درد شدید تخمدان، یعنی باردارم؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Recommended Posts

سلام دوستان 

من اخرین پریودم ۲۶ فروردین بوده دکتر رفتم تو روزای ۸و۹و۱۰ پریودم امپول hmg زدم و قرص کلومیفن رو هم از شب ۵ پریودی هر روز ۲ تا خوردم و روز ۱۲ پریودی دکترم یه امپول به نافم زد که واسه فعال کردن تخم دانم بود اخه تنبلی تخمدان داشتم از شب ۱۳ تا ۱۷ مرتب نزدیکی داشتم الان که ۲ روز مونده به تاریخ پریودم ۳ ۴ روزه که درد شدید در هر دو قسمت تخمدان هام دارم امروزم از عصر طرف سمت راستم تیر میکشه و مرتب تکرر ادرار دارم و بعضی وقتا هم حالت تهوع دارم به نظرتون میتونه نشونه بارداری باشه؟

ممنون میشم پاسخ بدین و راهنماییم کنین اینم یادم رفت بگم که قرص متفورمین هم مصرف میکنم بخاطر تنبلی تخمدانم گلوکوفاژ۵۰۰

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Parisanaser 9 ساعت قبل گفته :

سلام دوستان 

من اخرین پریودم ۲۶ فروردین بوده دکتر رفتم تو روزای ۸و۹و۱۰ پریودم امپول hmgزدم و قرص کلومیفن روهم از شب ۵ پریودی هر روز ۲ تا خوردم و روز ۱۲ پریودی دکترم یه امپول به نافم زد که واسه فعال کردن تخم دانم بود اخه تنبلی تخمدان داشتم از شی ۱۳ تا ۱۷ مرتب نزدیکی داشتم الان که ۲روز مونده به تاریخ پریودم ۳ ۴ روزه که درد شدید در هردوقسمت تخمدان هام دارم امروزم از عصر طرف سمت راستم تیر میکشه و مرتب تکرر ادرار دارم و بعضی وقتا هم حالت تهوع دارم به نظرتون میتونه نشونه ی بارداری باشه؟

ممنون میشم پاسخ بدین و راهنماییم کنین اینم یادم رفت بگم که قرص متفورمین هم مصرف میکنم بخاطر تنبلی تخمدانم گلوکوفاژ۵۰۰

اگه از موعد پریودی گذشته آز بتا انجام بده چون تقریبا علائم بارداری و پریودی مث هم هست انشالله مامان شده باشی

• تشکر 1

لینک به ارسال

علائمی که دارید میتواند به علل زیر باشد:
بارداری، عفونت، تحریک تخمدانها با دارو و تشکیل کیست.و...
نیاز به مراجعه به پزشک و بررسی هست.

• پسند 1

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری