ABBAS SAEEDNEJAD - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب

ABBAS SAEEDNEJAD

کاربر
 • تعداد ارسال ها

  299
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد ABBAS SAEEDNEJAD در 3 اردیبهشت

ABBAS SAEEDNEJAD یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

44 Excellent

2 دنبال کننده

درباره ABBAS SAEEDNEJAD

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

405 بازدید کننده نمایه
 1. ABBAS SAEEDNEJAD

  خدارا شکر همه چیز سرجاشه وخبر تازه ای هم نیست ولی جای شما تو این هفته خالی بود.
 2. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Farzanehasali172 موفق باشیدخواهرگرامیم.
 3. ABBAS SAEEDNEJAD

  @سمیه1 بله هیچ کس مثل دیگری نمیشه حتی 2تا دوقلو اما میشه زمینه ای فراهم کردتا حدودی این خلاء پربشه.
 4. ABBAS SAEEDNEJAD

  @kianfar سلام خانم کیانفر لطفا ما را خجالت ندهید. ماشااله با بودن شما درسایت تا حدودزیادی از نبودبارادخانم جبران میشه.
 5. ABBAS SAEEDNEJAD

  @jason نه عزیزم این که شما می فرمایدچنین نیست درسته خداوندازجاهل راحت تر از یه فردعالم می گذره اما این دلیل نمیشه کسی که نادم وپشیمان است خداونداونا نبخشه. درروایت داریم بعد از شرک بالاترین گناه نا امیدی از رحمت خداوند است پس عزیزم مواظب باش که این نا امیدی را از خود دورکنی باز به شما توصیه می کنم برای قانع شدن با کارشناسان مذهبی در این موردبا شماره 09640حتما تماس بگیرید.
 6. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Farzanehasali172 فرمایش شما کاملا متین وصحیحه وما هم نگفتیم روی صندلی خالیش تکیه بزنیم ودوست داریم که ایشان اگر امکانش هست به جمع ما برگردندودوباره ان شوق وذوق را به این سایت بدهنداما وقتی امکان دسترسی به ایشان نیست چه کاری از ما برمی ایدبه جز ان که دعاگویش باشیم وبرایش ارزوی سلامتی داشته باشیم.
 7. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Farzanehasali172 بله فرمایش شما درست ولی میشه کاری کرد؟بایدبرای سلامتی وموفقیت بارادخانم دعا کنیم . بله هرگلی یه بویی میده اما این دلیل نمیشه که بیاییم ناامیدبشیم باید تلاش کنیم تا حدودی جای این خواهرگرامی را پر کنیم.
 8. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Farzanehasali172 سلام خب جای بارادخانم خالیه اما بایدبپذیریم که هرکسی میادوزمانی هم به دلایلی میره ما برای بارادخانم ارزوی سلامت وخوشبختی را داریم ودوست داریم اگر امکان داره به سایت برگرده حال شما هم می تونیدبا تلاش خودتون یک بارادخانم شخصی با انرژی وانرژی دهنده به این سایت باشید.
 9. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام عزیزم این سخن که خدا منو نمی بخشه از وساوس شیطانه که می خوادتلقین کنه که اب از سرت گذشته درصورتی که اصلا چنین نیست خداوندخودش فرموده از رحمت من نا امیدنباشیدمن همه گناهان شما را می بخشم. تنها گناهی که قابل بخشش نیست اونم که شخص اگر توبه نکنه شرک وکفربه خداوند است. شما این عمل که از گناهان کبیره را ترک کن بدون خداوندهم به شما کمک خواهدکردوزندگیت از این رو به ان رو خواهدشد.
 10. ABBAS SAEEDNEJAD

  @مهربون خواهش می کنم.
 11. ABBAS SAEEDNEJAD

  @مهربون خب ببین عزیزم شما نبایددکترهتون را عوض کنیدیه موردپزشک را ادامه بدهید تا به نتیجه برسید.
 12. ABBAS SAEEDNEJAD

  بله عزیزم موانع بایدرفع بشه باردار هم می تونی بشی.فقط استرس را کنار بگذارتا روندبارداری سرعت بیشتری به خودبگیره.
 13. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Sepideh_ahm سلام البته برای بارداری اصلانگران نباش چون وقتی شما 2ماه پی درپی پریودشدی یعنی حاملگی منتفی است. حال بهتره برای بررسی دقیق تر یه سونوی کامل از رحم وتخمدان ها ومثانه وکلیه هاوصفرا انجام بدی تا اگرمشکلی بودمشخص بشه وبعضی از این دردها عضلانی است . سعی کن به مطالب اینترنتی هم زیاد توجه نکنی چون این مواردرا فقط پزشکان می توانندتشخیص دهند. امیدوارم که مشکلی نداشته باشی.
 14. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام خب خواهرعزیزقرص های اورژانسی حدمجاز ان درماه یکباره وشما با این مصرف بی رویه باعث اسیب های جدی برای خودخواهیدشدونظم هورمونی شما به شدت به هم خواهدخورد. درضمن احتمال بارداری با مصرف قرص های اورژانسی 2درصد است .
 15. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Sepideh_ahm سلام میشه بفرماییداین اولین رابطه انال شما بوده یا باز هم رابطه انال با همسرت داشته ای؟ این دردبعداز رابطه انال ایجادشده یا اینکه جدیدا درگیرشده ای؟
×