برای اسهال نوزاد چی خوبه؟ - نوزاد - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 5aaf98e33889d_lk5q_-----------f--------912.gif.57336859b7f1fcf2b2f853a620b4fa9c.gif

Recommended Posts

سلام

نوزاد هفت ماهه دارم موقع تولد وزنش ۳۰۸۰ و قدش ۴۷ سانت الان وزنش ۷۵۰۰ و قدش ۶۶٬۵ ، دو روز شبها اسهال میشه و تعداد دفعاتی که مدفوع می‌کنه زیاد شده قبلا روزی یک بار بود الان دو یا سه بار شده ، در ضمن از شیر خشک تغذیه می‌کنه ، غذا سوپ ( کدو سبز ، هویج ، سیب زمینی ، جعفری ، الو ٬ دو تیکه کوچک گوشت قرمز ) مصرف کدو سبز دو روز شروع کردم و فرنی ( آرد برنج و بادوم و نبات ) 

دچار یبوست هم میشه با خوردن سوپ لطفاً راهنمایی کنید چی بهش بدم که این مشکلات رفع بشه

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
سپیده ن ۱ ساعت قبل گفته :

سلام

نوزاد هفت ماهه دارم موقع تولد وزنش ۳۰۸۰ و قدش ۴۷ سانت الان وزنش ۷۵۰۰ و قدش ۶۶٬۵ ، دو روز شبها اسهال میشه و تعداد دفعاتی که مدفوع می‌کنه زیاد شده قبلا روزی یک بار بود الان دو یا سه بار شده ، در ضمن از شیر خشک تغذیه می‌کنه ، غذا سوپ ( کدو سبز ، هویج ، سیب زمینی ، جعفری ، الو ٬ دو تیکه کوچک گوشت قرمز ) مصرف کدو سبز دو روز شروع کردم و فرنی ( آرد برنج و بادوم و نبات ) 

دچار یبوست هم میشه با خوردن سوپ لطفاً راهنمایی کنید چی بهش بدم که این مشکلات رفع بشه

سلام مدفوعش آبکی و شل شده ؟ 

• Thanks 1

لینک به ارسال

به نظر می رسد افزایش دفعات مدفوع به علت غذا خوردن است. اگر مدفوع شل و ابکی است دادن الو باعث تشدید این حالت می شود. در کل مدفوع روزی سه بار اسهال حساب نمی شود. اگر یبوست دارد از روغن زیتون استفاده کنید. 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1659151687_---728.106----.gif.616c9741a49d325cd12c9e5187cca1d5.gif