درد هنگام دخول، چرا پریود نمیشم؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

سوسن ۲۹۰۲

درد هنگام دخول، چرا پریود نمیشم؟

پاسخ پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید لطفا جواب سوال منو بدین خیلی نگرانم،۲۷ سالمه و دوران عقد رو میگذرونم، ۱۴ اسفند موعد پریودم بود یکی دو روز قبلش بعد از داشتن زناشویی با کاندوم دچاره لکه بینی شدم که فکر میکردم خب طبیعیه و قراره پریود بشم ولی تا سه چهار روز بعد از موعد پریودم لکه بینی ادامه داشت و به رنگ قهوه ای معمولا و گاهی صورتی کم رنگ، و این لکه بینی بعد از زناشویی شروع شد و هنگام دخول درد داشتم، حدودا دو روز بعد از موعد پریود بی بی چک گذاشتم و منفی بود در حالی که حدود سه هفته از زناشویی قبلی و بدون محافطتمون میگذشت ولی مطمئنم که منی وارد واژنم نشده، خیلی نگرانم که حامله باشم و اضافه کنم که من همیشه موقع دخول همون اولش تا وارد بشه خیلی درد میکشم . نمی دونم چکار کنم؟ 

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

دوتا بحث وجود داره،،،اول بارداری دوم درد

اول اینکه باردار نیستید

برای درد حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید تا معاینه بشید

• پسند 2

لینک به ارسال
باراد 25 دقیقه قبل گفته :

اول اینکه باردار نیستید

خیییلی ممنونم از راهنمایی تون دوست عزیز خیالم راحت شد 

لینک به ارسال
باراد 43 دقیقه قبل گفته :

اول اینکه باردار نیستید

باران کجایی ⁦☹️⁩⁦☹️⁩??

لینک به ارسال
سوسن ۲۹۰۲ 7 ساعت قبل گفته :

سلام خسته نباشید لطفا جواب سوال مو بدین خیلی نگرانم،۲۷ سالمه و دوران عقد رو میگذرونم،۱۴ اسفند موعد پریودم بود یکی دو روز قبلش بعد از داشتن زناشویی با کاندوم دچاره لکه بینی شدم که فکر میکردم خب طبیعیه و قراره پریود بشم ولی تا سه چهار روز بعد از موعد پریودم لکه بینی ادامه داشت و به رنگ قهوه ای معمولا و گاهی صورتی کم رنگ، و این لکه بینی بعد از زناشویی شروع شد و هنگام دخول درد داشتم ،حدودا دو روز بعد از موعد پریود بی بی چک گذاشتم و منفی بود در حالی که حدود سه هفته از زناشویی قبلی و بدون محافطتمون میگذشت ولی مطمئنم که منی وارد واژنم نشده، خیلی نگرانم که حامله باشم و اضافه کنم که من همیشه موقع دخول همون اولش تا وارد بشه خیلی درد میکشم  نمی دونم چکار کنم 

نگران نباش باردار نیستی، پریودیت بخاطر استرس اینجور شده . ریلکس باش و زعفران دم کن و بخور .

درد واژن بخاطر تنگ بودن دهانه واژنه ، و اگر قبل از شروع رابطه باهم معاشقه نداشته باشی تحریک نمیشی ‌. قطر دهانه واژن بدون معاشقه ۲سانت و با معاشقه ۷ سانته

دیگ خودت حسابشو بکن

• پسند 1

لینک به ارسال

سلام دوستای گلم من سه ماهه اقدام کردم چن روزه وسط کمرم دردمیکنه و تو رانم احساس گرفتگی و بی حسی میکنم معده دردم دارم چهار روز مونده به.پری یه هفته قبل بی بی چک گذاشتم منفی بودبنظرتون امکان بارداری هست ؟؟

ویرایش شده در توسط فاطمه شکوهی

لینک به ارسال
فاطمه شکوهی 35 دقیقه قبل گفته :

جونه من ج بدین دوس دارم باردار شم :(:(:(:(

عززززیزم،،،تو دوست داری باردار بشی،و میشی،یه کم زمان میبره،،لااقل تا زمان تاخیر پریودت باید صبر کنی

لینک به ارسال
Shima.shiri ۱ ساعت قبل گفته :

مریض شدم تازه از بیمارستان اومدم??

دستاتو باز کن اومدم 

چرا!!!!؟؟

چی شدی توضیح کامل بده

لینک به ارسال
باراد 5 دقیقه قبل گفته :

چرا!!!!؟؟

چی شدی توضیح کامل بده

صبح از خواب بلند شدنی دیدم انگار معده ام بزرگ شده بخشید استفراغ اسهال شکم درد کمر درد پشتم درد میکرد رفتیم دکتر سرم زدن اومدیم خونه خوب نشدم بازم رفتیم بازم آمپول اینا زدن قرص دادن یکمی بهتر شدم  بدنم کلا داشت میرخت در خیلی داشتم

لینک به ارسال
Shima.shiri 46 دقیقه قبل گفته :

صبح از خواب بلند شدنی دیدم انگار معده ام بزرگ شده بخشید استفراغ اسهال شکم درد کمر درد پشتم درد میکرد رفتیم دکتر سرم زدن اومدیم خونه خوب نشدم بازم رفتیم بازم آمپول اینا زدن قرص دادن یکمی بهتر شدم  بدنم کلا داشت میرخت در خیلی داشتم

ویروس گرفتی پس،،،اگه بیرون روی داری پودر سنجد بریز توی ماست بخور،،اب زیاد مصرف کن،،

الان تو اسهالی هستی?

لینک به ارسال
باراد 28 دقیقه قبل گفته :

ویروس گرفتی پس،،،اگه بیرون روی داری پودر سنجد بریز توی ماست بخور،،اب زیاد مصرف کن،،

الان تو اسهالی هستی?

نه دیگه ندارم ??

بدنم اونقدر خسته هستش

لینک به ارسال
فاطمه شکوهی 2 ساعت قبل گفته :

سلام دوستای گلم من سه ماهه اقدام کردم چن روزه وسط کمرم دردمیکنه و تو رانم احساس گرفتگی و بی حسی میکنم معده دردم دارم چهار روز مونده به.پری یه هفته قبل بی بی چک گذاشتم منفی بودبنظرتون امکان بارداری هست ؟؟

منم این علایم رو دارم شش روز مونده ب پری انشاالله هردو بارداریم، امروز بی بی چک منفی بود انقدررررر دلم گرفته

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 65525.jpg.080e0a9e6e02441642849ecfd8daabdf.jpg