علامت های بارداری چیست؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 5aaf98e33889d_lk5q_-----------f--------912.gif.57336859b7f1fcf2b2f853a620b4fa9c.gif

Recommended Posts

با سلام آخرین پریود من ۴ فروردین بوده و الان که ۲۵ فروردین هستش به شدت در هر دو سینه بخصوص در سینه راستم احساس درد دارم انقباض در پایین شکم و تپش قلب گرفتم در ضمن کمر درد نیز دارم آیا این علائم از علامتهای بارداری هست ؟با توجه به اینکه هنوز زمان پریودی بعدی نرسیده بی بی چک مشخص میکنه که حامله هستم یا نه؟ استفاده بی بی چک و ساعت استفاده آن چگونه است؟

خیلی از استرس دارم تورو خدا زود جواب بدید ممنونم

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
MEHR 1358 38 دقیقه قبل گفته :

با سلام آخرین پریود من ۴فروردین بوده و الان که۲۵ فروردین هستش به شدت در هر دو سینه بخصوص در سینه راستم احساس درد دارم انقباض در پایین شکم و تپش قلب گرفتم درضمن کمر درد نیز دارم آیا این علائم از علامتهای بارداری هست ؟باتوجه به اینکه هنوز زمان پریودی بعدی نرسیده بی بی چک مشخص میکنه  که حامله هستم یا نه؟استفاده بی بی چک و ساعت استفاده آن چگونه است ؟

خیلی از استرس دارم ترو خدا زود جواب بدید ممنونم

علائم پریود و بارداری تقریبا مشابه بهم هست تا از زمان پریودی نگذره بی بی چک نشون نمیده  صبر کن از زمان پریودی بگذره امتحان کن معمولا بی بی چک صبح بهتر نشون میده

لینک به ارسال

دقیقا علامتهایی شبیه به پریودی داره ولی هنوز ۷روز مانده تا پریود بشم تجربه حاملگی ندارم به این خاطر هستش که خیلی عجله دارم زودتر نتیجه معلوم بشه یعنی هیچ راهی نیست زودتر بفهم بار دارم یانه ؟ممنونم از پاسختان

لینک به ارسال
MEHR 1358 18 ساعت قبل گفته :

دقیقا علامتهایی شبیه به پریودی داره ولی هنوز ۷روز مانده تا پریود بشم تجربه حاملگی ندارم به این خاطر هستش که خیلی عجله دارم زودتر نتیجه معلوم بشه یعنی هیچ راهی نیست زودتر بفهم بار دارم یانه ؟ممنونم از پاسختان

نه عزیزم... فقط خودتو با چیزای دیگه مشغول کن که روزهای پریودیت برسه اصلا بهش فکر نکن که استرس میگیری و .... چندروز که از پریودیت گذشت و نشدی میتونی بی بی چک استفاده کنی. اگه بچه میخوای انشالله که بارداری

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1659151687_---728.106----.gif.616c9741a49d325cd12c9e5187cca1d5.gif