دکتر فریبا الماسی - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب

دکتر فریبا الماسی

★پزشک
 • تعداد ارسال ها

  1,769
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  19

آخرین بار برد دکتر فریبا الماسی در 15 فروردین

دکتر فریبا الماسی یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

125 Excellent

درباره دکتر فریبا الماسی

 • درجه
  دکتر فریبا الماسی
 • تاریخ تولد 8 فروردین 1395

اطلاعات عمومی

 • درباره ما
  دکتر فریبا الماسی
  استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران ، متخصص بیماریهای زنان,زایمان و نازایی، جراحی لاپاروسکوپی و کولپوسکوپی

  آدرس مطب 1: تهران ، ولیعصر،سه راه توانیر،مقابل بیمارستان دی،کوچه دوم گاندی،ساختمان پزشکان دی طبقه ۹ . شماره تماس: 88870981-88886395

  ادرس مطب 2: بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر پلاک 346 تلفن: 09102901021

  حضور در سایر مراکز:
  بیمارستان بهمن :آدرس : تهران ، شهرک غرب ، خیابان ایران زمین
  بیمارستان گاندی :آدرس: میدان ونک ، خیابان گاندی جنوبی ، نبش کوچه ترابنده ، پلاک 130

آخرین بازدید کنندگان نمایه

3,298 بازدید کننده نمایه
 1. خیر دوست عزیز مشکلی ندارد.
 2. دوست عزیز علائم می تواند مربوط به شروع زایمان زودرس باشد. هر چه زودتر به پزشک مراجعه کنید.
 3. دوست عزیز احتمال بروز بارداری ناخواسته یک تا دو درصد است. در صورت عقب افتادن قاعدگی یک تست خون بتا بدهید.
 4. دوست عزیز، ارضا شدن در خانم های باردار به شرطی که خونریزی و لکه بینی نداشته باشند و تهدید به سقط و زایمان زودرس نباشند، بدون دخول منعی ندارد.
 5. دوست عزیز حتما تست بتا بدهید و با جواب به پزشک مراجعه کنید.
 6. دوست عزیز شانس بارداری در هر ماه حدود 20 درصد است ، اگر شک به بارداری یاعدم آن دارید تنها راه قطعی انجام آزمایش خون است.
 7. دوست عزیز امپول میکرورلین برای درمان آندومتریوز، میوم رحم و خونریزی غیرعادی رحم تجویز می شود. اثر درمانی ان ایجاد یائسگی کاذب است به همین دلیل افراد علائمی مانند گرگرفتگی و یا قطع قاعدگی و یا پوکی استخوان را تجربه می کنند. در کسانیکه امپول میکرورلین مصرف می کنند معمولا تا چند ماه تخمک گذاری قطع می شود. پس از قطع دارو تخمک گذاری به حالت طبیعی خود باز می گردد.
 8. توصیه می شود خودسرانه دارو مصرف نکنید. ادامه درمان یا تغییر درمان باید زیر نظر پزشک متخصص خود باشد.یکی از عوارض قرص های یاز ایجاد لکه بینی است. اگر مقدار خونریزی کم است نگران نباشید می تواند مربوط به این قرص باشد. مصرف قرص را ادامه دهید.
 9. دوفاستون یک پروژسترون است که برای ایجاد نظم قاعدگی تجویز می شود. برای ایجاد بارداری لازم است که زیر نظر پزشک داروی محرک تخمک گذاری استفاده کنید.
 10. سن بارداری از اولین روز اخرین قاعدگی محاسبه می شود. احتمالا زمان قاعدگی را اشتباه کرده اید. 48 ساعت بعد تست بتا و سونو واژینال انجام دهید و با جواب به پزشک مراجعه کنید.
 11. دوست عزیز شما مبتلا به تنبلی تخمدان هستید توصیه می شود یک تست بدهید در صورتیکه مثبت بود باید تحت مراقبت مامایی قرار بگیرید. اگر منفی بود باید ازمایش و درمان لازم جهت درمان تنبلی تخمدان صورت گیرد.
 12. دوست عزیز افزایش ترشحات واژینال می تواند قبل از شروع دردهای زایمانی اتفاق بیفتد، همچنین ممکن است به علت عفونت واژن باشد. بهتر است جهت معاینه به پزشک مراجعه کنید.
 13. دوست عزیز وجود تکرر ادرار غیرعادی است می تواند نشانه عفونت ادراری باشد. برای تعیین نوع دارو برای درمان ترشح واژینال باید حتما معاینه شوید. حتما به متخصص مراجعه کنید تا درمان براساس معاینه نوع ترشحات صورت گیرد.
 14. دوست عزیز بهتر است از نظر وجود عفونت رحم، کیست تخمدان و ... معاینه و بررسی شوید. بدون معاینه نمی توان علت را تشخیص داد.
 15. دوست عزیز در افرادیکه تخمک گذاری نرمال قبل از بارداری داشته اند تخمک گذاری سه هفته بعد از زایمان سزارین به حال عادی بر می گردد. اگر قاعدگی شما عقب افتاده است یک بتا انجام دهید و با جواب به متخصص زنان مراجعه کنید. خانم هایی که زایمان کرده اند باید سه هفته پس از روش پیشگیری استفاده کنند زیرا احتمال بارداری ناخواسته وجود دارد. در کل زمان پریود شدن پس از زایمان در خانم ها متفاوت است.
×