تزریق آمپول گنادوتروپین، چگونه؟ - ناباروری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Recommended Posts

سلام. من یک سال و سه ماهه باردار نشدم تو این مدت سه ماه کلومیفن و سه ماه لتروزول مصرف کردم و حالا دکترم بهم ۴ تا آمپول گنادوپین داده. و بهم گفته هشتم و دهم پریود بزنم. ولی نمیدونم چطوری بزنم. یعنی همزمان دو تا هشتم و دو تا دهم باید بزنم؟ و اینکه بهم گفتن آمپول ها زیر جلدی باید تزریق بشه طبیعیه؟

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Sepideh.alizadeh1396 7 ساعت قبل گفته :

سلام. من یک سال و سه ماهه باردار نشدم تو این مدت سه ماه کلومیفن و سه ماه لتروزول مصرف کردم و حالا دکترم بهم ۴ تا آمپول گنادوپین داده. و بهم گفته هشتم و دهم پریود بزنم. ولی نمیدونم چطوری بزنم. یعنی همزمان دو تا هشتم و دو تا دهم باید بزنم؟ و اینکه بهم گفتن آمپول ها زیر جلدی باید تزریق بشه طبیعیه؟

حتما مجددا به پزشکت مراجعه کن،،چون زدن آمپول واقعا مهمه

• پسند 1

لینک به ارسال
Sepideh.alizadeh1396 7 ساعت قبل گفته :

سلام 

معمولا دور ناف میزنن با زاویه 60درجه،با سر سوزنای نازک ولی در مورد میزانش و اینکه کی باید بزنی حتما از پزشکت سوال کن، چون آمپول هورمونیه و برای شخص شما، با توجه به پرونده پزشکیت تجویز شده

• پسند 1

لینک به ارسال

دوست عزیز تعداد و نحوه تزریق را باید از پزشک تجویز کننده بپرسید. ما در این مورد چون شرایط شما را نمی دانیم نمی توانیم مشاوره دهیم.

• پسند 1

لینک به ارسال

سلام. ممنون از جواباتون🌹

ببخشید اگه در دورانی که این آمپول رو تزریق میکنم یعنی هشتم یا دهم یا قبل و بعدش دندانپزشکی برم برای پر کردن دندان ایرادی نداره؟ یعنی تا زمانی که پریود بعدی برسه میتونم دندانپزشکی برم؟ 

• خوشحال 1

لینک به ارسال

ببخشید روزهایی که این آمپولو زدیم تغذیه اهمیت خاصی داره؟ منظورم اینه اگه روزه بگیریم اشکالی نداره؟

ویرایش شده در توسط Sepideh.alizadeh1396

لینک به ارسال
Sepideh.alizadeh1396 9 ساعت قبل گفته :

ببخشید روزهایی که این آمپولو زدیم تغذیه اهمیت خاصی داره؟ منظورم اینه اگه روزه بگیریم اشکالی نداره؟

خیلی سوال مپرسیاااااا😣

روزه ضعیفت میکنه،،ببین دلت چی میگه،،،

یه سوال دیگه بپرسی شلیک میکنم 🔫🔫🔫🔫🔫🔫

• پسند 2

لینک به ارسال
Sepideh.alizadeh1396 12 ساعت قبل گفته :

خیر دوست عزیز اشکالی ندارد. 

• تشکر 1

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری