زمان مناسب برای تست بتا، کی است؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Yazahra 1370

زمان مناسب برای تست بتا، کی است؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام . چند روز از تاریخ پریودیم باید بگذره که اگه پریود نشدم برای ازمایش برم ؟! اگر ازمایشم مثبت بود سونوگرافی هم لازمه ؟!

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

دو سه روز بذار بگذره مطمئن شی عقب انداختی بعد برو آزمایش.سونو دو سه هفته گذشته از عقب انداختن پریودی باید بری ک قلب جنین رو بشنوی.زودتر نرو که دیده نمیشه و صداش شنیده نمیشه و بهت استرس وارد میشه

لینک به ارسال
Yazahra 1370 ۱ ساعت قبل گفته :

سلام . چند روز از تاریخ پریودیم باید بگذره که اگه پریود نشدم برای ازمایش برم ؟! اگر ازمایشم مثبت بود سونوگرافی هم لازمه ؟!

یکهفته عقب انداختی بی بی چک برن یا میتونی برو ازمایش بتا بده که مطمین تر هست

لینک به ارسال
Yazahra 1370 7 ساعت قبل گفته :

یک هفته الی 10 روز بعد از تاریخ پریود آزمایش بدین و اگر حامله بودین زیر نظر پزشک متخصص باشین برای انجام آزمایشات و سونوگرافی اولیه

لینک به ارسال
sogol22 17 ساعت قبل گفته :

دو سه روز بذار بگذره مطمئن شی عقب انداختی بعد برو آزمایش.سونو دو سه هفته گذشته از عقب انداختن پریودی باید بری ک قلب جنین رو بشنوی.زودتر نرو که دیده نمیشه و صداش شنیده نمیشه و بهت استرس وارد میشه

تا امروز 3 روز گذشته 😕 تعج میکنم تو ازمایش خونم هفته پیش نشون نداد الان تو پریودی نشون میده

• متعجب 1
  • متفکر 1

لینک به ارسال

والا من ک سه چهار روز مونده به پریدیم بی بیم مثبت شد 😊 انشالله که به حق این روزهای عزیز دل شماو همه منتظرای نی نی هم شاد شه ...😍

• پسند 1
  • خوشحال 2

لینک به ارسال
فتانه 554 در 24 خرداد 1397 در 14:50 گفته :

والا من ک سه چهار روز مونده به پریدیم بی بیم مثبت شد 😊 انشالله که به حق این روزهای عزیز دل شماو همه منتظرای نی نی هم شاد شه ...😍

الهی عزیزم قدمش خیر باشه براتون زیر سایه اهل بیت و امام زمان عج ان شاالله منم نی نی دارشم دیگ یه همدم کوچولو داشته باشم 😅😘✋💗

لینک به ارسال
sogol22 19 ساعت قبل گفته :

چی شد یا زهرا جون؟بارداری؟

سلام عزیزم هنوز منتظرم تا یک هفته بگذره از پریودیم تا امروز 5 روز گذشته باید 22 این برج میشدم ک  نشدم اثری از عفونت هم نیست فقط مدام تکرر ادرار دارم و گلاب به روتون انگاری اسهال گرفتم و همش دستشویی ام غذا هم زیاد نمیتونم بخورم وسزای غذا خوردن حالت تهوع ام میگیره بنظرتون بی بی چِک نشون میده الان تست بدم ؟!

لینک به ارسال
Yazahra 1370 48 دقیقه قبل گفته :

سلام عزیزم هنوز منتظرم تا یک هفته بگذره از پریودیم تا امروز 5 روز گذشته باید 22 این برج میشدم ک  نشدم اثری از عفونت هم نیست فقط مدام تکرر ادرار دارم و گلاب به روتون انگاری اسهال گرفتم و همش دستشویی ام غذا هم زیاد نمیتونم بخورم وسر غذا خوردن حالت تهوع ام میگیره بنظرتون بی بی چِک نشون میده الان تست بدم ؟! اصلا علایم بارداری و پریودی ندارم کیست هم نیست نمیدونم والا خدا چه حکمتی برام در نظر گرفته راستی مشهد هستم دعای گوی همه تون و نائب الزیاره جاتون خالی ان شاالله قسمتتون 

لینک به ارسال
Yazahra 1370 4 ساعت قبل گفته :

سلام گلم التماس دعای فراوان زیارتتون هم قبول باشه ان شالله

ان شالله که از امام رضا سوغاتتو بگیری و به حاجت دلت برسی و به زودی با خبر خوش بارداریت خوشحالمون کنی به امید خدا 

صبر کن یک هفته بشه بعد تست بزن عزیزم چیزی نمونده یک هفته بشه

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg