درمان عفونت در بارداری، چه دارویی بخورم؟ - بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

الهام45

درمان عفونت در بارداری، چه دارویی بخورم؟

Recommended Posts

سلام من هفته ۲۸ بارداریم

یه ماه پیش تو ازمایشم مشخص شد که عفونت ادراری دارم وتو برگه آزمایش نوشته بود سفیکسیم باید مصرف کنم

یه دوره مصرف کردم دوباره ازمایش دادم بدتر شده الان

تو برگه ازمایشم نوشته ویروسش به امپیسیلین حساسه.اما خوندم که تو بارداری نباید استفاده بشه.

دکترمم تعطیله مطبش تا ۱۵ خرداد.

حالا نمیدونم چه انتی بیوتیکی استفاده کنم و اینکه لازمه ایزوپرین برای جلوگیری از زایمان زودرس بخورم؟

ممنون

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
الهام45 3 ساعت قبل گفته :

سلام من هفته ۲۸ بارداریم

یه ماه پیش تو ازمایشم مشخص شد که عفونت ادراری دارم وتو برگه آزمایش نوشته بود سفیکسیم باید مصرف کنم

یه دوره مصرف کردم دوباره ازمایش دادم بدتر شده الان

تو برگه ازمایشم نوشته ویروسش به امپیسیلین حساسه.اما خوندم که تو بارداری نباید استفاده بشه.

دکترمم تعطیله مطبش تا ۱۵ خرداد.

حالا نمیدونم چه انتی بیوتیکی استفاده کنم و اینکه لازمه ایزوپرین برای جلوگیری از زایمان زودرس بخورم؟

ممنون

اولا سر خود دارو نخور،،،

بلال مرد،اذان گو نبود دیگه،،،،یه دکتر دیگه برو،،عفونت ادرار برای جنین خطرناک هست،،اب زیاد بخور،و فوری یه دکتر دیگه برو،،،،زوووووود،،دهههههههههه

لینک به ارسال

مصرف  امپیسیلین و سفالکسین با تجویز پزشک در بارداری منعی ندارد. سرخود به هیچ عنوان در بارداری دارو مصرف نکنید متخصص خودش اگر صلاح بداند ایزوپرین برای شما تجویز می کند و همچنین باتوجه به جواب ازمایش آنتی بیوتیک مناسب تجویز می کند. مقداری زیادی اب و مایعات بنوشید تا حجم ادرار زیاد شود و تماس جنسی نداشته باشید.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری