دکتر فریبا الماسی - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب

دکتر فریبا الماسی

★پزشک
 • تعداد ارسال ها

  2,162
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  19

آخرین بار برد دکتر فریبا الماسی در 15 فروردین

دکتر فریبا الماسی یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

157 Excellent

درباره دکتر فریبا الماسی

 • درجه
  دکتر فریبا الماسی
 • تاریخ تولد 8 فروردین 1395

اطلاعات عمومی

 • درباره ما
  دکتر فریبا الماسی
  استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران ، متخصص بیماریهای زنان,زایمان و نازایی، جراحی لاپاروسکوپی و کولپوسکوپی

  آدرس مطب 1: تهران ، ولیعصر،سه راه توانیر،مقابل بیمارستان دی،کوچه دوم گاندی،ساختمان پزشکان دی طبقه ۹ . شماره تماس: 88870981-88886395

  ادرس مطب 2: بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر پلاک 346 تلفن: 09102901021

  حضور در سایر مراکز:
  بیمارستان بهمن :آدرس : تهران ، شهرک غرب ، خیابان ایران زمین
  بیمارستان گاندی :آدرس: میدان ونک ، خیابان گاندی جنوبی ، نبش کوچه ترابنده ، پلاک 130

آخرین بازدید کنندگان نمایه

4,006 بازدید کننده نمایه
 1. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز بهترین شست و شو برای جلوگیری از عفونت صابون با اب گرم است. البته ژل های شست و شو بانوان هم تاثیرگذار است اما به شرط آن که طولانی مدت مصرف نشوند، چرا که گاهی اوقات حساسیت ایجاد می کند.
 2. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز اگر پس از تماس جنسی پریود شدید یعنی در این سیکل باردار نخواهید شد. در کل توصیه ما به همه این است که پس از عقب افتادم پریود اول از همه تست خون بارداری بدهند . اگر باردار نباشید باید به متخصص مراجعه کنید تا از نظر کیست و ... بررسی شوید.
 3. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز شما از روش اورژانسی به درستی استفاده کرده اید. ولی در هر حال احتمال ایجاد بارداری ناخواسته یک تا دو درصد است. در صورت عقب افتادن پریود تست بتا بدهید
 4. دکتر فریبا الماسی

  بهتر است به پزشک خود مراجعه کنید تا مطمئن شوید که دچار زایمان زودرس نیستید. اگر از این نظر مشکلی نداشتید با مسکن های بی ضرر در بارداری می توان مشکل شما را رفع کرد. توصیه می شود هنگام دراز کشیدن به پهلو دراز بکشید و پای بالا را در شکم خود خم کنید.
 5. دکتر فریبا الماسی

  همراه گرامی اگر خانمی قاعدگی مرتب دارد و بدون مصرف دارو به موقع پریود می شود یعنی تخمک گذاری دارد و نیاز به دارو ندارد.در این افراد اگر نازایی وجود دارد علت نازایی علل دیگری است و مشکل تخمک گذاری نیست.
 6. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز شما مبتلا به تنبلی تخمدان هستید و اگر می خواهید باردار شوید باید از محرک های تخمک گذاری استفاده کنید.این داروها محرک هستند بنابراین یکی از عوارض آن ها ایجاد کیست است که معمولا بعد از قطع آن ها به خودی خود از بین می روند.اگر این داروها به طور صحیح تجویز شوند احتمال ایجاد کیست پایین است.
 7. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز توصیه می شود جهت معاینه و بررسی دقیق به متخصص اورولوژی مراجعه کنید.
 8. دکتر فریبا الماسی

  همراه گرامی با توجه به این که مشکلات قاعدگی شما بعد از سقط شروع شده توصیه می شود جهت انجام هیستروسکوپی به فلوشیپ لاپارسکوپی مراجعه کنید.با انجام هیستروسکوپی ممکن است مشکلات حل شود و علت خونریزی تا حد زیادی مشخص گردد و در صورتی که هیستروسکوپی نرمال باشد متخصص زنان و زایمان استروژن، قرص پیشگیری از بارداری و سایر درمان های لازم را برای شما تجویز می کند.
 9. دکتر فریبا الماسی

  همراه گرامی باید صبر کنید تا پریود شوید و از روز 14 پس از قاعدگی قرص را به مدت 10 روز مصرف کنید.
 10. دکتر فریبا الماسی

  همراه گرامی بهتر است فقط تحت نظر روان پزشک خود و با نظر ایشان اقدام به بارداری کنید.
 11. دکتر فریبا الماسی

  همراه گرامی اگر سقط در ماه اول اتفاق بیفتد روی پرولاکتین اثری ندارد.بعد از سه ماهه اول بارداری پرولاکتین یکی از هورمون هایی است که افزایش می یابد.در صورتی که قبل از بارداری میزان پرولاکتین بالا نباشد خیلی زود در حد یک الی دو ماه به حد نرمال باز می گردد.در خانمی که شیر می دهد پرولاکتین می تواند تا یک سال پس از قطع شیردهی بالا بماند.
 12. دکتر فریبا الماسی

  همراه گرامی جذب نخ هایی که برای ترمیم زایمان استفاده می شود ممکن است چند ماه طول بکشد.توصیه می شود برای معاینه به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید.
 13. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز از آن جایی که دو سقط مکرر داسته اید توصیه می شود به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کرده تا معاینه شوید. درد های منجر به سقط می تواند چند روز قبل از رخ داد سقط شروع شوند.
 14. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز خانم باردار باید کلسیم و لبنیات به اندازه ی کافی مصرف کنند.همه انواع شیرهای پاستوریزه را می توان مصرف کرد. لبنیات غیر پاستوریزه که تازه باشند در همه ی افراد چه حامله و چه غیر حامله ممکن است باعث انتقال بیماری تب مالت شوند.
 15. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز استفاده از حنا در دوران بارداری عارضه ای ایجاد نمی کند. تا هفته 28 بارداری بهتر است که از مواد شیمیایی و بو دار مانند رنگ مو و لوازم بهداشتی از این قبیل استفاده نشود. اما حنا مشکلی برای شما یا جنین ایجاد نمی کند.
×