قاعدگی نامنظم در زنان، چه کنم یعنی باردارم؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Hossmary

قاعدگی نامنظم در زنان، چه کنم یعنی باردارم؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قاعدگي نامنظم دارم ولي يك ماه قرص جلوگيري مصرف كردم و بعد از اون به مدت ٥ يا ٦ ماه ٥ ام هر ماه عادت مي شدم اما اين ماه ٤ روز كه عقب افتاد ازمايش بتا دادم منفي شد ولي تا الان ١٧ روزه عقب انداختم

گاهي هي هوس ميكنم و زود گرسنه ام ميشه و نفخ كردم و گهگاهي گرفتگي عضلات كمر دارم و گاهي زير دلم درد زيادي ميگيره و ول ميكنه چند روز هم ترشحات زياد داشتم اما الان كمتر شده و چند روز هم كف دست هام داغه و بدنم گرم نميدونم چه كنم يه بار همينطوري باردار شدم و سقط شد. اوایل كه تست ميزدم منفي ميشد ولي بعد دو يا سه هفته مثبت شد.اما الان نميدونم چه كنم ؟ به نظرتون باردارم؟ يا نه؟

لطفا راهنماييم كنين.. 

ویرایش شده در توسط ninisoalzn
  • متفکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Hossmary 12 دقیقه قبل گفته :

سلام دوستان

من قاعدگي نامنظم دارم ولي يك ماه جلوگيري مصرف كردم و بعد از اون به مدت ٥ يا ٦ ماه ٥ ام هر ماه عادت ميشدم اما اين ماه ٤ روز كه عقب افتاد ازمايش بتا دادم منفي شد ولي تا الان ١٧ روزه عقب انداختم

گاهي هي هوس ميكنم و زود گرسنه ام ميشه و. نفخ كردم و گهگاهي گرفتگي عضلات كمر دارم و گاهي زير دلم درد زيادي ميگيره و ول ميكنه چند روز هم ترشحات زياد داشتم اما الان كمتر شده وچندروزهم كف دست هام داغه و بدنم گرم نميدونم چه كنم يه بار همينطوري باردار شدم و سقط شد. اوائل كه تست ميزدم منفي ميشد ولي بعد دو يا سه هفته مثبت شد.اما الان نميدونم چه كنم ؟ به نظرتون باردارم؟ يا نه؟

لطفا راهنماييم كنين.. 

والا چی بگیم خواهر

لینک به ارسال
Hossmary 18 دقیقه قبل گفته :

سلام دوستان

من قاعدگي نامنظم دارم ولي يك ماه جلوگيري مصرف كردم و بعد از اون به مدت ٥ يا ٦ ماه ٥ ام هر ماه عادت ميشدم اما اين ماه ٤ روز كه عقب افتاد ازمايش بتا دادم منفي شد ولي تا الان ١٧ روزه عقب انداختم

گاهي هي هوس ميكنم و زود گرسنه ام ميشه و. نفخ كردم و گهگاهي گرفتگي عضلات كمر دارم و گاهي زير دلم درد زيادي ميگيره و ول ميكنه چند روز هم ترشحات زياد داشتم اما الان كمتر شده وچندروزهم كف دست هام داغه و بدنم گرم نميدونم چه كنم يه بار همينطوري باردار شدم و سقط شد. اوائل كه تست ميزدم منفي ميشد ولي بعد دو يا سه هفته مثبت شد.اما الان نميدونم چه كنم ؟ به نظرتون باردارم؟ يا نه؟

لطفا راهنماييم كنين.. 

اگر میگی ۱۷ روز عقب انداختی الان هرچی هم باشه جواب آزمایش مشخص میکنه باردار هستید یا نه

شایدم حامله نباشی و مشکل دیگه ای بوجود اومده باشه میتونی دوباره تست بدی و به متخصص مراجعه کنی

لینک به ارسال
FATEME1234 2 دقیقه قبل گفته :

اگر میگی ۱۷ روز عقب انداختی الان هرچی هم باشه جواب آزمایش مشخص میکنه باردار هستید یا نه

شایدم حامله نباشی و مشکل دیگه ای بوجود اومده باشه میتونی دوباره تست بدی و به متخصص مراجعه کنی

از بس سري قبل از دادم منفي شد و اخر سر مثبت ديگه ميترسم گفتم يه كم ديگه صبر كنم!!! 

لینک به ارسال

برای بررسی سیر بارداری یک هفته بعد تست را مجددا تکرار کنید تا ببینیم که عدد بتا چه اندازه افزایش پیدا می کند. به ویژه اگر قاعدگی شما منظم نیست و سابقه تاخیر در پریود  دارید، تست بتای سی جی مجدد لازم است که مطمئن شویم باردار هستید یا خیر.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg