آزمایش چکاب کامل، بارداری را مشخص می کند؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

mahn

آزمایش چکاب کامل، بارداری را مشخص می کند؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام و تشکر از سایت خوبتون

من 2هفته پیش یه رابطه زناشویی بدون دخول داشتم در حد اینکه فقط التم مالیده شده اما مطمن نیستم که دست اغشه به پیشاب یا منی بوده اما احتمال زیاد نبوده در روز پریودم به جای خون ترشحات قهوه ای آغشته به خون داشتم به مدت 5 روز من چند روز پیش برای چکاپ آزمایش خون دادم میخواستم بدونم اگه حامله بودم توی این ازمایش چکاپ خون و ادرار بارداری معلوم می شد یا حتما باید ازمایش بتا داد.

ویرایش شده در توسط ninisoalzn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
mahn 21 دقیقه قبل گفته :

سلام و تشکر از سایت خوبتون

من 2هفته پیش یه یه رابطه زناشویی بدون دخول داشتم در حد اینکه فقط التم مالیده شده اما مطمن نیستم که دست اغشه به پیشاب یا منی بوده اما احتمال زیاد نبوده در روز پریودم به جای خون ترشحات قهوه ای آغشته به خون داشتم به مدت 5 روز  من چند روز پیش برای چکاپ آزمایش خون دادم میخواستم بدونم اگه حامله بودم توی این ازمایش چکاپ خون و ادار بارداری معلوم میشد یا حتما باید ازمایش بتا داد

وقتی پریود شدید دیگه باردار نیستید.

لینک به ارسال

ببخشید آخه پریودم مثه همیشه نبود ترشحات قهوه ای که خون توش باشه بود و اینکه کلا اکه کسی باردار باشه تو ازمایش چکابش که خون و ادرار هست نشون میده یا حتما بتا باید باشه

لینک به ارسال
mahn 4 دقیقه قبل گفته :

ببخشید آخه پریودم مثه همیشه نبود ترشحات قهوه ای که خون توش باشه بود و اینکه کلا اکه کسی باردار باشه تو ازمایش چکابش که خون و ادرار هست نشون میده یا حتما بتا باید باشه

اگه دکتر شک داشت که باردار هستی فقط تست خون بتا برات مینوشت . حتما به مورد دیگه ای شک کرده

لینک به ارسال
mahn 5 دقیقه قبل گفته :

برای منم اتفاق افتاده که بجای خون پریود حالت ترشحات قهوه ای دیدم همراه خون. 

لینک به ارسال

این ازمایش چکاپ شرکت بوده من واسه این موصوع به دکتر نرفتم واسه همین میگم که توی این ازمایش مشخص میشد یا نه؟

لینک به ارسال
mahn 25 دقیقه قبل گفته :

این ازمایش چکاپ شرکت بوده من واسه این موصوع به دکتر نرفتم واسه همین میگم که توی این ازمایش مشخص میشد یا نه؟

نه عزیزم آزمایشات دوره ای شرکت ها قند و کلسترول و این چیزارو تعیین میکنه

لینک به ارسال

دوست عزیز در صورتی که خانمی باردار باشد و قاعدگی مرتب داشته باشد دقیق ترین راه برای تشخیص بارداری تست بتای خون پس از عقب افتادن قاعدگی است.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg