زياد مدفوع كردن نوزاد، ناشی از چیست؟ - صفحه 2 - نوزاد - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 5aaf98e33889d_lk5q_-----------f--------912.gif.57336859b7f1fcf2b2f853a620b4fa9c.gif

Moh@mm@d m@tin

زياد مدفوع كردن نوزاد، ناشی از چیست؟

Recommended Posts

طاها6500400 11 دقیقه قبل گفته :

xDxD مرسی بابت اطلاعات خوبت اما اخه 15 روز زیاده میگن شاید مشکل روده ای داشته باشه نگرانم

آره عزیزم زیاده.. پونزده روز مگه ممکنه.. به دکترش چرا نمیگی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

گفتم و فقط گفته یه پودر که اسمش یادم نیست بخر و با اب قاطی کن بهش بده 3 روزه دارم میدم اما جواب نگرفتم

ویرایش شده در توسط طاها6500400

لینک به ارسال
kianfar 2 دقیقه قبل گفته :

آره عزیزم زیاده.. پونزده روز مگه ممکنه.. به دکترش چرا نمیگی

گفتم و فقط گفته یه پودر که اسمش یادم نیست بخر و با اب قاطی کن بهش بده 3 روزه دارم میدم اما جواب نگرفتم

لینک به ارسال
طاها6500400 12 دقیقه قبل گفته :

xDxD مرسی بابت اطلاعات خوبت اما اخه 15 روز زیاده میگن شاید مشکل روده ای داشته باشه نگرانم

اصلا نگران نباش دختر منم قبلا همینجور بود همش میگفتم چ بدمش که یبوست نگیره الان همش اسهال میشه میگم‌کاش مث همون موقع بودی تا یبوستشو برطرف کنیم اسهال میگیرش اینو بگیری ی چیزی دیگه میشه

لینک به ارسال

من ۴ حبه قندو رو اجاق میسوزوندم و یکم اب بهش اضاف‌میکردم تا به دخترم میدادم دستشویی میکرد

ی ق غ خاکشیر با ی لیوان اب بجوشون توش دو حبه قند بده در روز چندبار بهش بده واسش خوبه

فقط هروقت میدی داغش کن سردسرد بدی جواب منفی میگیری

• Like 1

لینک به ارسال
sorayya 1 دقیقه قبل گفته :

اصلا نگران نباش دختر منم قبلا همینجور بود همش میگفتم چ بدمش که یبوست نگیره الان همش اسهال میشه میگم‌کاش مث همون موقع بودی تا یبوستشو برطرف کنیم اسهال میگیرش اینو بگیری ی چیزی دیگه میشه

موقع دندون در اوردن بیشتر بچه ها اسهال میگیرن زیاد نگران کننده نیست امیدوارم همه بچه ها صحیح و سالم باشن

لینک به ارسال
sorayya هم اکنون گفته :

من ۴ حبه قندو رو اجاق میسوزوندم و یکم اب بهش اضاف‌میکردم تا به دخترم میدادم دستشویی میکرد

ی ق غ خاکشیر با ی لیوان اب بجوشون توش دو حبه قند بده در روز چندبار بهش بده واسش خوبه

فقط هروقت میدی داغش کن سردسرد بدی جواب منفی میگیری

الان 5 ماههشه میتونم بدم بهش؟

لینک به ارسال

آره بهش ۳ سی سی بده کافیه

اره هم واسه دندونای پایین هم بالاش اسهال شدید گرفت پدرم دراومد تا خوب شد 

لینک به ارسال
sorayya 9 دقیقه قبل گفته :

آره بهش ۳ سی سی بده کافیه

اره هم واسه دندونای پایین هم بالاش اسهال شدید گرفت پدرم دراومد تا خوب شد 

الهی چند وقتشه پسر یا دخترت

لینک به ارسال
طاها6500400 1 دقیقه قبل گفته :

الهی چند وقتشه پسر یا دخترت

هر وقت اسهال میشه خودش لاغره بدترم میشه الان با اینکه ۸ ماه و ۱۲ روزشه وزنش ب ۸ کیلو هم نمیرسه خیلی نگرانشم همه فعالیتاش خوبه فقط وزنش

خیلی دختر شلوغیه

لینک به ارسال
sorayya 1 دقیقه قبل گفته :

هر وقت اسهال میشه خودش لاغره بدترم میشه الان با اینکه ۸ ماه و ۱۲ روزشه وزنش ب ۸ کیلو هم نمیرسه خیلی نگرانشم همه فعالیتاش خوبه فقط وزنش

خیلی دختر شلوغیه

قبل از دندون در اوردن چند کیلو بود پسر منم بعد از اینکه واکس 4 ماهگیشو زدیم یه هفته تب کرد لپاش اب شدهمش میگن بهش قند اب بده اب بدنش کم شده اما دکترا میگن فقط شیر خودت

لینک به ارسال

۸ بود الان ۷۷۰۰ شده?? چون همش بالا میاورد غذا هم اصلا نمیخورد دلم میخواد ی خورده چاق بشه حداقل نرمال بشه ن اینقدر نحیف هرجا میرم میگن آخی چقدر لاغره 

لینک به ارسال
sorayya 17 دقیقه قبل گفته :

۸ بود الان ۷۷۰۰ شده?? چون همش بالا میاورد غذا هم اصلا نمیخورد دلم میخواد ی خورده چاق بشه حداقل نرمال بشه ن اینقدر نحیف هرجا میرم میگن آخی چقدر لاغره 

:):) میفهمم چی میگی به غذاهاش تنوع بدی انشاءالله خوب میشه و یکم چاق میشه براش با اهنگ و بازی غذا بده خیلی تاثیر داره

• Like 1

لینک به ارسال

باشه مثلا ی روز سوپ‌با مرغ فردا پوره پسفردا کته نرم و گوشت و عدس بعدش سوپ با گوشت قرمز اینجوری درست میکنم

تو همه سوپاش سیب زمینی میدیزم

ی بار هویج باهاشه ی بار کدو ی بار کرفس 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1659151687_---728.106----.gif.616c9741a49d325cd12c9e5187cca1d5.gif