زياد مدفوع كردن نوزاد، ناشی از چیست؟ - نوزاد - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 5aaf98e33889d_lk5q_-----------f--------912.gif.57336859b7f1fcf2b2f853a620b4fa9c.gif

Moh@mm@d m@tin

زياد مدفوع كردن نوزاد، ناشی از چیست؟

Recommended Posts

سلام پسرم ۹ ماه و ۱۰ روزست امروز ۵ روزه بر خلاف همیشه که ۱ الی ۲ بار پی پی می کرد بین ۵ تا ۷ بار پی پی می کنه هر بار هم یه شکلی داره تو دوره دندون در آوردن هست اولین دندوناشه که ۳ ماهه من رو گرفتار کرده انقد بدخلق شده بچه که خدا می دونه یبار شکمش نرم معمولی یبار آبکی هر ۱۰ دقیقه یبار بلغمی یبار نارنجی وای دیگه حالم زیر و رو شده نمی دونم چکارش کنم درست هم غذا نمی خوره از دیروز به زور بهش آب هویج و سیب دادم و کته ماست موز هم هر روز بهش میدم قطره هاش هم قطع کردم نمی دونم لازم هست ببرمش دکتر ؟ آخه کامل اسهال نداره. دور مقعدس هم دونه های قرمز زده پراکنده امروز هم روی صورتش یکی دو تا زده برسید به داد

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام پسرم ۹ ماه و ۱۰ روزست امروز ۵ روزه بر خلاف همیشه ک ۱ الی ۲ بار پی پی می کرد بین ۵ تا ۷ بار پی پی می کنه هر بار هم یه شکلی داره تو دوره دندون در آوردن هست اولین دندوناشه ک ۳ ماهه من رو گرفتار کرده انقد بدخلق شده بچه که خدا می دونه یبار شکمش نرم معمولی یبار آبکی هر ۱۰ دقه یبار بلغمی یبار نارنجی وای دیگه حالم زیر و رو شده نمی دونم چکارش کنم درست هم غذا نمی خوره از دیروز به زور بهش آب هویج و سیب دادم و کته ماست موز هم هر روز بهش میدم قطره هاش هم قط کردم نمی دونم لازم هست ببرمش دکتر ؟ آخه کامل اسهال نداره. دور مقعدش هم دونه های قرمز زده پراکنده امروز هم روی صورتش یکی دو تا زده برسید به داد من آهااااااااااااای  خوشکل مامانا بیاید? 

لینک به ارسال

سلام پسرم ۹ ماه و ۱۰ روزست امروز ۵ روزه بر خلاف همیشه ک ۱ الی ۲ بار پی پی می کرد بین ۵ تا ۷ بار پی پی می کنه هر بار هم یه شکلی داره تو دوره دندون در آوردن هست اولین دندوناشه ک ۳ ماهه من رو گرفتار کرده انقد بدخلق شده بچه که خدا می دونه یبار شکمش نرم معمولی یبار آبکی هر ۱۰ دقه یبار بلغمی یبار نارنجی وای دیگه حالم زیر و رو شده نمی دونم چکارش کنم درست هم غذا نمی خوره از دیروز به زور بهش آب هویج و سیب دادم و کته ماست موز هم هر روز بهش میدم قطره هاش هم قط کردم نمی دونم لازم هست ببرمش دکتر ؟ آخه کامل اسهال نداره. دور مقعدش هم دونه های قرمز زده پراکنده امروز هم روی صورتش یکی دو تا زده برسید به داد من آهااااااااااااای  خوشکل مامانا بیاید? 

لینک به ارسال

قطره پدی لاکت بهش بده 

حتما حتما بهش پودرORS بده 

از دندوناشه

پاهاشم که سوخته پماد زینک اکساید یا کالاندولا چرب کن 

اگه پستونک میخوره پستونکش رو تمیز بشور بزار فریزر سرد شد بده دهنش دردش رو کم می کنه

اگه پستونک نمیخوره دندون گیرش رو بزار

لینک به ارسال
Mahda 4 ساعت قبل گفته :

قطره پدی لاکت بهش بده 

حتما حتما بهش پودرORS بده 

از دندوناشه

پاهاشم که سوخته پماد زینک اکساید یا کالاندولا چرب کن 

اگه پستونک میخوره پستونکش رو تمیز بشور بزار فریزر سرد شد بده دهنش دردش رو کم می کنه

اگه پستونک نمیخوره دندون گیرش رو بزار

الهی خیر ببینی نمیدونم چرا یاد پدی لاکت نبودم بعدم پستونک میخوره عقلم نرسید دیوونه شدم فقط ا آر اس چجوری بدمش تا حالا ندادم خودم هم هیچوقت نخوردم میخوام اضافه نیاد یکی خریدم براش صبح

لینک به ارسال
Moh@mm@d m@tin 21 دقیقه قبل گفته :

الهی خیر ببینی نمیدونم چرا یاد پدی لاکت نبودم بعدم پستونک میخوره عقلم نرسید دیوونه شدم فقط ا آر اس چجوری بدمش تا حالا ندادم خودم هم هیچوقت نخوردم میخوام اضافه نیاد یکی خریدم براش صبح

بسته اشو بریز تو یه لیتر آب جوشیده سرد هی به جای آب بهش بده

لینک به ارسال

اووف دختر منم ۸ ماهشه واسه دندونای بالاش همینجور شده پدی لاکت خیلی خوبه بهش بده

ولی تا از زیر لثه نیاد بیرون‌همینجوریه

فقط کاری کن آب بدنش کم نشه

لینک به ارسال

ببین باهربار اسهال ی نیم استکان به بچت پودر او آر اس بده واسش خوبه

نباتو بذار تو ظرف رو اجاق تا رنگش قهوه ای بشه اما خیلی نسوزه بعد یکم آب بریز توش بذار جوش بیاد گازوخاموش کن بذار خنک بشه بهش بده واسه اسهالش خوبه

لینک به ارسال

این موقع ها متاسفانه کم غذا میشن زیاد واسه تغذیش سخت نگیر فقط اب بدنش کم نشه بعد میتونی جبران کنی

کته نرم بهش بده خوبه

لینک به ارسال
sorayya 1 ساعت قبل گفته :

این موقع ها متاسفانه کم غذا میشن زیاد واسه تغذیش سخت نگیر فقط اب بدنش کم نشه بعد میتونی جبران کنی

کته نرم بهش بده خوبه

ممنون از همتون

لینک به ارسال

من هنوز به اون مرحله نرسییدم پسرم 5 ماهشه فقط مشکل داریم که 15 روزه شکمش کار نکرده بهش دارو هم میدم ولی اثری نداره ولی خودشم هیچ درد و شکایتی نداره شیر خودمم بهش میدم دیگه موندم چیکارش کنم

لینک به ارسال
طاها6500400 43 دقیقه قبل گفته :

من هنوز به اون مرحله نرسییدم پسرم 5 ماهشه فقط مشکل داریم که 15 روزه شکمش کار نکرده بهش دارو هم میدم ولی اثری نداره ولی خودشم هیچ درد و شکایتی نداره شیر خودمم بهش میدم دیگه موندم چیکارش کنم

شکمش رو با روغن زیتون بر خلاف عقربه های ساعت ماساژ بده پوشکش رو باز کن با پاهاش حالت دوچرخه بزن 

• Thanks 1

لینک به ارسال
Mahda 14 ساعت قبل گفته :

شکمش رو با روغن زیتون بر خلاف عقربه های ساعت ماساژ بده پوشکش رو باز کن با پاهاش حالت دوچرخه بزن 

و اینکه پشتش رو با گوش پاک کن آغشته به روغن زیتون چرب کن ببر داخل اگر درد نداره ولش کن چکارش داری من صبح چشم باز می کنم قهوه ای می بینم ساعت ۸ نارنجی ۱۰ صورتی ۱۲ بنفش ۳ عصر زرد قناری ۵ عصر سورمه ای مایل به آبی ?

شب هم عسلی مایل به طلایی ?

• Thanks 1

لینک به ارسال
Moh@mm@d m@tin 4 ساعت قبل گفته :

و اینکه پشتش رو با گوش پاک کن آغشته به روغن زیتون چرب کن ببر داخل اگر درد نداره ولش کن چکارش داری من صبح چشم باز می کنم قهوه ای می بینم ساعت ۸ نارنجی ۱۰ صورتی ۱۲ بنفش ۳ عصر زرد قناری ۵ عصر سورمه ای مایل به آبی ?

شب هم عسلی مایل به طلایی ?

xDxD مرسی بابت اطلاعات خوبت اما اخه 15 روز زیاده میگن شاید مشکل روده ای داشته باشه نگرانم

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1659151687_---728.106----.gif.616c9741a49d325cd12c9e5187cca1d5.gif