سیکل قاعدگی منظم، علت تغییر در پریود چیست؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

ehsanfar.h

سیکل قاعدگی منظم، علت تغییر در پریود چیست؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام بنده خانمی ۲۳ ساله هستم که حدود یکساله ازدواج کردم. چندین ساله قاعدگی منظم یکماهه دارم؛ یعنی ۲۷م هر ماه پریود میشم.فقط این ماه چهار روز زودتر شدم! نمیدونم علتش چیه؟ میخواستم بپرسم من که اینهمه مدت سیکل منظمی داشتم الان مشکلی وجود داره که بهم خورده؟ با این شرایط حساب تاریخ تخمک گذاریمم از دستم رفت.اگه ماه آینده دوباره همون ۲۷م  پریود بشم میتونم برای بارداری طبق همون حساب تخمک‌گذاریِ قبلی اقدام کنم؟؟! از انتظار خوشم نمیاد دوست دارم اولین اقدامم حامله بشم..چکار کنم؟

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
ehsanfar.h 8 دقیقه قبل گفته :

سلام بنده خانمی ۲۳ ساله هستم که حدود یکساله ازدواج کردم. چندین ساله قاعدگی منظم یکماهه دارم؛ یعنی ۲۷م هر ماه پریود میشم.فقط این ماه چهار روز زودتر شدم! نمیدونم علتش چیه؟ میخاستم بپرسم منکه اینهمه مدت سیکل منظمی داشتم الان مشکلی وجود داره که بهم خورده؟ با این شرایط حساب تاریخ تخمک گذاریمم از دستم رفت.اگه ماه آینده دوباره همون ۲۷م  پریود بشم میتونم برای بارداری طبق همون حساب تخمک‌گذاریِ قبلی اقدام کنم؟؟! از انتظار خوشم نمیاد دوست دارم اولین اقدامم حامله بشم..چکار کنم؟

عزیزم عجله نکن شما کلا یه روز در میان درحال اقدام باشم حالا تخمک گذاری هروقت افتاد افتاد .هیچ کس از انتظار خوشش نمیاد ولی همه بلاخره یه جورایی انتظار میکشم پریودت هم امکان داره اون ماه گرمی جان زیاد خوردی زود پریود شدی یا اینکه این ماه اینجوری بوده 

لینک به ارسال
ehsanfar.h 15 دقیقه قبل گفته :

سلام بنده خانمی ۲۳ ساله هستم که حدود یکساله ازدواج کردم. چندین ساله قاعدگی منظم یکماهه دارم؛ یعنی ۲۷م هر ماه پریود میشم.فقط این ماه چهار روز زودتر شدم! نمیدونم علتش چیه؟ میخاستم بپرسم منکه اینهمه مدت سیکل منظمی داشتم الان مشکلی وجود داره که بهم خورده؟ با این شرایط حساب تاریخ تخمک گذاریمم از دستم رفت.اگه ماه آینده دوباره همون ۲۷م  پریود بشم میتونم برای بارداری طبق همون حساب تخمک‌گذاریِ قبلی اقدام کنم؟؟! از انتظار خوشم نمیاد دوست دارم اولین اقدامم حامله بشم..چکار کنم؟

انتظار چیز بدی است. شما محدوده تخمک گزاریتو مشخص کن و یه شب درمیون تو اقدام باش. اینم بدون که هر ماه احتمال 23 درصد بارداری رو داری و نباید زود ناامید بشی

لینک به ارسال

همراه گرامی بدن انسان به دنبال تغییرات فصلی، تغییرات ساعت خواب و بیداری و حتی استرس روزمره می تواند طیف پریود شدنش حتی تا یک هفته قابل جا به جایی باشد.نیاز به اقدام خاصی نیست.

شما در طول سیکل ماهیانه می توانید اقدام به بارداری داشته باشید و پیشگیری نکنید، زیرا زمان تخمک گذاری از ماهی به ماه دیگر حتی تا 10 روز ممکن  است تغییر کند و مشکلی وجود نداشته باشد.

لینک به ارسال

هر زوج سالمی در هر ماه 24 درصد شانس دارند که با قطع پیشگیری از بارداری و نزدیکی کردن باردار شوند. شانس شما هم برای بارداری اگر مشکل خاصی نداشته باشید چیزی در همین حدود است. اگر پریودتان به تاخیر افتاد حتما تست بتا بدهید. 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg