ازمایش بتای منفی، چرا باردار نمیشم؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

marymary

ازمایش بتای منفی، چرا باردار نمیشم؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام من 12 اسفند ماه (توی روزی که فکر میکردم قراره پریود بشم) با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم ، استرس زیادی گرفتم و کلا اون هفته خیلی برام مشکل پیش اومد و 18 ام پریود شدم و کیفیت ، میزان خونریزی و هفت روز مثل قبل بود !

دو بار بی بی چک زدم منفی (یه بار ده روز بعد رابطه وقتی پریود بودم ، یک بار هم یک ماه بعد)

دو بار هم ازمایش دادم یک بار شنبه این هفته (تقریبا 35 روز بعد رابطه) یه بار هم امروز که ازمایش کیفی بود و منفی بود !

اما هنوز پریود نشدم ، سینه هام درد میکرد خیلی یک شنبه شب لکه دیدم فکر کردم پریود شدم درد سینم کم شد و درد کمرم زیاد اما همون لکه اون شب بود ! الان دوباره سینم و کمرم درد گرفته (همیشه قبل پریودم این درد ها رو دارم) 

من دوره هام مرتب نبود اما تاخیر در حد دو سه روز داشتم هیچ وقت لکه نمیدیدم و بعدش پریود نشم علت لکه چیه؟ رفتم دکتر یه سری دارو داد بهم به نظرتون مصرف کنم همه این ها رو ؟ همه میگن بارداری منتفیه اما چرا پریود نمیشم دوباره ؟

در ضمن من هنوز دخترم

IMG_20180413_001035.jpg

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
marymary 30 دقیقه قبل گفته :

سلام من 12 اسفند ماه (توی روزی که فکر میکردم قراره پریود بشم) با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم ، استرس زیادی گرفتم و کلا اون هفته خیلی برام مشکل پیش اومد و 18 ام پریود شدم و کیفیت ، میزان خونریزی و هفت روز مثل قبل بود !

دو بار بی بی چک زدم منفی (یه بار ده روز بعد رابطه وقتی پریود بودم ، یک بار هم یک ماه بعد)

دو بار هم ازمایش دادم یک بار شنبه این هفته (تقریبا 35 روز بعد رابطه) یه بار هم امروز ک ازمایش کیفی بود و منفی بود !

اما هنوز پریود نشدم ، سینه هام درد میکرد خیلی یک شنبه شب لکه دیدم فکر کردم پریود شدم درد سینم کم شد و درد کمرم زیاد اما همون لکه اون شب بود ! الان دوباره سینم و کمرم درد گرفته (همیشه قبل پریودم این درد ها رو دارم) 

من دوره هام مرتب نبود اما تاخیر در حد دو سه روز داشتم هیچ وقت لکه نمیدیدم و بعدش پریود نشم علت لکه چیه ؟ رفتم دکتر یه سری دارو داد بهم به نظرتون مصرف کنم همه این ها رو ؟ همه میگن بارداری منتفیه اما چرا پریود نمیشم دوباره ؟

در ضمن من هنوز دخترم

IMG_20180413_001035.jpg

عزیزم هیچ ربطی به بارداری نداره.. الکی این همه آزمایشو بیخود دادی و به خودت استرس دادی... پریود نشدن صد تا دلیل می تونه داشته باشه.. همین استرس کل هورموناتو بهم میریزه... همون داروهایی که دکتر داده مصرف کن انشالله مشکلت زودتر حل بشه

• تشکر 1

لینک به ارسال
kianfar 10 ساعت قبل گفته :

عزیزم هیچ ربطی به بارداری نداره.. الکی این همه آزمایشو بیخود دادی و به خودت استرس دادی... پریود نشدن صد تا دلیل می تونه داشته باشه.. همین استرس کل هورموناتو بهم میریزه... همون داروهایی که دکتر داده مصرف کن انشالله مشکلت زودتر حل بشه

اخه قرص هایی که گفتن اکثرا مال خانوماست ، من هنوز دخترم ، قبلا هم سابقه داشتم که پارسال هشت روز تاخیر داشته باشم توی پریود ، اما الان چرا صاف توی این دو ماه !

خسته شدم دیگه ، دو تا ازمایش دادم ! علائم بارداری و پریودم ک مثل همه الان سینم خیلی درد میکنه مثل همیشه کمرمم هست اما پریود نمیشم یکشنبه باز میرم دکتر ، نمیدونم از کی کمک بگیرم دیگه

لینک به ارسال
marymary 8 ساعت قبل گفته :

احتمال بارداری خارج رحم چی ؟

احتمالش هست ؟

وقتی آز بتا دادی منفی هست یعنی بارداری و چه داخل رحمی چه خارج رحمی منتفی هست استرس باعث بهم ریختن نظم پریودی میشه    رازیانه دمنوشش رو مصرف کن چیزای سنگین بردار و تحرکت بیشتر شه پریود میشی

لینک به ارسال
●●sepideh●● 2 ساعت قبل گفته :

وقتی آز بتا دادی منفی هست یعنی بارداری و چه داخل رحمی چه خارج رحمی منتفی هست استرس باعث بهم ریختن نظم پریودی میشه    رازیانه دمنوشش رو مصرف کن چیزای سنگین بردار و تحرکت بیشتر شه پریود میشی

فردا باید برم بخرم بخورم

خونه هم نیستم ک این چیزا باشه حداقل

هی میترسم میگم نکنه چیزی باشه

اما منطقا هیچی نیست

خیلی کمردرد و سینه درد دارم

حس پریودو دارم ایشالا ک بشم زود ...

لینک به ارسال
marymary 1 ساعت قبل گفته :

فردا باید برم بخرم بخورم

خونه هم نیستم ک این چیزا باشه حداقل

هی میترسم میگم نکنه چیزی باشه

اما منطقا هیچی نیست

خیلی کمردرد و سینه درد دارم

حس پریودو دارم ایشالا ک بشم زود ...

پریود میشی استرس نده به خودت  اگه باردار بودی صددرصد آز نشون میداد چه خارج رحمی چه داخل رحمی

لینک به ارسال
●●sepideh●● 20 ساعت قبل گفته :

پریود میشی استرس نده به خودت  اگه باردار بودی صددرصد آز نشون میداد چه خارج رحمی چه داخل رحمی

هنوز ک خبری نیس

هر لحظه حس میکنم میشم اما نمیشم :D:D:D دارم دیگه دیوونه میشم  ، میان ترمام هست ، استرس بارداری ندارم ینی هر کاری از دستم بر میومد کردم ک مطمئن بشم از عدم بارداری ، اما اینم داستانی شده خسته شدم از کمردردش کاش یه دارویی میخوردم سریع میشدم میرفت دیگه

تو شهرزاد ، فرهادم یگفت از یه جایی به بعد اگه به احتمالات  بها بدید یگه ترسات تو قالب احتمال میان شده حکایت ما

ویرایش شده در توسط marymary

لینک به ارسال
marymary 20 دقیقه قبل گفته :

هنوز ک خبری نیس

هر لحظه حس میکنم میشم اما نمیشم :D:D:D دارم دیگه دیوونه میشم  ، میان ترمام هست ، استرس بارداری ندارم ینی هر کاری از دستم بر میومد کردم ک مطمئن بشم از عدم بارداری ، اما اینم داستانی شده خسته شدم از کمردردش کاش یه دارویی میخوردم سریع میشدم میرفت دیگه

تو شهرزاد ، فرهادم یگفت از یه جایی به بعد اگه به احتمالات  بها بدید یگه ترسات تو قالب احتمال میان شده حکایت ما

چون منتظری نمیاد ???بزن بیخیالی میاد

لینک به ارسال
دکتر کتایون برجیس 9 ساعت قبل گفته :

دوست عزیز برای معاینه و سونو به پزشک مراجعه کنید، گاهی کیست، اختلال هورمونی و ... باعث بهم ریختن پریود می‌شود. 

سلام 

دکتر برام سونو نوشتن ،

قرص مدروکسی پروژسترون هم نوشتن

برام عجیبه ک دقیقا بعد این اتفاق باید دیر تر پریود بشم و این ماه هم لکه ببینم یک بار و هنوز پریود نشدم

لینک به ارسال
marymary 1 ساعت قبل گفته :

سلام 

دکتر برام سونو نوشتن ،

قرص مدروکسی پروژسترون هم نوشتن

برام عجیبه ک دقیقا بعد این اتفاق باید دیر تر پریود بشم و این ماه هم لکه ببینم یک بار و هنوز پریود نشدم

دمنوش زیره بخور میشی

لینک به ارسال

بچه ها پنج شنبه پری اومد

امروز روز چهارمه

دستتون درد نکنه ک جواب دادین

فقط یازده روز تاخیر بود که دلیلش شاید فشار روحی بود

لینک به ارسال

سلام بچه ها منو یادتونه ؟ 🤗

میگم الانا وسطای سیکلمم چیکار کنم پریودم منظم بشه نخوام حرصای اون سری رو بخورم ؟ 

لینک به ارسال
marymary 2 ساعت قبل گفته :

سلام بچه ها منو یادتونه ؟ 🤗

میگم الانا وسطای سیکلمم چیکار کنم پریودم منظم بشه نخوام حرصای اون سری رو بخورم ؟ 

هیچ کاری نکن.. قرصا یه مدت پریودو بهم میریزن. و دوباره به حالت عادی برمیگردی مگر اینکه از قبل خودت بی نظمی پریود داشته باشی.. بی خیال شو.. چقدر حرص میخوری.. اه:S

آره تورو دقیقا یادمونه.. دختر بودی شلوغ کردی... شلوغ نکن. ارام بشین سر جات انقدم قرص نخور-_-

ویرایش شده در توسط kianfar

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif