احتمال بارداری با رابطه مقعدی، چند درصده؟ - صفحه 2 - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

Shin

احتمال بارداری با رابطه مقعدی، چند درصده؟

پاسخ پیشنهاد شده

باراد در 24 اسفند 1396 در 00:37 گفته :

خجالت بکش،داری مادر میشی،،زشته،،،،

ارررررره توام؟!!من نداشتم ???

باراد بیا دلمون برات تنگ شده ??

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

رابطه مقعدی انجام ندین من هیچ وقت به شوهرم اجازه ندادم والله فقط موجب بیماری میشه و درسال های ن چندان دور باعث میشه موقع دستشویی نتونن خودشونو کنترل کنن

• پسند 1

لینک به ارسال
kianfar 14 ساعت قبل گفته :

خیر. اصلا این کار درست نیست.. من نمیدونم شما خانمید یا آقا چون اینجا اسم پروفایل ها مشخص نمیکنه.. ولی لطفا از این تزها ندید. این رابطه بهیچ وجه درست نیست و احتمال بیماریها و عفونت های بسیاری هست

منم موافقم واقعا خیلی کار اشتباهیه و امکان یرقان و عفونت و بی اختیاری مدفوع در موارد زیاد وجود داره 

لینک به ارسال
sorayya در 27 فروردین 1397 در 14:02 گفته :

رابطه مقعدی انجام ندین من هیچ وقت به شوهرم اجازه ندادم والله فقط موجب بیماری میشه و درسال های ن چندان دور باعث میشه موقع دستشویی نتونن خودشونو کنترل کنن

سلام

البته ساده صحبت کن وقسم والله را نخور.

خودپزشکان هم در این موردنمی تونندقسم والله بخورند.

لینک به ارسال
ABBAS SAEEDNEJAD 1 ساعت قبل گفته :

سلام

البته ساده صحبت کن وقسم والله را نخور.

خودپزشکان هم در این موردنمی تونندقسم والله بخورند.

sorayya در 27 فروردین 1397 در 14:02 گفته :

دوست داره قسم بخوره،،،به تو چه ربطی داره عباس

لینک به ارسال

هرکی هرجوری دوست داره،لذت میبره،،همون کارو انجام بده،،به ما چه،به کسی ربط نداره،،،رابطه حریم خصوصی هر شخصی هست،،یکی دوست داره از میله آویزون بشه،یکی دوست داره بره بالا درخت،یکی دوست داره گوشش کنده بشع،،به کسی چه؟؟بدو خوبو همه بلدن،،،،

عباس بادوست منم درست صحبت کن،،،میخاد قسم بخوره،،خدای خودشه،نه تو،،،،،

لینک به ارسال
باراد 14 دقیقه قبل گفته :

دوست داره قسم بخوره،،،به تو چه ربطی داره عباس

سلام

اتفاقا به من ربط داره همان طورکاردیگران به شما ربط داره.

چرا ناراحت میشی؟

مثل اینه فردی بخوادبره مسافرت وشخصی دیگربیادقسم بخوره که حتما تصادف خواهی کردوکشته خواهی شد.

درست درمسافرت ها شایدیک در 10هزارحادثه هم پیش بیادولی دلیل نمیشه ما برای همه افرادی که به سفرمی روندبه قاطعیت قسم بخوریم که تصادف خواهیم کرد.

• غمگین 1

لینک به ارسال
باراد 13 دقیقه قبل گفته :

هرکی هرجوری دوست داره،لذت میبره،،همون کارو انجام بده،،به ما چه،به کسی ربط نداره،،،رابطه حریم خصوصی هر شخصی هست،،یکی دوست داره از میله آویزون بشه،یکی دوست داره بره بالا درخت،یکی دوست داره گوشش کنده بشع،،به کسی چه؟؟بدو خوبو همه بلدن،،،،

عباس بادوست منم درست صحبت کن،،،میخاد قسم بخوره،،خدای خودشه،نه تو،،،،،

سلام

سخنان شما خیلی منطقی بود.

متاسفانه ما هنوزیادنگرفته ایم درکاردیگران دخالت نکنیم ودرحدسوال پاسخ بدهیم.

اگرسوال کننده پرسیده بوداین رابطه ضررداره خب این خانم صدتا قسم هم می خوردمشکلی نداشت.

جالبه بعضی از افراددوست دارندنگرش های خودرا به دیگران تحمیل کنندولی فکر نمی کنند که با این سخنان اگر یه زندگی مشکل واختلاف ایجادکننددرقبال مشاوره دادن خودمسئول وبایدپاسخگوباشند.

باشه بارادخانم با دوست شما هم سعی می کنم بهتر صحبت کنم.

• پسند 1

لینک به ارسال
ABBAS SAEEDNEJAD 11 دقیقه قبل گفته :

سلام

اتفاقا به من ربط داره همان طورکاردیگران به شما ربط داره.

چرا ناراحت میشی؟

مثل اینه فردی بخوادبره مسافرت وشخصی دیگربیادقسم بخوره که حتما تصادف خواهی کردوکشته خواهی شد.

درست درمسافرت ها شایدیک در 10هزارحادثه هم پیش بیادولی دلیل نمیشه ما برای همه افرادی که به سفرمی روندبه قاطعیت قسم بخوریم که تصادف خواهیم کرد.

عباس اقااا،من هیچ وقت به رابطه شخصی کاربران اینجا کار نداشتم،،تازه اومدی،یه کم بچرخ ببین پست های من معنای دخالت میده،،،این تویی که با تورات و انجیل ات،همه رو می‌بری روز قیامت،حکم صادر میکنی،،باری تعالی هم امضاته،،،،اینقدر روی اعصاب من نرو،و گوش مردم رو پر نکن،الان همه هوشیار شدن،برنج کیلویی ۱۵ هزار میخورن،،،برو منبرتو یه ور دیگه پهن کن

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif