دکتر علی اصغر حلیمی - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب

دکتر علی اصغر حلیمی

★پزشک
 • تعداد ارسال ها

  925
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  9

آخرین بار برد دکتر علی اصغر حلیمی در 30 فروردین

دکتر علی اصغر حلیمی یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

106 Excellent

7 دنبال کننده

درباره دکتر علی اصغر حلیمی

 • درجه
  عضو ویژه
 • تاریخ تولد 18 شهریور 1396

اطلاعات عمومی

 • درباره ما
  دکتر علی اصغر حلیمی
  متخصص اطفال، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
  آدرس مطب: آدرس: شهرک گلستان، سه راه دهکده المپیک، خیابان امیرکبیر، اول 35 متری گل ها، نبش بنفشه اول، بالای داروخانه شهرک راه آهن
  تلفن: 02144717418

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1,056 بازدید کننده نمایه
 1. دکتر علی اصغر حلیمی

  سیاه شدن زبان به علت مصرف قطره آهن است. اما مشکلی ایجاد نمی کند جای نگرانی نیست.
 2. دکتر علی اصغر حلیمی

  دمای زیر بغل 37.3 به بالا تب محسوب می شود. برای پیشگیری از تب و یا پایین اوردن تب می توانید به مدت 48 ساعت شربت استامینوفن به نوزاد بدهید.
 3. دکتر علی اصغر حلیمی

  ممکن است نوک سینه مادر ترک داشته باشد به همین دلیل بهتر است انتهای شیرمادر را که چرب تر است به سینه مادر بمالید و از پمادهای ویتامین ا و هیدرودرم استفاده کنید. همچنین سشوار را با حرارت ملایم با فاصله روی سینه خود بگیرید اگر بهتر نشد به پزشک مراجعه کنید.
 4. دکتر علی اصغر حلیمی

  دوست عزیز قد و وزن بچه خوب است جای نگرانی نیست.
 5. دکتر علی اصغر حلیمی

  قد و وزن بچه خوب است. بعد از یکسالگی باید شیرخشک قطع شود و شیر پاستوریزه داده شود. قطره اهن در بعضی از بچه ها باعث ایجاد یبوست می شود. میتوانید قطره آهن را همراه با ابمیوه بدهید.
 6. دکتر علی اصغر حلیمی

  از صابون و شامپو استفاده نکنید، فقط با اب پای بچه رو بشورید. مقداری او را در طول روز باز بگذارید. زیر نظر پزشک از پماد کلوتریمازول و اکسید روی استفاده کنید اگر بهتر نشد به پزشک مراجعه کنید.
 7. دکتر علی اصغر حلیمی

  دوست عزیز از اسپری کلرو سدیم برای بینی اش استفاده کنید. همچنین دستگاه بخور سرد بالای سرش بگذارید اگر سرفه هایش تداوم داشت به پزشک مراجعه کنید.
 8. دکتر علی اصغر حلیمی

  جای واکسن گاهی ممکن است متورم و یا سفت شود که با گذشت زمان برطرف می شود. اگر قرمز و گرم هست نیاز به معاینه دارد.
 9. دکتر علی اصغر حلیمی

  خوردن ابمیوه به علت اسیدی بودن مقعد بچه را قرمز می کند و به علت غلظت بالایی که دارد ایجاد اسهال می کند. ابمیوه را با اب رقیق کنید و به بچه بدهید اگر مدفوع شل ادامه داشت مدتی ابمیوه را قطع کنید. برای درمان قرمزی از پماد اکسید روی استفاده کنید.
 10. دکتر علی اصغر حلیمی

  دوست عزیز ممکن است مواد غذایی که شیرخوار خورده باعث سفید شدن رنگ مدفوع شده و یا صفرا کمتر ترشح شده. اگر مدفوع نوزاد سفید گچی است، نیاز به بررسی کبدی دارد.
 11. دکتر علی اصغر حلیمی

  دوست عزیز قرص شیرافزا عوارض خاصی ندارد برای افزایش شیر مادر است و باعث چاقی نمی شود .
 12. دکتر علی اصغر حلیمی

  دوست عزیز ممکن است مربوط به غذایی باشد که به شیرخوار داده اید. اگر خون درمدفوع نیست جای نگرانی نیست. غذای کمکی باید بعد از شش ماهگی شروع شود.
 13. دکتر علی اصغر حلیمی

  دوست عزیز شب ها بچه ها به خاطر اضطراب جدایی از مادر بیشتر شیر می خورند. اگر سر کار می روید باید دفعات شیردهی در شب را ادامه دهید. همچنین می توانید شیر خود را بدوشید و با فنجان به بچه بدهید.
 14. دکتر علی اصغر حلیمی

  دایمتیکون خوردن مادر تاثیری بر نفخ شکم بچه ندارد. بهترین راه برای کم کردن نفخ شکم بچه بغل کردن آن و لالایی خوندن برای نوزاد است، گاهی اهنگ ملایم و صدای سشوار کمک کننده است. حتما باد گلوی نوزاد را بعد از شیر خوردن بگیرید.
 15. دکتر علی اصغر حلیمی

  دوست عزیز وزن بچه خوب است. اما برای اشنایی با طعم غذا و جویدن باید با پشتکار غذا دادن را روزی سه بار ادامه دهید. با اصرار به بچه غذا ندهید.
×