درد دور ناف در بارداری، بی خطره؟ - بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

ماریا جون

درد دور ناف در بارداری، بی خطره؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام به همگی.من سی سالم هست و قبلا دو بار سقط داشتم که با پیگیری هایی که انجام دادیم مشخص شد مشکلی نداریم

سونو واژینال،آزمایشات کامل خودمو و همسرم، کاریوتایپ، عکس رنگی رحم، همه نرمال بودن و توی مرکز سقط مکرر ابن سینا انجام شدن

الان دوباره باردار هستم ولی یه سری علائمی دارم که واقعا میترسم.مثل دردهای پریودی و درد گاه به گاه دور ناف

اشتها اصلا ندارم و الان هفته ششم هستم. قلب تشکیل شده و جواب تمام آزمایشات هم خوبه..سری های قبل هم اینجوری بود و قلب بچه تشکیل میشد ولی از هشت هفته دیگه رشد نمیکرد..

ممکنه به سوالم جواب بدین من خیلی میترسم

نمیدونم دردهای پریودی و دور ناف طبیعیه؟؟

زیر نظر متخصص هستم ولی فقط شیاف پروژسترون و قرص دوفاستون و آ اس آ 80 روزی یک عدد نوشتن و فمبیون 1

آیا لازم نیس آزمایشات هورمونی بدم؟ ببینیم اگه یکی از هورمون ها  مقدارش کم یا زیاده و باعث سقط میشه، با دارو اصلاحش کنیم؟؟

بتا سه روز بعد از پریودی دادم که 4200 بود و بتا دو روز بعدش شد 9200

که سری های قبل هرگز انقد بالا نبود ولی همینکه سونو دادیم و گفت بچه خوبه و قلبش هم تشکیل شده، دیگه نگرانیم رفت

الان مشکلم با این دردهاست

لکه بینی و خونریزی ندارم..البته دو سری قبلی هم نداشتم تا آخرین لحظه ای که سقط شد توی بیمارستان....

کاش اگر ماما یا متخصصی هست یا کسی مشکل مشابه منو داره جوابمو بده

ممنون

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
ماریا جون 10 دقیقه قبل گفته :

سلام به همگی.من سی سالم هست و قبلا دو بار سقط داشتم که با پیگیری هایی که انجام دادیم مشخص شد مشکلی نداریم

سونو واژینال،آزمایشات کامل خودمو و همسرم، کاریوتایپ، عکس رنگی رحم، همه نرمال بودن و توی مرکز سقط مکرر ابن سینا انجام شدن

الان دوباره باردار هستم ولی یه سری علائمی دارم که واقعا میترسم.مثل دردهای پریودی و درد گاه به گاه دور ناف

اشتها اصلا ندارم و الان هفته ششم هستم. قلب تشکیل شده و جواب تمام آزمایشات هم خوبه..سری های قبل هم اینجوری بود و قلب بچه تشکیل میشد ولی از هشت هفته دیگه رشد نمیکرد..

ممکنه به سوالم جواب بدین من خیلی میترسم

نمیدونم دردهای پریودی و دور ناف طبیعیه؟؟

زیر نظر متخصص هستم ولی فقط شیاف پروژسترون و قرص دوفاستون و آ اس آ 80 روزی یک عدد نوشتن و فمبیون 1

آیا لازم نیس آزمایشات هورمونی بدم؟ ببینیم اگه یکی از هورمون ها  مقدارش کم یا زیاده و باعث سقط میشه، با دارو اصلاحش کنیم؟؟

بتا سه روز بعد از پریودی دادم که 4200 بود و بتا دو روز بعدش شد 9200

که سری های قبل هرگز انقد بالا نبود ولی همینکه سونو دادیم و گفت بچه خوبه و قلبش هم تشکیل شده، دیگه نگرانیم رفت

الان مشکلم با این دردهاست

لکه بینی و خونریزی ندارم..البته دو سری قبلی هم نداشتم تا آخرین لحظه ای که سقط شد توی بیمارستان....

کاش اگر ماما یا متخصصی هست یا کسی مشکل مشابه منو داره جوابمو بده

ممنون

عزیزم همه ترسات طبیعیه ولی این دردا چیزی نیست توکل کن بخدا میمونه برات گلم

لینک به ارسال
نادیا هم اکنون گفته :

عزیزم همه ترسات طبیعیه ولی این دردا چیزی نیست توکل کن بخدا میمونه برات گلم

ان شالله که همینطوره

چیزیکه دلمو قرص میکنه حالت تهوع هام هست که سری های قبل هیچ خبری ازشون نبود ولی این سری خیلی زیاده..

خیلی بده که انقد اطلاعات کمی برای سه ماهه اول بارداریدر دسترس هست.من خیییییییییییییلی سرچ کردم ولی هیچ کجا مشکل من مطرح نشده ینی من اولین فرد تو دنیام که اینجوری همه ازمایشاتش خوبه بعد براش اون مسئله پیش اومده؟؟

درمورد تغذیه تو ماه های اول هم هیچی نیس

فقط یه سری بدیهیات رو مثل زعفران و چیزهای گرمی گفتن نخورید...همین

لینک به ارسال
ماریا جون 2 دقیقه قبل گفته :

ان شالله که همینطوره

چیزیکه دلمو قرص میکنه حالت تهوع هام هست که سری های قبل هیچ خبری ازشون نبود ولی این سری خیلی زیاده..

خیلی بده که انقد اطلاعات کمی برای سه ماهه اول بارداریدر دسترس هست.من خیییییییییییییلی سرچ کردم ولی هیچ کجا مشکل من مطرح نشده ینی من اولین فرد تو دنیام که اینجوری همه ازمایشاتش خوبه بعد براش اون مسئله پیش اومده؟؟

درمورد تغذیه تو ماه های اول هم هیچی نیس

فقط یه سری بدیهیات رو مثل زعفران و چیزهای گرمی گفتن نخورید...همین

اونقدر استرس داری که میخای همه چی رو ریز به ریز بری انجام بدی،

واقعا درتوانت هست؟؟؟؟

برات خوبه؟؟؟؟

عادی باش،،،اروم باش،،،به سلامت زایمان میکنی

• پسند 1

لینک به ارسال
باراد 4 دقیقه قبل گفته :

اونقدر استرس داری که میخای همه چی رو ریز به ریز بری انجام بدی،

واقعا درتوانت هست؟؟؟؟

برات خوبه؟؟؟؟

عادی باش،،،اروم باش،،،به سلامت زایمان میکنی

چه خوب حرف میزنی 

واقعا ارامش داشته باشه بهتره

• تشکر 1

لینک به ارسال

بچه ها خیلی سخته...

جالبه که من اونقدرام بچه دوس ندارم ولی خونوادمو شوهرم دلشون میخاد ...

هیچوقت فکر نمیکردم یه روزی بیاد که بخاطر بچه بخام اینجور آشفته بشم...

اینکه همه چی خوبه و بعد یهو خراب میشه واقعا داغون کنندس...

میخاستم ببینم آیا کسی بوده مشابه من که از این مشکل به سلامت عبور کرده؟؟

چون تو مرکز سقط مکرر بعد از بررسی کامل گفتن در هر صد هزار نفر یه نفر اینجوری میشه که هیچ دلیل و توضیح علمی براش نمیشه داشت...

واقعا دلم نمیخاد استرس داشته باشم ولی دست خودم نیست...

ان شالله دی ماه بیام اینجا بنویسم بچه ها شکرخدا بچه من بدنیا اومد و سالم هست الحمدلله

لینک به ارسال
ماریا جون 35 دقیقه قبل گفته :

بچه ها خیلی سخته...

چون تو مرکز سقط مکرر بعد از بررسی کامل گفتن در هر صد هزار نفر یه نفر اینجوری میشه که هیچ دلیل و توضیح علمی براش نمیشه داشت...

ان شالله دی ماه بیام اینجا بنویسم بچه ها شکرخدا بچه من بدنیا اومد و سالم هست الحمدلله

انشالله همه سالم بار هاشونو به ثمر برسونن  بارداری سالمی داشته باشن خدا به همه هم نی نی سالم بده نی نی منم آبان بدنیا میاد 😍😍😍واو هیجان دارم ببینم نی نی مو  خدا به همه بده استرس تو همه هست نمیشه کم کرد

• تشکر 1

لینک به ارسال
ماریا جون ۱ ساعت قبل گفته :

بچه ها خیلی سخته...

عزیزم من از ۲۲سالگی تو اقدامم اویل نمیخاستم اصلا هز بچه بدم میومد بعد یهو گفتم دیگه بابد یه روزی مادر بشم وقتی تصمیم گرفتن بدترین اتفاقا برام افتاد افسردگی گرفتم بعداز هر سقط داغون شدم از نظر روحی روانی یه فکرایی به سرم ک فک میکنم من دیونه شدم ولی الان با تمام افکارام کنار اومدم تو اوج جونی ۲تا سقط داشتم با کله باری اندوه وغصه روانی وترس از بدتر شدنش ولی الان بیخیالم تا خدا بده گاهی بهش فک میکنم غصه میخورم ولی بیخیال

لینک به ارسال
نادیا 27 دقیقه قبل گفته :

عزیزم من از ۲۲سالگی تو اقدامم اویل نمیخاستم اصلا هز بچه بدم میومد بعد یهو گفتم دیگه بابد یه روزی مادر بشم وقتی تصمیم گرفتن بدترین اتفاقا برام افتاد افسردگی گرفتم بعداز هر سقط داغون شدم از نظر روحی روانی یه فکرایی به سرم ک فک میکنم من دیونه شدم ولی الان با تمام افکارام کنار اومدم تو اوج جونی ۲تا سقط داشتم با کله باری اندوه وغصه روانی وترس از بدتر شدنش ولی الان بیخیالم تا خدا بده گاهی بهش فک میکنم غصه میخورم ولی بیخیال

حق داری عزیزم..کاملا درکت میکنم

اینکه به آدم بگن هیچ مشکلی نداری بعد سقط براش پیش بیاد واقعا نابود کنندس...

فکر میکنم باید بجای اینهمه پروژسترون خوردن، یه آزمایش برام بنویسن ببینن اصلا میزان پروژسترون و استروژن من چقدر هست؟؟

ولی متاسفانه اگه اینو ب دکترها بگی بهشون بر میخوره که تو دکتری یا من؟؟؟مگه بقالیه اومدی سفارش میدی چی میخام چی میخام!!!

من تا مرکز سقط مکرر هم رفتم ..اونجا هم نفهمیدن مشکل چیه ولی مگه میشه هیچ مشکلی نباشه و بچه ای که کاملا طبیعی و نرمال هست، یهو رشدش متوقف بشه؟؟؟

من اصلا اینا برام قابل هضم نیست....

ان شالله خدا بهت بچه های سالم و صالح عطا کنه و دلت خوشششششحال بشه عزیزم

با همه وجودم برات دعا میکنم🙏🙏❤❤

لینک به ارسال
ماریا جون 7 دقیقه قبل گفته :

حق داری عزیزم..کاملا درکت میکنم

اینکه به آدم بگن هیچ مشکلی نداری بعد سقط براش پیش بیاد واقعا نابود کنندس...

فکر میکنم باید بجای اینهمه پروژسترون خوردن، یه آزمایش برام بنویسن ببینن اصلا میزان پروژسترون و استروژن من چقدر هست؟؟

ولی متاسفانه اگه اینو ب دکترها بگی بهشون بر میخوره که تو دکتری یا من؟؟؟مگه بقالیه اومدی سفارش میدی چی میخام چی میخام!!!

من تا مرکز سقط مکرر هم رفتم ..اونجا هم نفهمیدن مشکل چیه ولی مگه میشه هیچ مشکلی نباشه و بچه ای که کاملا طبیعی و نرمال هست، یهو رشدش متوقف بشه؟؟؟

من اصلا اینا برام قابل هضم نیست....

ان شالله خدا بهت بچه های سالم و صالح عطا کنه و دلت خوشششششحال بشه عزیزم

با همه وجودم برات دعا میکنم🙏🙏❤❤

ایشالا توهم به خوبی فارغ میشی مارو در جریان بزار

• تشکر 1

لینک به ارسال

دوست عزیز با توجه به اینکه بررسی های سقط مکرر را انجام داده اید و خوب بوده، درحال حاضر هیچ بررسی دیگری وجود ندارد که انجام دهید.
اعداد بتا معنی خاصی ندارند و ارتباطی با سقط یا عدم آن ندارند.
دردها تا حدودی طبیعی هستند و البته اگر شدید باشند نرمال محسوب نمیشوند.
فعلا تنها راه شما ادامه همین داروهاست.در مواردی برخی متخصصها آمپول هپارین هم شروع میکنند.

• تشکر 1

لینک به ارسال
دکتر مرجان قاجار 56 دقیقه قبل گفته :

دوست عزیز با توجه به اینکه بررسی های سقط مکرر را انجام داده اید و خوب بوده، درحال حاضر هیچ بررسی دیگری وجود ندارد که انجام دهید.
اعداد بتا معنی خاصی ندارند و ارتباطی با سقط یا عدم آن ندارند.
دردها تا حدودی طبیعی هستند و البته اگر شدید باشند نرمال محسوب نمیشوند.
فعلا تنها راه شما ادامه همین داروهاست.در مواردی برخی متخصصها آمپول هپارین هم شروع میکنند.

ممنونم از لطفتون

فعلا که متخصصی که تحت نظرشون هستم گفتن فقط همین داروها

یه مقداری بداخلاق هستن و من نمیتونم حرفمو نگرانیامو بهشون بگم چون عصبانی میشن

توکل بر خدا

دردهای شدیدی ندارم ولی مقداری درد هست که با توجه به دو مورد قبلی نگرانم میکنه

ممنونم که جواب دادین خانم دکتر

راستی شما با مریض هاتون خیلی مهربان باشید

ما با امید پیش شما میایم..نگرانی هامون رو درک کنید و بهمون آرامش بدین😉😍🙏🌼

لینک به ارسال
نادیا در 24 اردیبهشت 1397 در 19:12 گفته :

نادیا جوون در چه حالی چ خبرا؟منم دوتاسقط داشتم تازه25سالمه.اقدام نکردی دیگه؟

لینک به ارسال
ماریا جون در 24 اردیبهشت 1397 در 17:50 گفته :

بچه ها خیلی سخته...

میدونی ماریاجوون منم بچه دوست نداشتم،گاهی هم میگم شاید واسه همین 2تاسقط شدن،چون ناشکر بودم.تو هم دیگه هرگز نگو بچه دوس نداری،خدا نعمتشو میگیره از مون.مدام بگو خدایا شکرت و ازین حرفا💙💋💜

• پسند 1

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg