جلوگیری از بارداری بعد زایمان، چه روشی خوبه؟ - زایمان - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

مینا99

جلوگیری از بارداری بعد زایمان، چه روشی خوبه؟

Recommended Posts

سلام خانوما.میشه کمکم کنید یک روش جلوگیری موثر بعد زایمان انتخاب کنم؟دارم طبیعی جلوگیری میکنم ولی درکنارش میخام یک روش دیگر هم باشه. به قرص جلوگیری هم حساسیت دارم قرص شیردهی هم دو سه روزه میخورم حالت تهوع گرفتم.کمکم کنید واقعن تا چند سال دیگر اصلا نمیخام حتی فکرشم بکنم یک روشی بگید که واقعن موثرباشه چون ماخانوادگی رحممون زود بارور میشه مامانم با ایو دی و قرص جلوگیری هم باردارشد😰.میترسم باجلوگیری طبیعی باردار شم.شما خودتون چه روشی دارید

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مینا99 5 ساعت قبل گفته :

سلام خانوما.میشه کمکم کنید ی روش جلوگیری موثر بعد زایمان انتخاب کنم؟دارم طبیعی جلوگیری میکنم ولی درکنارش میخام ی روش دیگ هم باشه. ب قرص جلوگیری هم حساسیت دارم قرص شیردهی هم دوسه روزه میخورم حالت تهوع گرفتم.کمکم کنیدواقعن تاچن سال دیگ اصلا نمیخام حتی فکرشم بکنم ی روشی بگید ک واقعن موثرباشه چون ماخانوادگی رحممون زودبارور میشع مامانم با ایو دی و قرص جلوگیری هم باردارشد😰.میترسم باجلوگیری طبیعی باردارشم.شما خودتون چ روشی دارید

با تفاسیر تاریخی مامان،واقعا چه روش دیگه ای وجود داره که بگم؟؟

فقط حواست جمع باشه،همین،،

لینک به ارسال

ای بابا اگه اینجوریه اصلا رابطه نداشته باش خو

😖😖🤐 در هر صورت خیلیا هستن با طبیعی باردار شدن

از کاندوم استفاده کنه 

و مراقب باشید 😉

لینک به ارسال
مینا99 58 دقیقه قبل گفته :

😶😭پس من چیکا کنمممم.مراقبم هستیم ولی خیلیا میگن باهمین مراقبتا باردارشدن.راستی قرص شیردهی چاق میکنه؟

کاندوم بهتره

لینک به ارسال
مینا99 ۱ ساعت قبل گفته :

😶😭پس من چیکا کنمممم.مراقبم هستیم ولی خیلیا میگن باهمین مراقبتا باردارشدن.راستی قرص شیردهی چاق میکنه؟

نمیدونم من که نخوردم😃

لینک به ارسال

بهترین و  موثر ترین روش پیشگیری از بارداری در خانم جوانی که بیماری خاصی ندارد مصرف قرص های پیشگیری از بارداری است. بعضی از خانم ها نمی توانند قرص را تحمل کنند در این صورت روش بی خطر و موثر بعدی ای یو ای است. حتما برای مشاوره دقیق به پزشک مراجعه کنید. 

لینک به ارسال
دکتر فریبا الماسی 2 ساعت قبل گفته :

بهترین و  موثر ترین روش پیشگیری از بارداری در خانم جوانی که بیماری خاصی ندارد مصرف قرص های پیشگیری از بارداری است. بعضی از خانم ها نمی توانند قرص را تحمل کنند در این صورت روش بی خطر و موثر بعدی ای یو ای است. حتما برای مشاوره دقیق به پزشک مراجعه کنید. 

خیلی ممنون.خانم دکتر کاندوم روش مطمئن و صدرصدیه واسه باردار نشدن؟

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری