره.بدخواستگاربراش پیدامیشه اول باکره بودنشومیپرسن بدقدم جلومیزارن اگم نباشه نمیان این جامعه خیلی فاصله داره برای بهترشدن انگاردختری که تودوران عقد رابطه داشته یه دختری بوده که قبلا بهش تجاوزشده جلونمیان

لینک به ارسال
Dinz 5 دقیقه قبل گفته :

من خودم یه سال نامزدبودم بدش عروسی گرفتیم اما تواین یه سال من ازاخلاق شوهرم چیززیادی نفهمیدم بدعروسیم دوسال اذیت شدم تا الان که همسرم فهمیده منم نیازجنسی دارم .وبدعروسی زیریه سقف رفتیم اخلاقشوفهمیدم .درثانی ۷۰درصدطلاق توایران بخاطره عدم تفاهم جنسیه.

الهی عزیزم ایشالا روز به روز  خوبتر شه زندگیت😘

لینک به ارسال
sogol22 هم اکنون گفته :

الهی عزیزم ایشالا روز به روز  خوبتر شه زندگیت😘

نه گلم الان خوبه زندگیم خداروشکر مثال زدم بدونی تا زیریه سقف نری هیچی معلوم نمیشه .البته ازموقعی که باردارشدم بهترشده😄😄😄

لینک به ارسال
Dinz 6 دقیقه قبل گفته :

اولش که همه بعد سالها مجردی بشدت تمایل زناشویی دارن فک کنم با داشتن یا نداشتن رابطه ی کامل توی عقد نشه فهمید طرف چطوریه.منم دو سال عقد بودم انقدر حرف درباره همه چی میزدیم درباره رابطه و نیاز هامونم هم همینطور.چقدر خوب میشه همه ب روانشناسی علاقه نشون بدن و با صحبت کردن مسائلشونو بیان کنن

لینک به ارسال
Dinz 1 دقیقه قبل گفته :

نه گلم الان خوبه زندگیم خداروشکر مثال زدم بدونی تا زیریه سقف نری هیچی معلوم نمیشه .البته ازموقعی که باردارشدم بهترشده😄😄😄

آره متوجه شدم الان خوب هست.دعا کردم هی بهتر بشه.وااای مبارکهههه.دعا کن منم نی نی دار شم

لینک به ارسال
Dinz 7 دقیقه قبل گفته :

توجامعه ای که دختری که طلاق میگیره.بدخواستگاربراش پیدامیشه اول باکره بودنشومیپرسن بدقدم جلومیزارن اگم نباشه نمیان این جامعه خیلی فاصله داره برای بهترشدن انگاردختری که تودوران عقد رابطه داشته یه دختری بوده که قبلا بهش تجاوزشده جلونمیان

آره.خدا کنه بچه های ما این مشکلات رو نداشته باشن

لینک به ارسال

دوست عزیز واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است چند روز زودتر یا  دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. شما باید در اصل تا تاریخ اصلی پریود خود صبر کنید اگر قاعدگی رخ نداد آزمایش خون بارداری بدهید .

لینک به ارسال
دکتر مرجان قاجار 1 ساعت قبل گفته :

دوست عزیز واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است چند روز زودتر یا  دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. شما باید در اصل تا تاریخ اصلی پریود خود صبر کنید اگر قاعدگی رخ نداد آزمایش خون بارداری بدهید .

سلام دکتر. خسته نباشید.

من روز ۹م پریودیم رابطه داشتم ولی جلوگیری طبیعی بعدش هم کامل سعی کردم واژنم رو بشورمو پاک کنم.

نگرانیم از این نیست چون فکر نمیکنم اون دوران خطر بوده باشه و منم شاید فقط پیشاب بوده باشه توی واژنم که شستم. روز ۱۵یا ۱۶ هم که توی دوره ی تخمک گذاریمه رابطه داشتم جلوگیری طبیعی اما انزال خیلی بعد از اتمام دخول و در خارج صورت گرفت. و باز هم کامل داخل واژنم رو سعی کردم بشورم که اگر پیشاب هست پاک بشه. اما من فرداش ۲تا قرص لوونرژسترول ۷۵ خوردم و ۱۲ ساعت بعد یکی دیگه. امکان بارداری هست با این اوصاف؟! فقط شاید پیشاب بوده باشه اونم کم. و اینکه شستم خیلی داخل واژنم رو. لطفا کمکم کنید. استرس دارم.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg