دکتر فریبا الماسی - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب

دکتر فریبا الماسی

★پزشک
 • تعداد ارسال ها

  1,817
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  19

آخرین بار برد دکتر فریبا الماسی در 15 فروردین

دکتر فریبا الماسی یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

125 Excellent

درباره دکتر فریبا الماسی

 • درجه
  دکتر فریبا الماسی
 • تاریخ تولد 8 فروردین 1395

اطلاعات عمومی

 • درباره ما
  دکتر فریبا الماسی
  استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران ، متخصص بیماریهای زنان,زایمان و نازایی، جراحی لاپاروسکوپی و کولپوسکوپی

  آدرس مطب 1: تهران ، ولیعصر،سه راه توانیر،مقابل بیمارستان دی،کوچه دوم گاندی،ساختمان پزشکان دی طبقه ۹ . شماره تماس: 88870981-88886395

  ادرس مطب 2: بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر پلاک 346 تلفن: 09102901021

  حضور در سایر مراکز:
  بیمارستان بهمن :آدرس : تهران ، شهرک غرب ، خیابان ایران زمین
  بیمارستان گاندی :آدرس: میدان ونک ، خیابان گاندی جنوبی ، نبش کوچه ترابنده ، پلاک 130

آخرین بازدید کنندگان نمایه

3,358 بازدید کننده نمایه
 1. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز، سقط جنین عمدی کاملا ممنوع است، باتوجه به شرایط کشور ما و قوانین شرعی سقط در هر شرایطی ممنوع است، و ما هم نمی توانیم توصیه و پیشنهاد خاصی به شما بکنیم.
 2. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز وجود تکرر ادرار غیرعادی است می تواند نشانه عفونت ادراری باشد. برای تعیین نوع دارو برای درمان ترشح واژینال باید حتما معاینه شوید. حتما به متخصص مراجعه کنید تا درمان براساس معاینه نوع ترشحات صورت گیرد.
 3. دکتر فریبا الماسی

  خانم باردار باید از لیزر کردن در بارداری و مصرف مشروبات الکلی خودداری کند. چون اوایل بارداری این اتفاق رخ داده احتمال بروز مشکل خیلی کم است. درکل حتما جهت انجام بررسی وضعیت بارداری غربالگری ها را انجام دهید.
 4. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز اینکه بتا نرمال است یا خیر پس از دیدن ساک بارداری مشخص می شود. هفته بعد سونو و تست بتا را تکرار کنید و به پزشک مراجعه کنید.
 5. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز افزایش ترشحات واژینال می تواند قبل از شروع دردهای زایمانی اتفاق بیفتد، همچنین ممکن است به علت عفونت واژن باشد. بهتر است جهت معاینه به پزشک مراجعه کنید.
 6. دکتر فریبا الماسی

  توصیه می شود 48 ساعت بعد یک سونو واژینال و تست خون بتا بدهید و به پزشک مراجعه کنید. ممکن است بارداری خارج رحم درد نداشته باشد، علت درخواست سونو این است که بیماری را در مراحله اولیه تشخیص دهیم .
 7. دکتر فریبا الماسی

  خیر دوست عزیز مشکلی ندارد.
 8. دکتر فریبا الماسی

  بهتر است زیاد از این گونه وسایل در طی بارداری استفاده نکنید. مخصوصا شب ها هنگام خواب موبایل را توی اتاق تان و درست کنار دسست تان نگذارید. البته در حد معمول می توانید از گوشی تلفن همراهتان استفاده کنید ولی مدام گوشی موبایل همراهتان نباشد. وقت هایی که از اینترنت استفاده ندارید مودم را خاموش کنید.
 9. دکتر فریبا الماسی

  لکه بینی های اول بارداری ممکن است طبیعی و به خاطر جایگزینی جنین در دیواره رحم باشد. با این حال به شما توصیه می کنیم برای اطمینان از علت لکه بینی حتما به پزشکتان مراجعه کنید تا بررسی های لازم برای شما انجام شده و مراقبت ها و حمایت های لازم از بارداری صورت گیرد.
 10. دکتر فریبا الماسی

  احتمال چرخش تا اخرین روز بارداری همچنان هست. شما در روزهای پایانی بارداری مجددا سونو بدهید در صورت پایین بودن سر جنین می توانید طبیعی زایمان کنید.
 11. دکتر فریبا الماسی

  خانمی که مبتلا به بیماری تیروئید است و تحت درمانه باید در 20 هفته اول بارداری هر ماه تست تیروئید را تحت نظر متخصص زنان تکرار کند. پس از ان هم تا موقع زایمان دو یا سه بار دیگر لازم است تست های تیروئید تکرار شود. به نظر می رسد تیروئید شما نرمال است. قرص تیروئید را طبق نظر دکتر مصرف کنید.
 12. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز تنها دارویی که می توانید استفاده کنید استامینوفن ساده است.
 13. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز زنده بودن جنین را فقط می توان با انجام سونوی واژینال تشخیص داد. اگر در سونو مکرر ضربان قلب جنین شنیده نشود یعنی در داخل رحم از بین رفته است. تا دو هفته بعد از اخرین سونو صبر کنید احتمالا خود به خود سقط میکنید اگر خونریزی نداشتید به پزشک مراجعه کنید.
 14. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز باتوجه به اینکه 26 هفته باردارید حتی اگر انومالی هم وجود داشته باشد نمی توان برای سقط اقدام کرد. یک ماه دیگر سونو را نزد پره ناتولوژیست تکرار کنید.
 15. دکتر فریبا الماسی

  سونو برای تشخیص سن بارداری ممکن است بین یک تا سه هفته خطا داشته باشد. متخصص با کمک سونوهای مکرر و معاینه سایز رحم می تواند سن بارداری را حدس بزند. اگر خانمی قاعدگی مرتب داشته باشد و تاریخ اولین روز اخرین قاعدگی خود را دقیق بداند بهترین روش برای محاسبه سن بارداری است.
×