درمان میوم در بارداری، چیست؟ - بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

پاسخ پیشنهاد شده

باسلام و تشکر فراوان از اینکه جوابمونو میدین .

سونو غربالگری دومم اول خانم دکتر مشکلی نیست؟

میوم نوشته درسونوی آنومالی ... سونو اول چیزی نبود میوم نداشتم الان زده میوم دارم البته سونوی ntرو دریک سونوگرافی و آنومالی رو در سونوگرافی دیگری رفتم ...میشه در مورد این میوم بهم اطلاعاتی بدین؟درمورد موقعیتش خطرناکه؟ باید کارهایی انجام بدم ؟بازم باید سونو برم؟

تا الان مشکلی در بارداریم نداشتم سنم 33 بارداری اولمه سابقه سقط خودم و خانوادگی نداشتیم 

بازم ممنون 

۲۰۱۸۰۳۱۲_۲۳۲۶۰۹-1.jpg

۲۰۱۸۰۳۱۲_۲۳۲۵۵۱-1.jpg

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
بارانشمالی 11 ساعت قبل گفته :

باسلام و تشکر فراوان از اینکه جوابمونو میدین 

سونو غربالگری دومم اول خانم دکتر مشکلی نیست؟؟؟؟

میوم نوشته درسونوی آنومالی ... سونو اول چیزی نبود میوم نداشتم الان زده میوم دارم البته سونوی ntرو دریک سونوگرافی وآنومالی رو در سونوگرافی دیگری رفتم ...میشه در مورد این میوم بهم اطلاعاتی بدین؟درمورد موقعیتش خطرناکه؟باید کارهایی انجام بدم ؟بازم باید سونو برم؟

تا الان مشکلی دربارداریم نداشتم سنم 33بارداری اولمه سابقه سقط خودم وخانوادگی نداشتیم 

بازم ممنون 

۲۰۱۸۰۳۱۲_۲۳۲۶۰۹-1.jpg

۲۰۱۸۰۳۱۲_۲۳۲۵۵۱-1.jpg

استرس نداشته باش 

پس مثل من باشی چیکار میکنی؟

میوم من 9/5 سانته البته ساب سروزال

لینک به ارسال

فیبرم معمولا در بارداری مشکلی ایجاد نمیکند. گاهی در بارداری بزرگ و دردناک میشود که در آن زمان نیاز به داروهای مسکن هست.در حال حاضر کار خاصی نمیتوان کرد و فقط باید با سونو پیگیری شود.

لینک به ارسال
سوین 3 ساعت قبل گفته :

استرس نداشته باش 

پس مثل من باشی چیکار میکنی؟

میوم من 9/5 سانته البته ساب سروزال

انشالله که برای هیچکدوممون مشکلی پیش نمیاد طبق جواب خانم دکتر جای نگرانی نیست فقط باید پیگیری کنیم مثل اینکه

لینک به ارسال
دکتر مرجان قاجار 41 دقیقه قبل گفته :

فیبرم معمولا در بارداری مشکلی ایجاد نمیکند. گاهی در بارداری بزرگ و دردناک میشود که در آن زمان نیاز به داروهای مسکن هست.در حال حاضر کار خاصی نمیتوان کرد و فقط باید با سونو پیگیری شود.

ممنون خانم دکتر 

لینک به ارسال
بارانشمالی 1 دقیقه قبل گفته :

انشالله که برای هیچکدوممون مشکلی پیش نمیاد طبق جواب خانم دکتر جای نگرانی نیست فقط باید پیگیری کنیم مثل اینکه

نگران نباشید هیچ اتفاقی نمی افته من قبل بارداریم فیلرم داشتم خیلی ریز بودن فقط سه تا درشت بود تقریبا در بارداری فوق العاده بزرگ شدن البته جنین چون جلوشونو گرفته بود فقط دوتاش دیده میشد بعد زایمانم که مجدد رفتم سونو متوجه شدیم که چقققققدر بزرگ شدن 

در دوران بارداری فقط درد به همراه دارن و فضای رحم اشغال میکنن

لینک به ارسال
Maryam Mb 34 دقیقه قبل گفته :

نگران نباشید هیچ اتفاقی نمی افته من قبل بارداریم فیلرم داشتم خیلی ریز بودن فقط سه تا درشت بود تقریبا در بارداری فوق العاده بزرگ شدن البته جنین چون جلوشونو گرفته بود فقط دوتاش دیده میشد بعد زایمانم که مجدد رفتم سونو متوجه شدیم که چقققققدر بزرگ شدن 

در دوران بارداری فقط درد به همراه دارن و فضای رحم اشغال میکنن

ممنون عزیزم که دلگرمی دادی بما 

• تشکر 1

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg