انقباضات رحمی در بارداری، قابل درمانه؟ - بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

samitoota

انقباضات رحمی در بارداری، قابل درمانه؟

Recommended Posts

سلام خسته نباشيد. 28 سالمه.الان هفته 17 بارداري هستم. ازمايشات و سونوم مشکل نداشته. قبل بارداري وزنم 69.الان وزنم73 هست.يه بارداري پوچ داشتم. اوايل اين بارداريم سمت راستم درد ميکرد دکتر واسم شياف داد خوب شدم. بعد اتمام شياف و يه نزديکي زير شکمم شروع کرد به سفت شدن و درد زياد الان دکترم تا 10 روز آينده اينجا نيستن. ديشب بخاطر درد زياد رفتم زايشگاه بيمارستان گفتن اين انقباضات رحمي هستش.يه سرم و آمپول هيوسين زدن الان فقط يکم درد دارم موقع تکون خوردن.معاينم کردن رحمم بسته بود.الان خيلي نگرانم توروخدا بگيد بچم سقط ميشه؟چکار کنم؟اين انقباضات خوب ميشه با استراحت؟جاي اميد دارم.از اوايل ماه چهارم اينجورم نميدونستم انقباض رحمه فک ميکردم بچست خودشو سفت ميکنه!همه انقباضات باعث سقظ ميشه؟يه اميدي بهم بديد :(

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، samitoota گفته است :

سلام خسته نباشيد.28 سالمه.الان هفته ي 17 بارداري هستم.ازمايشات و سونوم مشکل نداشته.قبل بارداري وزنم 69.الان وزنم73هست.يه بارداري پوچ داشتم.اوايل اين بارداريم سمت راستم درد ميکرد دکتر واسم شياف داد خوب شدم.بعد اتمام شياف و يه نزديکي زير شکمم شروع کرد به سفت شدن و درد زيادالان دکترم تا 10 روز آينده اينجا نيستن.ديشب بخاطر درد زياد رفتم زايشگاه بيمارستان گفتن اين انقباضات رحمي هستش.يه سرم و آمپول هيوسين زدن الان فقط يکم درد دارم موقع تکون خوردن.معاينم کردن رحمم بسته بود.الان خيلي نگرانم توروخدا بگيد بچم سقط ميشه؟چکار کنم؟اين انقباضات خوب ميشه با استراحت؟جاي اميد دارم.از اوايل ماه چهارم اينجورم نميدونستم انقباض رحمه فک ميکردم بچست خودشو سفت ميکنه!همه ي انقباضات باعث سقظ ميشه؟يه اميدي بهم بديد :(

اووووووه تو از نگرانی کار دست خودت ندی خوبه همین که رحمت بسته بوده خوبه 

هیچی نیست دکترت که بیاد دارو میده دردت کم شه 

استرس خییییلیییی بده ها

لینک به ارسال

نزدیکی دیگه نداشته باش،کلااا استراحت باش،،توالت فرنگی حتما استفاده کن،هر شب حدیث کسا بخون ارومت میکنه،و مطمئن ام سلامت زایمان میکنی

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری