رابطه مقعدی با دختر باکره، احتمال بارداری هست؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 5aaf98e33889d_lk5q_-----------f--------912.gif.57336859b7f1fcf2b2f853a620b4fa9c.gif

ghazal asgari

رابطه مقعدی با دختر باکره، احتمال بارداری هست؟

Recommended Posts

دوستان من 18 روز بعد پریودم رابطه مقعدی داشتم و تمام منی تخلیه شد مقعدم ولی نگران تخمک گداری بودم پرده دارم و باکرم دوتا لونژیل 0.75خوردم بعدش الان ممکنه باردار بشم تواین شرایط؟

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
ghazal asgari 2 ساعت قبل گفته :

دوستان من 18 روز بعد پریودم رابده مقعدی داشتم وتمام منی تخلیه شد مقعدم ولی نگران تخمک گداری بودم پرده دارم وباکرم دوتا لونژیل 0.75خوردم بعدش الان ممکنه باردار بشم تواین شرایط؟؟

دختر خوب (البته بد>:() ا.. ا.. این کارا چیه می کنی؟؟ اینجا از این سوالا نکن . ما و دوستان هرکی از این کارا بکنه رو اینجا بسیار دعواش می کنیم. به عواقبش فکر کن بچه ی بد

و البته جواب سوالت.. از راه مقعد هیچ احتمالی برای بارداری وجود نداره و بارداری فقط از طریق واژن امکان پذیره.. البته ما باید بهت بگیم بارداری تا کارای بد نکنی

لینک به ارسال

سلام

غالبادرپریودهای منظم تخمک گزاری 7الی8روز بعد از پاک شدن رخ میدهددرصورتی که هرسیکل 28روزباشه.

حال با توجه به اینکه شما چندروزباقی مانده برای پریودن احتمال حاملگی بسیار ضعیف است.

با توجه به اینکه تخلیه منی درمقعد انجام شده حاملگی از طریق رابطه مقعدی صفر خواهدبود.

باز با توجه به اینکه شما دوتا لونژیل مصرف کرده ایدکلا حاملگی منتفی است ولی احتمال ان است که پریودشدن شما دوهفته به تعویق بیفتد.

شما هرزمان اگررابطه مقعدی برقرارکردیدمواظب باشیدهنگام خروج الت به پهلو بخوابیدومیان دوراه را با دستمال بپوشانیدتا ازورودمنی ازمقعدبه واژن جلوگیری شود.

لینک به ارسال

سلام

ما اصلا حق نداریم فردسوال کننده را به خاطرپوزیشن های انتخابی ونوع رابطه سرزنش کنیم وحق دعوا هم نداریم رابطه مقعدی اگر براساس اصول وبا فاصله زمانی که پزشکان گفته اندانجام بشه عواقبی ایجادنمی کند.

درضمن سوال کننده ازعواقب ان سوال نکرده بلکه ما بایدیادبگیریم درحیطه سوال پاسخ بدهیم ونگرش خودرا به دیگران القانکنیم.

لینک به ارسال
ABBAS SAEEDNEJAD 7 دقیقه قبل گفته :

سلام

غالبادرپریودهای منظم تخمک گزاری 7الی8روز بعد از پاک شدن رخ میدهددرصورتی که هرسیکل 28روزباشه.

حال با توجه به اینکه شما چندروزباقی مانده برای پریودن احتمال حاملگی بسیار ضعیف است.

با توجه به اینکه تخلیه منی درمقعد انجام شده حاملگی از طریق رابطه مقعدی صفر خواهدبود.

باز با توجه به اینکه شما دوتا لونژیل مصرف کرده ایدکلا حاملگی منتفی است ولی احتمال ان است که پریودشدن شما دوهفته به تعویق بیفتد.

شما هرزمان اگررابطه مقعدی برقرارکردیدمواظب باشیدهنگام خروج الت به پهلو بخوابیدومیان دوراه را با دستمال بپوشانیدتا ازورودمنی ازمقعدبه واژن جلوگیری شود.

ممنونم از پاسختون خیلی ارومم کرد چون جوابها منطقی بود خیالم راحت باردار نمیشم

لینک به ارسال

دوست عزیز احتمال بارداری با این روش صفر است. نیازی به مصرف قرص اورژانسی نبود. قرص اورژانسی باعث بهم خوردن سیکل قاعدگی و اختلال هورمونی می شود. 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1659151687_---728.106----.gif.616c9741a49d325cd12c9e5187cca1d5.gif