پریود بعد زایمان، چهار ماه شد - زایمان - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 5aaf98e33889d_lk5q_-----------f--------912.gif.57336859b7f1fcf2b2f853a620b4fa9c.gif

Kamali

پریود بعد زایمان، چهار ماه شد

Recommended Posts

سلام من ۴ماه میشه که زایمان کردم و شیر هم نمی دم اما هنوز پریود نشدم می خواستم بدونم خطرناک نیست البته موقع زایمان خون زیادی از دست دادم ممنون میشم کمک کنید.

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Kamali ۱ ساعت قبل گفته :

سلام من ۴ماه میشه که زایمان کردم و شیر هم نمی دم اما هنوز پریود نشدم می خواستم بدونم خطرناک نیست البته موقع زایمان خون زیادی ازدست دادم ممنون میشم کمک کنید.

زایمانت چی بود طبیعی یا سزارین

چون خون زیادی از دست دادی اشکال ندارن زمان می‌بره تا هرمون های بدنت به حالت عادی برگرده

لینک به ارسال
Mahda 18 دقیقه قبل گفته :

زایمانت چی بود طبیعی یا سزارین

چون خون زیادی از دست دادی اشکال ندارن زمان می‌بره تا هرمون های بدنت به حالت عادی برگرده

زایمان طبیعی داشتم بعد زایمان از هوش رفتم و شریانم پاره شد و دوباره عمل شدم و خون زیادی از دست دادم ۳واحد خون هم بهم زدن

لینک به ارسال

زایمان طبیعی داشتم بعد زایمان از هوش رفتم شریانم پاره شد و دوباره عمل شدم خون زیادی از دست دادم و ۳ واحد خون بهم زدن

لینک به ارسال

دوست عزیز در افرادیکه تخمک گذاری نرمال قبل از بارداری داشته اند تخمک گذاری سه هفته بعد از زایمان سزارین به حال عادی بر می گردد. اگر قاعدگی شما عقب افتاده است یک بتا انجام دهید و با جواب به متخصص زنان مراجعه کنید. خانم هایی که زایمان کرده اند باید سه هفته پس از روش پیشگیری استفاده کنند زیرا احتمال بارداری ناخواسته وجود دارد. در کل زمان پریود شدن پس از زایمان در خانم ها متفاوت است.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1659151687_---728.106----.gif.616c9741a49d325cd12c9e5187cca1d5.gif