درد بعد از قرص اورژانسی، علت - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 5aaf98e33889d_lk5q_-----------f--------912.gif.57336859b7f1fcf2b2f853a620b4fa9c.gif

Yasiiiiiiii

درد بعد از قرص اورژانسی، علت

Recommended Posts

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم
من دو ساله ازدواج کردم و جلوگیری طبیعی داشتم ولی روز چهارم پریودم نزدیکی داشتم و جلوگیری نکردم بعد از نزدیکی رفتم دستشویی خودمو شستم بعد یک ساعت هم قرص اورژانسی خوردم ولی قرص بعدی رو ۲۴ ساعت بعد خوردم 
الان ۵ روزه میگذره تو ۳ روز گذشته مثل روز اول پریودی دل درد و پا درد و کمر درد دارم 
میشه راهنماییم کنید علت دردم چیه و اینکه ممکنه باردار شده باشم؟

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Yasiiiiiiii 1 ساعت قبل گفته :

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم
من دو ساله ازدواج کردم و جلوگیری طبیعی داشتم ولی روز چهارم پریودم نزدیکی داشتم و جلوگیری نکردم بعد از نزدیکی رفتم دستشویی خودمو شستم بعد یک ساعت هم قرص اورژانسی خوردم ولی قرص بعدی رو ۲۴ ساعت بعد خوردم 
الان ۵ روزه میگذره تو ۳ روز گذشته مثل روز اول پریودی دل درد و پا درد و کمر درد دارم 
میشه راهنماییم کنید علت دردم چیه و اینکه ممکنه باردار شده باشم؟

سلام

درصد بارداری در پریودی فوق العاده کمه 

احتمالا پریودیت به خاطر قرص هایی که خوردی عقب افتاده یه کم کارای سنگین انجام بدی و تحرک داشته باشی پریود میشی

لینک به ارسال

ممنون از پاسخگوییتون

من شنبه ۱۸ فروردین پریود شدم والان بعد گذشت ۹ روز و تموم شدن پریودم و خوردن قرص اورژانسی درد دارم یعنی دوباره دارم پریود میشم؟

لینک به ارسال

پس نه پریود نمیشی

از اثرات خوردن قرص 

میدونستی دوران پریودی نباید رابطه داشته باشی

ویرایش شده در توسط Mahda

لینک به ارسال

سلام

این دردها می تونه از عوارض قرص های اورژانسی باشه که نظم هورمونی شما را به هم ریخته.

البته خواهرگرامی رابطه زناشویی از واژن در زمان پریودی از نظرشرع حرامه وباغث کفاره هم میشه از نظرپزشکی هم چون در این ایام دهانه سرویکس باز است وخون حیض را از رحم تخلیه می کنه می تونه باعث عفونت رحمی شده که این باعث خطرات جدی می تونه بشه.

پس سعی کنیددراین دوران به هیچ وجه از جلو نزدیکی نداشته باشیدواز راهای دیگری همسرتان را ارضا نمایید.

لینک به ارسال

دوست عزیز احتمال بارداری در دوران پریود خیلی کم است، این علائم می تواند از عوارض قرص اورژانسی باشد. اگر بعد از 14 روز خونریزی رخ نداد تست خون بتا بدهید. 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1659151687_---728.106----.gif.616c9741a49d325cd12c9e5187cca1d5.gif